Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


LIGA I MODIFICARE ETAPA 16 SI 17


08.12.2019 11.48

        Avand in vedere disponibilitatea echipelor AS Glissando si Hella Electronics de a renunta la orele rezervate pentru antrenament in zilele de vineri 13 si 20 decembrie 2019 , ultimele 2 etape la Liga I se vor disputa dupa cum urmeaza :

  ETAPA 16          
1 HELLA ELECTRONICS SFK MLADOST 09 - 13.12.2019 19 1
2 UNIREA CERNETEAZ RAPID - 13.12.2019 19 2
3 BIZCAFFE CONTINENTAL AP - 13.12.2019 20 1
4 LEX INSIDECOR - 13.12.2019 20 2
5 AS GLISSANDO VOINTA GIROC - 13.12.2019 21 1
6 ZOPPAS INDUSTRIES PROFESORII - 13.12.2019 21 2
7 LYON NINIROX - 13.12.2019 22 1
8 MARACANA BILED VALEO TIMISOARA - 13.12.2019 22 2
             
             
  ETAPA 17          
1 SFK MLADOST 09 UNIREA CERNETEAZ - 20.12.2019 19 1
2 ROHO CONSTRUCT HELLA ELECTRONICS - 20.12.2019 18 1
3 RAPID MARACANA BILED - 20.12.2019 19 2
4 CONTINENTAL AP AS GLISSANDO - 20.12.2019 18 2
5 VALEO TIMISOARA BIZCAFFE - 20.12.2019 20 1
6 VOINTA GIROC LEX - 20.12.2019 20 2
7 INSIDECOR ZOPPAS INDUSTRIES - 20.12.2019 21 1
8 PROFESORII LYON - 20.12.2019 21 2

ETAPA XV MODIFICARI LIGA II


04.12.2019 07.50

              Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 07.12.2019 ora 14:00, programul meciurilor pentru Liga a II-a a suferit modificari , meciurile fiind intrerupte in intervalul orar 13.00-16.00. Va rugam sa consultati programul etapei .


CUPA DE IARNA 2019


26.11.2019 10.36

                CUPA DE IARNA 2019 debuteaza sambata 30 noiembrie 2019 cu primul tur preliminar . Programul integral al cupei este postat in sectiunea CUPA DE IARNA .
 


ETAPA XII MODIFICARI PROGRAM LIGA a IV A,B,C


11.11.2019 21.54

Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 16.11.2019 ora 14:00, programul meciurilor pentru Liga a IV-a A, B si C va suferi modificari dupa cum urmeaza :

    Liga IV C        
1 ATHLETIC ANONIMII - 16/11/2019 16 1
2 AEK TIMISOARA TOP ALUMINO - 16/11/2019 16 2
3 BARUM AUTOMOTIVE NEUTRINOS TIMISOARA - 16/11/2019 17 1
4 ON TIME CONSTRUCT SNOW KIDS - 16/11/2019 17 2
5 FC BEST TEAM SEVEN CLUB - 16/11/2019 18 1
6 SCORPIONII BLAZE - 16/11/2019 18 2
             
    Liga IV A        
1 ZF TRW FULGER DEVA - 16/11/2019 19 2
2 HELLA CC ATHLETIC TIMISOARA - 16/11/2019 19 1
3 CODASII AQUA DOLOMIA - 16/11/2019 20 2
4 EWALS CARGO CARE PUI DE BEGA - 16/11/2019 20 1
5 LEII GREI SMARTWOOD ROMANIA - 16/11/2019 21 2
6 INGINERII FC YELLOW SUBMARINE - 16/11/2019 21 1
7 FC SPORTING ATLETICO TEXTILA - 16/11/2019 22 2
    Liga IV B        
1 ARMATA ULTRA BANAT SPORT - 16/11/2019 22 1
2 TMT POKEMONII - 16/11/2019 23 2
3 NOKIA CSM TIM - 16/11/2019 23 1
4 INDEPENDIENTE ATLETICO MODERN - 17/11/2019 21 2
5 A.C. SINANDREI MED TEAM - 17/11/2019 21 1
6 BOSCH FORTUNA FREIDORF - 17/11/2019 22 2
7 NO NAME TEAM VENUS - 17/11/2019 22 1

ETAPA XI MODIFICARI PROGRAM LIGA a II-a si IV A,C


05.11.2019 18.17

           Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 09.11.2019 ora 14:00, programul meciurilor pentru Liga a II- a si a IV-a A, C va suferi modificari dupa cum urmeaza :

     LIGA II A        
1 GRILL SARBERSC FOCUS TEAM - 09.11.2019 9 1
2 COMTIM DINOZAURII - 09.11.2019 10 1
3 UNITED BOYS AC NOVUM TRAVEL - 09.11.2019 11 1
4 ZONE CAFE MESERIASII - 09.11.2019 12 1
5 MAHLE CIARDA ROSIE - 09.11.2019 16 1
6 DURA JUVENTUS TIMISOARA - 09.11.2019 17 1
7 CONTITECH FLUID THE TEAM - 09.11.2019 18 1
8 ESSENCE B 32 ARMY - 09.11.2019 19 1
    Liga II B        
1 COLIRA SPORT UMT  - 09.11.2019 9 2
2 GRASII NATIONAL 2006 - 09.11.2019 10 2
3 MEWI IDEAL TAO-TIM - 09.11.2019 11 2
4 FC MLADOST PETROVASELO LINDE GAZ - 09.11.2019 12 2
5 CONTINENTAL POWER MIA SAN MIA - 09.11.2019 16 2
6 FC BASMULUI VIITORUL - 09.11.2019 17 2
7 SARBIANCA WELDERS IT - 09.11.2019 18 2
8 LA LA LAND FIN TIM - 09.11.2019 19 2
    Liga IV C        
1 BLAZE FC BEST TEAM - 09.11.2019 20 1
2 SEVEN CLUB ON TIME CONSTRUCT - 09.11.2019 20 2
3 SNOW KIDS BARUM AUTOMOTIVE - 09.11.2019 21 1
4 NEUTRINOS TIMISOARA AEK TIMISOARA - 09.11.2019 21 2
5 TOP ALUMINO ATHLETIC - 09.11.2019 22 1
6 ANONIMII LAHOVARI - 09.11.2019 22 2
             
    Liga IV A        
1 FC SPORTING ZF TRW - 09.11.2019 23 1
2 YELLOW SUBMARINE LEII GREI - 09.11.2019 23 2
3 ATLETICO TEXTILA INGINERII FC - 10.11.2019 20 2
4 PUI DE BEGA CODASII - 10.11.2019 21 2
5 SMARTWOOD ROMANIA EWALS CARGO CARE - 10.11.2019 21 1
6 ATHLETIC TIMISOARA FULGER DEVA - 10.11.2019 22 2
7 AQUA DOLOMIA HELLA CC - 10.11.2019 22 1

REPROGRAMARE MECI GLISSANDO - ZOPPAS


27.10.2019 19.11

          Meciul AS Glissando - Zoppas Industries a fost reprogramat pentru marti 05 noiembrie 2019 ora 20,00 .
 

AS GLISSANDO ZOPPAS INDUSTRIES 3 - 0 05.11.2019 ORA 20,00 T 1

ANUNT LIGA III B


27.10.2019 18.40

Clasamentul a suferit modificari ca urmare a anularii rezultatelor obtinute de CS Sinandrei

conform Regulamentului de Organizare art.5 alin.13 (pag.11)

,,In cazul in care o echipa este exclusa sau se retrage din campionat:

* In timpul turului- toate rezultatele se anuleaza ,,

In consecinta echipele care ar fi urmat sa joace cu CS Sinandrei vor sta in etapa respectiva si meciul nu mai e vizibil .

 


ETAPA IX MODIFICARI PROGRAM LIGA a II-a si IV B,C


22.10.2019 03.02

     Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 26.10.2019 ora 14:00, programul meciurilor pentru Liga a II- a si a IV-a va suferi modificari dupa cum urmeaza :

    SAMBATA  LIGA II A   Data Ora Teren
1 GRILL SARBERSC JUVENTUS TIMISOARA - 26.10.2019 9 1
2 COMTIM CIARDA ROSIE - 26.10.2019 10 1
3 UNITED BOYS AC FOCUS TEAM - 26.10.2019 11 1
4 NOVUM TRAVEL DINOZAURII - 26.10.2019 12 1
5 CONTITECH FLUID MESERIASII - 26.10.2019 16 1
6 DURA B 32 ARMY - 26.10.2019 17 1
7 MAHLE THE TEAM - 26.10.2019 18 1
8 ZONE CAFE ESSENCE - 26.10.2019 19 1
             
    Liga II B        
1 FC MLADOST PETROVASELO FC BASMULUI - 26.10.2019 9 2
2 GRASII MIA SAN MIA - 26.10.2019 10 2
3 MEWI IDEAL UMT  - 26.10.2019 11 2
4 TAO-TIM NATIONAL 2006 - 26.10.2019 12 2
5 SARBIANCA LINDE GAZ - 26.10.2019 16 2
6 LA LA LAND VIITORUL - 26.10.2019 17 2
7 CONTINENTAL POWER WELDERS IT - 26.10.2019 18 2
8 COLIRA SPORT FIN TIM - 26.10.2019 19 2
    Liga IV B        
1 BOSCH ARMATA ULTRA - 26.10.2019 20 1
2 NO NAME TEAM A.C. SINANDREI - 26.10.2019 20 2
3 VENUS INDEPENDIENTE - 26.10.2019 21 1
4 FORTUNA FREIDORF NOKIA - 26.10.2019 21 2
5 MED TEAM TMT - 26.10.2019 22 1
6 ATLETICO MODERN BANAT SPORT - 26.10.2019 22 2
7 CSM TIM POKEMONII - 26.10.2019 23 1
    Liga IV C        
1 SCORPIONII ON TIME CONSTRUCT - 26.10.2019 23 2
2 BLAZE BARUM AUTOMOTIVE - 27.10.2019 19 2
3 SEVEN CLUB AEK TIMISOARA - 27.10.2019 20 2
4 SNOW KIDS ATHLETIC - 27.10.2019 21 1
5 NEUTRINOS TIMISOARA LAHOVARI - 27.10.2019 21 2
6 TOP ALUMINO ANONIMII - 27.10.2019 22 1
             

IMPORTANT


20.10.2019 12.08

Toate loturile sunt actualizate inclusiv liga II. Va rugam sa verificati loturile iar daca sunt nereguli sa scrieti un mesaj la numarul de telefon mentionat mai jos. Multumim


ANUNT IMPORTANT


19.10.2019 02.07

                                                                                                           

In acest moment pentru ligile IV, III si I loturile sunt actualizate. Liga II este inca in lucru. Rugam toti oficialii sa isi verifice loturile, in conditiile in care sunt anumite greseli va rugam sa ne scrieti un mesaj la numarul de telefon 0742086905.  

Reamintim tuturor ca la debutul meciurilor sa prezinte carnetele jucatorilor, fiecare carnet sa contina poza, copie CI valabila si viza medicala cu data de expirare lizibila.

Jucatorii care din diverse motive nu vor avea carnetele in conformitate cu cerintele de mai sus vor fi in imposibilitatea de a participa la joc!

Va multumim!


MINIMERCATO octombrie 2019


08.10.2019 10.42

 In perioada 14 - 17 octombrie 2019 echipele vor putea efectua maxim 4 modificari pe lotul jucatorilor conform programului :

Liga IV - 14.10.2019 intre orele 14.00-20.00

Liga III - 15.10.2019 intre orele 14.00-20.00

Liga II - 16.10.2019 intre orele 14.00-20.00

Liga I - 17.10.2019 intre orele 14.00-20.00

Mentionam ca pentru echipele care inregistreaza datorii nu vom efectua modificari pe lotul jucatorilor .


ETAPA VI MODIFICARI PROGRAM LIGA IV A,B,C


28.09.2019 17.17

Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 05.10.2019 ora 14:00, programul meciurilor pentru Liga a IV-a va suferi modificari dupa cum urmeaza :

 

    Liga IV C        
1 TOP ALUMINO SNOW KIDS - 05/10/2019 16 1
2 ANONIMII SEVEN CLUB - 05/10/2019 16 2
3 LAHOVARI BLAZE - 05/10/2019 17 1
4 ATHLETIC SCORPIONII - 05/10/2019 17 2
5 AEK TIMISOARA FC BEST TEAM - 05/10/2019 18 1
6 BARUM AUTOMOTIVE ON TIME CONSTRUCT - 05/10/2019 18 2
             
    Liga IV A        
1 ZF TRW PUI DE BEGA - 05/10/2019 19 2
2 AQUA DOLOMIA SMARTWOOD ROMANIA - 05/10/2019 19 1
3 ATHLETIC TIMISOARA YELLOW SUBMARINE - 05/10/2019 20 2
4 FULGER DEVA ATLETICO TEXTILA - 05/10/2019 20 1
5 HELLA CC FC SPORTING - 05/10/2019 21 2
6 CODASII INGINERII FC - 05/10/2019 21 1
7 EWALS CARGO CARE LEII GREI - 05/10/2019 22 2
    Liga IV B        
1 ARMATA ULTRA ATLETICO MODERN - 05/10/2019 22 1
2 CSM TIM MED TEAM - 05/10/2019 23 2
3 POKEMONII FORTUNA FREIDORF - 05/10/2019 23 1
4 BANAT SPORT VENUS - 06/10/2019 21 2
5 TMT NO NAME TEAM - 06/10/2019 21 1
6 NOKIA BOSCH - 06/10/2019 22 2
7 INDEPENDIENTE A.C. SINANDREI - 06/10/2019 22 1

ANUNT


20.09.2019 21.15

Jucatorul echipei AC Sinandrei , fost jucator al echipei Gloria Sinandrei si EHG Sinandrei , FLOREA FLORIAN , in varsta de 35 de ani a pierdut meciul cu viata . 

Suntem alaturi de familia indoliata .

La meciurile echipelor se vor tine momente de reculegere .

Sa-l odihneasca Dumnezeu in pace .

 


ETAPA IV MODIFICARI PROGRAM LIGA IV A,B,C


17.09.2019 12.50

Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata 21.09.2019 ora 16.30 , programul meciurilor pentru Liga a IV-a va suferi modificari dupa cum urmeaza :

    Liga IV B        
1 ARMATA ULTRA MED TEAM - 21.09.2019 13 1
2 ATLETICO MODERN FORTUNA FREIDORF - 21.09.2019 13 2
3 CSM TIM VENUS - 21.09.2019 14 1
4 POKEMONII NO NAME TEAM - 21.09.2019 14 2
5 BANAT SPORT BOSCH - 21.09.2019 19 1
6 TMT A.C. SINANDREI - 21.09.2019 19 2
7 NOKIA INDEPENDIENTE - 21.09.2019 20 1
    Liga IV C        
1 NEUTRINOS TIMISOARA SEVEN CLUB - 21.09.2019 20 2
2 TOP ALUMINO BLAZE - 21.09.2019 21 1
3 ANONIMII SCORPIONII - 21.09.2019 21 2
4 LAHOVARI FC BEST TEAM - 21.09.2019 22 1
5 ATHLETIC ON TIME CONSTRUCT - 21.09.2019 22 2
6 AEK TIMISOARA BARUM AUTOMOTIVE - 21.09.2019 23 1
7            
    Liga IV A        
1 ZF TRW SMARTWOOD ROMANIA - 21.09.2019 23 2
2 PUI DE BEGA YELLOW SUBMARINE - 22.09.2019 21 2
3 AQUA DOLOMIA ATLETICO TEXTILA - 22.09.2019 21 1
4 ATHLETIC TIMISOARA FC SPORTING - 22.09.2019 22 2
5 FULGER DEVA INGINERII FC - 22.09.2019 22 1
6 HELLA CC LEII GREI - 22.09.2019 23 2
7 CODASII EWALS CARGO CARE - 22.09.2019 23 1
             

ETAPA III MODIFICARI LIGA II SI IV


10.09.2019 14.31

           Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta sambata ora 14.00 , programul meciurilor pentru Liga a II-a si a IV-a va suferi modificari dupa cum urmeaza :

    SAMBATA  LIGA II A        
             
1 ZONE CAFE MAHLE - 14.09.2019 9 1
2 GRILL SARBERSC DURA - 14.09.2019 10 1
3 COMTIM CONTITECH FLUID - 14.09.2019 11 1
4 UNITED BOYS AC ESSENCE - 14.09.2019 12 1
5 NOVUM TRAVEL MESERIASII - 14.09.2019 16 1
6 DINOZAURII B 32 ARMY - 14.09.2019 17 1
7 FOCUS TEAM THE TEAM - 14.09.2019 18 1
8 CIARDA ROSIE JUVENTUS TIMISOARA - 14.09.2019 19 1
    Liga II B        
1 FC MLADOST PETROVASELO CONTINENTAL POWER - 14.09.2019 9 2
2 COLIRA SPORT LA LA LAND - 14.09.2019 10 2
3 GRASII SARBIANCA - 14.09.2019 11 2
4 MEWI IDEAL FC BASMULUI - 14.09.2019 12 2
5 TAO-TIM LINDE GAZ - 14.09.2019 16 2
6 NATIONAL 2006 VIITORUL - 14.09.2019 17 2
7 UMT  WELDERS IT - 14.09.2019 18 2
8 MIA SAN MIA FIN TIM - 14.09.2019 21 2
    Liga IV B        
1 NOKIA ARMATA ULTRA - 14.09.2019 19 2
2 INDEPENDIENTE TMT - 14.09.2019 20 1
3 A.C. SINANDREI BANAT SPORT - 14.09.2019 20 2
4 BOSCH POKEMONII - 14.09.2019 21 1
5 NO NAME TEAM CSM TIM - 14.09.2019 22 1
6 VENUS ATLETICO MODERN - 14.09.2019 22 2
7 FORTUNA FREIDORF MED TEAM - 14.09.2019 23 1
    Liga IV C        
1 BARUM AUTOMOTIVE ATHLETIC - 14.09.2019 23 2
2 ON TIME CONSTRUCT LAHOVARI - 15.09.2019 20 2
3 FC BEST TEAM ANONIMII - 15.09.2019 21 1
4 SCORPIONII TOP ALUMINO - 15.09.2019 21 2
5 BLAZE NEUTRINOS TIMISOARA - 15.09.2019 22 1
6 SEVEN CLUB SNOW KIDS - 15.09.2019 22 2
7            

PROGRAM ETAPA A II-A


31.08.2019 20.38
  06.09.2019 VINERI Liga III A   DATA ORA TEREN
1 HALOSII ARSENAL TIMISOARA - 06.09.2019 20 1
2 DEDY MID SAN MARZANO - 06.09.2019 20 2
3 FC BIZONII PLOPI - 06.09.2019 21 1
4 STRANIERII RED STARS - 06.09.2019 21 2
5 SPORT CLUB GRUPPO SELECT - 06.09.2019 22 1
6 HATTRICK MANIACK GLORIA SINANDREI - 06.09.2019 22 2
7 BOCA JUNIORS INTERNATIONAL TM - 06.09.2019 23 1
8 ACS UNITED ARMY TEAM - 06.09.2019 23 2
             
  07.09.2019 SAMBATA Liga III B        
1 ACS RONAT TIM GLADIATORII ALBASTRII - 07.09.2019 9 1
2 ADIENT RIPENSIA - 07.09.2019 9 2
3 FLEX TIM DRACULA - 07.09.2019 10 1
4 ASCENDRO PALMEIRAS - 07.09.2019 10 2
5 HERAEUS HESSE - 07.09.2019 11 1
6 MONEY TEAM BANATENII - 07.09.2019 11 2
7 CS SINANDREI GENERALII - 07.09.2019 12 1
8 HUSENII AS INTEGRA - 07.09.2019 12 2
             
    Liga IV A        
1 ZF TRW YELLOW SUBMARINE   07.09.2019 13 1
2 SMARTWOOD ROMANIA ATLELICO TEXTILA   07.09.2019 13 2
3 PUI DE BEGA FC SPORTING   07.09.2019 14 1
4 AQUA DOLOMNIA INGINERII FC   07.09.2019 14 2
5 ATHLETIC TIMISOARA LEII GREI   07.09.2019 15 1
6 FULGER DEVA EWALS CARGO CARE   07.09.2019 15 2
7 HELLA CC CODASII   07.09.2019 16 1
    Liga IV B        
1 ARMATA ULTRA FORTUNA FREIDORF   07.09.2019 16 2
2 MED TEAM VENUS   07.09.2019 17 1
3 ATHLETICO MODERN NO NAME TEAM   07.09.2019 17 2
4 CSM TIM BOSCH   07.09.2019 18 1
5 POKEMONII AC SINANDREI   07.09.2019 18 2
6 BANAT SPORT INDEPENDIENTE   07.09.2019 19 1
7 TMT NOKIA   07.09.2019 19 2
    Liga IV C        
1 ECHIPA NOUA SEVEN CLUB   07.09.2019 0 1
2 SNOW KIDS BLAZE   07.09.2019 20 1
3 NEUTRINOS TM SCORPIONII   07.09.2019 20 2
4 TOP ALUMINO FC BEST TEAM   07.09.2019 21 1
5 ANONIMII ON TIME CONSTRUCT   07.09.2019 21 2
6 LAHOVARI BARUM   07.09.2019 22 1
7 ATHLETIC AEK TIMISOARA   07.09.2019 22 2
             
             
  08.09.2019 DUMINICA LIGA I        
1 BIZCAFFE LYON - 08.09.2019 9 1
2 AS GLISSANDO ZOPPAS INDUSTRIES - 08.09.2019   0
3 RAPID LEX - 08.09.2019 10 1
4 MARACANA AAP CONCEPT - 08.09.2019   0
5 CONTINENTAL AP UNIREA CERNATEAZ - 08.09.2019 10 2
6 VALEO HELLA ELECTRONICS - 08.09.2019 11 1
7 VOINTA GIROC SFK MLADOST - 08.09.2019 11 2
8 INSIDECOR RO HO CONSTRUCT - 08.09.2019 12 1
9 PROFESORII NINIROX - 08.09.2019 12 2
             
  08.09.2019 DUMINICA  LIGA II A        
             
1 MAHLE GRILL SARBESC - 08.09.2019 13 2
2 DURA COMTIM - 08.09.2019 14 2
3 CONTITECH FLUID UNITED BOYS AC - 08.09.2019 15 2
4 ESSENCE NOVUM TRAVEL - 08.09.2019 16 2
5 MESERIASII DINOZAURII - 08.09.2019 17 2
6 B 32 ARMY FOCUS TEAM - 08.09.2019 18 2
7 THE TEAM CIARDA ROSIE - 08.09.2019 19 2
8 ZONE CAFE JUVENTUS TM - 08.09.2019 20 2
    Liga II B        
1 CONTI POWER COLIRA SPORT - 08.09.2019 13 1
2 LA LA LAND GRASII - 08.09.2019 14 1
3 SARBIANCA MEWI IDEAL - 08.09.2019 15 1
4 FC BASMULUI TAO TIM - 08.09.2019 16 1
5 LINDE GAZ NATIONAL 2006 - 08.09.2019 17 1
6 VIITORUL UMT - 08.09.2019 18 1
7 WELDERS IT MIA SAN MIA - 08.09.2019 19 1
8 FC MLADOST PETROVASELO FIN TIM - 08.09.2019 20 1

IMPORTANT


30.08.2019 16.46

Rugam toate echipele sa inceapa sa isi verifice loturile daca sunt conform modificarilor, inca se lucreaza pe site la modificari, din cauza faptului ca s-a lucrat la schimbarea serverului toate echipele au fost lucrate doar in backup si nu am avut posibilitatea sa confruntam loturile. Va rugam sa trimiteti mesaje cu neregulile constatate pentru a le putea modifica conform tabelului, la numarul de telefon 0742086905 (whatts app sau sms). Multumim pentru intelegere. Bafta in cupa si in campionat!!!

Rugamintea este ca toti delegatii sa verifice carnetele jucatorilor sa fie complete cu poza, copie CI actuala cu data de expirare vizibila, viza medicala! Toti cei care nu vor avea carnetele conform cerintelor vor fi in imposibilitatea de a juca! 

Cei ce au transferuri nationale trebuie sa aduca transferurile si cererile semnate, iar cei ce au jucatori minori sa aduca toate actele necesare.


ATENTIE - MODIFICARE PROGRAM ETAPA 1!


26.08.2019 21.55

   Mai jos aveti programul modificat cu intreruperea meciurilor in intervalul 10.00-13.00 sambata 31.08.2019 din cauza meciului POLI pe Stiinta :

  30.08.2019 VINERI Liga III A   DATA ORA TEREN
1 ARSENAL ACS UNITED  - 30.08.2019 20 1
2 SAN MARZANO HALOSII - 30.08.2019 20 2
3 PLOPI DEDY MID - 30.08.2019 21 1
4 RED STAR FC BIZONII - 30.08.2019 21 2
5 GRUPPO SELECT STRANIERII - 30.08.2019 22 1
6 GLORIA SINANDREI SPORT CLUB - 30.08.2019 22 2
7 INTERNATIONAL  HATTRICK MANIACS - 30.08.2019 23 1
8 ARMY TEAM BOCA JUNIORS - 30.08.2019 23 2
             
  31.08.2019 SAMBATA  LIGA II A        
             
1 GRILL SARBESC (NESTLE) ZONE CAFE - 31.08.2019 9 1
2 COMTIM MAHLE - 31.08.2019 13 1
3 UNITED BOYS AC DURA - 31.08.2019 14 1
4 NOVUM TRAVEL CONTITECH FLUID - 31.08.2019 15 1
5 DINOZAURII ESSENCE - 31.08.2019 16 1
6 FOCUS TEAM MESERIASII - 31.08.2019 17 1
7 CIARDA ROSIE B 32 ARMY - 31.08.2019 18 1
8 JUVENTUS TIMISOARA THE TEAM - 31.08.2019 19 1
    Liga II B        
1 COLIRA SPORT FC MLADOST PETROVASELO (MAGICIENII) - 31.08.2019 9 2
2 GRASII CONTI POWER - 31.08.2019 13 2
3 MEWI IDEAL LA LA LAND - 31.08.2019 14 2
4 TAO TIM SARBIANCA (ARENA VIOLA) - 31.08.2019 15 2
5 NATIONAL 2006 FC BASMULUI - 31.08.2019 16 2
6 UMT LINDE GAZ - 31.08.2019 17 2
7 MIA SAN MIA VIITORUL - 31.08.2019 18 2
8 FIN TIM WELDERS IT - 31.08.2019 19 2
    Liga IV A        
1 HELLA CC ZF TRW - 31.08.2019 20 1
2 CODASII FULGER DEVA - 31.08.2019 20 2
3 EWALS CARGO CARE ATHLETICO TIMISOARA - 31.08.2019 21 1
4 LEII GREI AQUA DOLOMIA - 31.08.2019 21 2
5 INGINERII FC PUI DE BEGA - 31.08.2019 22 1
6 FC SPORTING (STREET PLAYERS) SMARTWOOD - 31.08.2019 22 2
7 ATLETICO TEXTILA YELLOW SUBMARINE - 31.08.2019 23 1
    Liga IV B        
1 TMT ARMATA ULTRA - 31.08.2019 23 2
2 NOKIA BANAT SPORT - 01.09.2019 20 2
3 INDEPENDIENTE POKEMONII - 01.09.2019 21 1
4 AC SINANDREI CSM TEAM - 01.09.2019 21 2
5 BOSCH ATHLETICO MODERN - 01.09.2019 22 1
6 NO NAME TEAM (MEWI TEAM) MED TEAM - 01.09.2019 22 2
7 VENUS FORTUNA FREIDORF - 01.09.2019 23 1
             
  01.09.2019 DUMINICA LIGA I        
1 HELLA ELECTRONICS NINIROX - 01.09.2019 9 1
2 UNIREA CERNATEAZ RO HO CONSTRUCT - 01.09.2019 9 2
3 SFK MLADOST RAPID - 01.09.2019 10 1
4 BIZCAFFE MARACANA - 01.09.2019 10 2
5 LEX CONTINENTAL AP - 01.09.2019 11 1
6 AS GLISSANDO VALEO - 01.09.2019 11 2
7 ZOPPAS VOINTA GIROC - 01.09.2019 12 1
8 LYON INSIDECOR - 01.09.2019 12 2
9 AAP CONCEPT PROFESORII -   0 0
    Liga IV C        
1 ATHLETIC ECHIPA NOUA - 01.09.2019 13 1
2 AEK TIMISOARA LAHOVARI - 01.09.2019 13 2
3 BARUM ANONIMII - 01.09.2019 14 1
4 ON TIME CONSTRUCT (DEDEMAN) TOP ALUMINO - 01.09.2019 14 2
5 FC BEST TEAM NEUTRINOS (HONEYWELL) - 01.09.2019 15 1
6 SCORPIONII SNOW KIDS - 01.09.2019 15 2
7 BLAZE SEVEN CLUB - 01.09.2019 16 1
    Liga III B        
1 GLADIATORII ALBASTRI (HYPERION) HUSENII - 01.09.2019 16 2
2 RIPENSIA ACS RONAT - 01.09.2019 17 1
3 DRACULA ADIENT - 01.09.2019 17 2
4 PALMEIRAS FLEX TIM - 01.09.2019 18 1
5 HESSE ASCENDRO - 01.09.2019 18 2
6 BANATENII HERAEUS - 01.09.2019 19 1
7 GENERALII MONEY TEAM - 01.09.2019 19 2
8 AS INTEGRA CS SINANDREI - 01.09.2019 20 1

ATENTIE - MODIFICARE PROGRAM !


25.08.2019 19.59

      AVAND IN VEDERE CA POLI NE-A COMUNICAT CA SAMBATA VA JUCA PE STADIONUL STIINTA , VOM DECALA MECIURILE DE SAMBATA DIMINEATA CU 3 ORE , IAR LIGA A IV-A CARE VA JUCA SAMBATA DELA ORA 21.00 SE VA MUTA DUMINICA DE LA ORA 21.00.

      REVENIM CU PROGRAMUL DEFINITIV IN MOMENTUL IN CARE POLI VA CONFIRMA ORA MECIULUI .

      VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE !
 


REZULTATE BARAJ


25.08.2019 14.04
NR. REZULTATE BARAJE M V E I GM GP PCT LOCUL
1 BOCA JUNIORS 2 1 1 0 8 2 4 1
2 ADIENT 2 1 1 0 6 4 4 2
3 CODASII 2 0 0 2 2 10 0 3

Click aici pentru

Arhiva stiri