GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC ZF TRW 3 - 2 31.08.2019 20 1
2 CODASII FULGER DEVA 5 - 2 31.08.2019 20 2
3 EWALS CARGO CARE ATHLETIC TIMISOARA 2 - 1 31.08.2019 21 1
4 LEII GREI AQUA DOLOMIA 10 - 1 31.08.2019 21 2
5 INGINERII FC PUI DE BEGA 3 - 3 31.08.2019 22 1
6 FC SPORTING SMARTWOOD ROMANIA 2 - 4 31.08.2019 22 2
7 ATLETICO TEXTILA YELLOW SUBMARINE 4 - 3 31.08.2019 23 1
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW YELLOW SUBMARINE 1 - 6 07.09.2019 13 1
2 SMARTWOOD ROMANIA ATLETICO TEXTILA 2 - 3 07.09.2019 13 2
3 PUI DE BEGA FC SPORTING 1 - 7 07.09.2019 14 1
4 AQUA DOLOMIA INGINERII FC 1 - 4 07.09.2019 14 2
5 ATHLETIC TIMISOARA LEII GREI 0 - 6 07.09.2019 15 1
6 FULGER DEVA EWALS CARGO CARE 2 - 4 07.09.2019 15 2
7 HELLA CC CODASII 0 - 1 07.09.2019 16 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE HELLA CC 6 - 3 15.09.2019 13 1
2 CODASII ZF TRW 7 - 3 15.09.2019 13 2
3 INGINERII FC ATHLETIC TIMISOARA 3 - 3 15.09.2019 14 1
4 LEII GREI FULGER DEVA 3 - 2 15.09.2019 14 2
5 ATLETICO TEXTILA PUI DE BEGA 14 - 4 15.09.2019 15 1
6 FC SPORTING AQUA DOLOMIA 7 - 1 15.09.2019 15 2
7 YELLOW SUBMARINE SMARTWOOD ROMANIA 5 - 3 15.09.2019 16 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AQUA DOLOMIA ATLETICO TEXTILA 4 - 8 22.09.2019 21 1
2 PUI DE BEGA YELLOW SUBMARINE 4 - 2 22.09.2019 21 2
3 FULGER DEVA INGINERII FC 3 - 5 22.09.2019 22 1
4 ATHLETIC TIMISOARA FC SPORTING 0 - 3 22.09.2019 22 2
5 CODASII EWALS CARGO CARE 2 - 5 22.09.2019 23 1
6 ZF TRW SMARTWOOD ROMANIA 3 - 3 21.09.2019 23 2
7 HELLA CC LEII GREI 1 - 4 22.09.2019 23 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE ZF TRW 2 - 1 28.09.2019 20 1
2 INGINERII FC HELLA CC 5 - 1 28.09.2019 20 2
3 LEII GREI CODASII 0 - 3 28.09.2019 21 1
4 ATLETICO TEXTILA ATHLETIC TIMISOARA 3 - 1 28.09.2019 21 2
5 FC SPORTING FULGER DEVA 4 - 1 28.09.2019 22 1
6 SMARTWOOD ROMANIA PUI DE BEGA 2 - 4 28.09.2019 22 2
7 YELLOW SUBMARINE AQUA DOLOMIA 4 - 1 28.09.2019 23 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AQUA DOLOMIA SMARTWOOD ROMANIA 3 - 4 05.10.2019 19 1
2 ZF TRW PUI DE BEGA 2 - 1 05.10.2019 19 2
3 FULGER DEVA ATLETICO TEXTILA 4 - 5 05.10.2019 20 1
4 ATHLETIC TIMISOARA YELLOW SUBMARINE 2 - 1 05.10.2019 20 2
5 CODASII INGINERII FC 3 - 0 05.10.2019 21 1
6 HELLA CC FC SPORTING 5 - 2 05.10.2019 21 2
7 EWALS CARGO CARE LEII GREI 2 - 1 05.10.2019 22 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI ZF TRW 3 - 3 12.10.2019 17 1
2 INGINERII FC EWALS CARGO CARE 4 - 5 12.10.2019 17 2
3 FC SPORTING CODASII 6 - 1 12.10.2019 18 1
4 ATLETICO TEXTILA HELLA CC 8 - 2 12.10.2019 18 2
5 YELLOW SUBMARINE FULGER DEVA 3 - 4 12.10.2019 19 1
6 SMARTWOOD ROMANIA ATHLETIC TIMISOARA 5 - 0 12.10.2019 19 2
7 PUI DE BEGA AQUA DOLOMIA 2 - 4 12.10.2019 20 1
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW AQUA DOLOMIA 2 - 3 19.10.2019 13 1
2 ATHLETIC TIMISOARA PUI DE BEGA 3 - 0 19.10.2019 13 2
3 FULGER DEVA SMARTWOOD ROMANIA 1 - 3 19.10.2019 14 1
4 HELLA CC YELLOW SUBMARINE 6 - 2 19.10.2019 14 2
5 CODASII ATLETICO TEXTILA 4 - 1 19.10.2019 15 1
6 EWALS CARGO CARE FC SPORTING 1 - 7 19.10.2019 15 2
7 LEII GREI INGINERII FC 3 - 1 19.10.2019 16 1
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC ZF TRW 12 - 0 27.10.2019 13 1
2 FC SPORTING LEII GREI 6 - 3 27.10.2019 13 2
3 ATLETICO TEXTILA EWALS CARGO CARE 7 - 1 27.10.2019 14 1
4 YELLOW SUBMARINE CODASII 0 - 3 27.10.2019 14 2
5 SMARTWOOD ROMANIA HELLA CC 6 - 2 27.10.2019 15 1
6 PUI DE BEGA FULGER DEVA 1 - 0 27.10.2019 15 2
7 AQUA DOLOMIA ATHLETIC TIMISOARA 2 - 3 27.10.2019 16 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW ATHLETIC TIMISOARA 3 - 0 02.11.2019 19 2
2 HELLA CC PUI DE BEGA 4 - 1 02.11.2019 20 1
3 FULGER DEVA AQUA DOLOMIA 3 - 0 02.11.2019 20 2
4 EWALS CARGO CARE YELLOW SUBMARINE 5 - 2 02.11.2019 21 1
5 CODASII SMARTWOOD ROMANIA 2 - 3 02.11.2019 21 2
6 INGINERII FC FC SPORTING 4 - 6 02.11.2019 22 1
7 LEII GREI ATLETICO TEXTILA 5 - 8 02.11.2019 22 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA INGINERII FC 2 - 3 10.11.2019 20 2
2 SMARTWOOD ROMANIA EWALS CARGO CARE 6 - 4 10.11.2019 21 1
3 PUI DE BEGA CODASII 4 - 4 10.11.2019 21 2
4 AQUA DOLOMIA HELLA CC 0 - 6 10.11.2019 22 1
5 ATHLETIC TIMISOARA FULGER DEVA 1 - 3 10.11.2019 22 2
6 FC SPORTING ZF TRW 0 - 4 09.11.2019 23 1
7 YELLOW SUBMARINE LEII GREI 2 - 6 09.11.2019 23 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC ATHLETIC TIMISOARA 2 - 2 16.11.2019 19 1
2 ZF TRW FULGER DEVA 3 - 2 16.11.2019 19 2
3 EWALS CARGO CARE PUI DE BEGA 3 - 3 16.11.2019 20 1
4 CODASII AQUA DOLOMIA 6 - 0 16.11.2019 20 2
5 INGINERII FC YELLOW SUBMARINE 4 - 1 16.11.2019 21 1
6 LEII GREI SMARTWOOD ROMANIA 2 - 0 16.11.2019 21 2
7 FC SPORTING ATLETICO TEXTILA 4 - 3 16.11.2019 22 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA ZF TRW 1 - 1 23.11.2019 17 1
2 YELLOW SUBMARINE FC SPORTING 1 - 6 23.11.2019 17 2
3 SMARTWOOD ROMANIA INGINERII FC 0 - 5 23.11.2019 18 1
4 PUI DE BEGA LEII GREI 2 - 2 23.11.2019 18 2
5 AQUA DOLOMIA EWALS CARGO CARE 4 - 6 23.11.2019 19 1
6 ATHLETIC TIMISOARA CODASII 3 - 3 23.11.2019 19 2
7 FULGER DEVA HELLA CC 3 - 1 23.11.2019 20 1
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW HELLA CC 2 - 2 25.01.2020 16 1
2 ATHLETIC TIMISOARA EWALS CARGO CARE 3 - 2 25.01.2020 17 1
3 FULGER DEVA CODASII 1 - 5 25.01.2020 17 2
4 PUI DE BEGA INGINERII FC 0 - 2 25.01.2020 18 1
5 AQUA DOLOMIA LEII GREI 3 - 2 25.01.2020 18 2
6 YELLOW SUBMARINE ATLETICO TEXTILA 0 - 6 25.01.2020 19 1
7 SMARTWOOD ROMANIA FC SPORTING 1 - 2 25.01.2020 19 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE ZF TRW 1 - 2 01.02.2020 12 2
2 ATLETICO TEXTILA SMARTWOOD ROMANIA 3 - 5 01.02.2020 13 1
3 FC SPORTING PUI DE BEGA 5 - 4 01.02.2020 13 2
4 INGINERII FC AQUA DOLOMIA 3 - 1 01.02.2020 14 1
5 LEII GREI ATHLETIC TIMISOARA 1 - 2 01.02.2020 14 2
6 EWALS CARGO CARE FULGER DEVA 5 - 2 01.02.2020 15 1
7 CODASII HELLA CC 1 - 2 01.02.2020 15 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC EWALS CARGO CARE 5 - 2 09.02.2020 13 1
2 ZF TRW CODASII 5 - 7 09.02.2020 13 2
3 ATHLETIC TIMISOARA INGINERII FC 0 - 4 09.02.2020 14 1
4 FULGER DEVA LEII GREI 0 - 4 09.02.2020 14 2
5 PUI DE BEGA ATLETICO TEXTILA 1 - 5 09.02.2020 15 1
6 AQUA DOLOMIA FC SPORTING 0 - 6 09.02.2020 15 2
7 SMARTWOOD ROMANIA YELLOW SUBMARINE 1 - 3 09.02.2020 16 1
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SMARTWOOD ROMANIA ZF TRW 0 - 7 15.02.2020 19 2
2 ATLETICO TEXTILA AQUA DOLOMIA 4 - 4 15.02.2020 20 1
3 YELLOW SUBMARINE PUI DE BEGA 1 - 3 15.02.2020 20 2
4 INGINERII FC FULGER DEVA 3 - 0 15.02.2020 21 1
5 FC SPORTING ATHLETIC TIMISOARA 5 - 3 15.02.2020 21 2
6 LEII GREI HELLA CC 2 - 4 15.02.2020 22 1
7 EWALS CARGO CARE CODASII 3 - 4 15.02.2020 22 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW EWALS CARGO CARE 2 - 3 22.02.2020 20 1
2 HELLA CC INGINERII FC 2 - 1 22.02.2020 20 2
3 CODASII LEII GREI 3 - 0 22.02.2020 21 1
4 ATHLETIC TIMISOARA ATLETICO TEXTILA 0 - 2 22.02.2020 21 2
5 FULGER DEVA FC SPORTING 1 - 4 22.02.2020 22 1
6 PUI DE BEGA SMARTWOOD ROMANIA 3 - 2 22.02.2020 22 2
7 AQUA DOLOMIA YELLOW SUBMARINE 2 - 2 22.02.2020 23 1
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PUI DE BEGA ZF TRW 2 - 5 29.02.2020 16 1
2 SMARTWOOD ROMANIA AQUA DOLOMIA 4 - 1 29.02.2020 16 2
3 YELLOW SUBMARINE ATHLETIC TIMISOARA 1 - 3 29.02.2020 17 1
4 ATLETICO TEXTILA FULGER DEVA 4 - 4 29.02.2020 17 2
5 FC SPORTING HELLA CC 2 - 4 29.02.2020 18 1
6 INGINERII FC CODASII 1 - 2 29.02.2020 18 2
7 LEII GREI EWALS CARGO CARE 3 - 3 29.02.2020 19 1
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW LEII GREI 5 - 3 07.03.2020 16 1
2 CODASII FC SPORTING 0 - 6 07.03.2020 17 1
3 EWALS CARGO CARE INGINERII FC 1 - 3 07.03.2020 17 2
4 FULGER DEVA YELLOW SUBMARINE 1 - 3 07.03.2020 18 1
5 HELLA CC ATLETICO TEXTILA 6 - 2 07.03.2020 18 2
6 AQUA DOLOMIA PUI DE BEGA 2 - 3 07.03.2020 19 1
7 ATHLETIC TIMISOARA SMARTWOOD ROMANIA 0 - 1 07.03.2020 19 2
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AQUA DOLOMIA ZF TRW - 14.03.2020 12 2
2 PUI DE BEGA ATHLETIC TIMISOARA - 14.03.2020 13 1
3 SMARTWOOD ROMANIA FULGER DEVA - 14.03.2020 13 2
4 YELLOW SUBMARINE HELLA CC - 14.03.2020 14 1
5 ATLETICO TEXTILA CODASII - 14.03.2020 14 2
6 FC SPORTING EWALS CARGO CARE - 14.03.2020 15 1
7 INGINERII FC LEII GREI - 14.03.2020 15 2
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW INGINERII FC - 22.03.2020 13 1
2 LEII GREI FC SPORTING - 22.03.2020 13 2
3 EWALS CARGO CARE ATLETICO TEXTILA - 22.03.2020 14 1
4 CODASII YELLOW SUBMARINE - 22.03.2020 14 2
5 HELLA CC SMARTWOOD ROMANIA - 22.03.2020 15 1
6 FULGER DEVA PUI DE BEGA - 22.03.2020 15 2
7 ATHLETIC TIMISOARA AQUA DOLOMIA - 22.03.2020 16 1
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC TIMISOARA ZF TRW - 28.03.2020 19 2
2 PUI DE BEGA HELLA CC - 28.03.2020 20 1
3 AQUA DOLOMIA FULGER DEVA - 28.03.2020 20 2
4 YELLOW SUBMARINE EWALS CARGO CARE - 28.03.2020 21 1
5 SMARTWOOD ROMANIA CODASII - 28.03.2020 21 2
6 FC SPORTING INGINERII FC - 28.03.2020 22 1
7 ATLETICO TEXTILA LEII GREI - 28.03.2020 22 2
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW FC SPORTING - 04.04.2020 20 1
2 LEII GREI YELLOW SUBMARINE - 04.04.2020 20 2
3 INGINERII FC ATLETICO TEXTILA - 04.04.2020 21 1
4 CODASII PUI DE BEGA - 04.04.2020 21 2
5 EWALS CARGO CARE SMARTWOOD ROMANIA - 04.04.2020 22 1
6 FULGER DEVA ATHLETIC TIMISOARA - 04.04.2020 22 2
7 HELLA CC AQUA DOLOMIA - 04.04.2020 23 1
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC TIMISOARA HELLA CC - 11.04.2020 16 1
2 FULGER DEVA ZF TRW - 11.04.2020 16 2
3 PUI DE BEGA EWALS CARGO CARE - 11.04.2020 17 1
4 AQUA DOLOMIA CODASII - 11.04.2020 17 2
5 YELLOW SUBMARINE INGINERII FC - 11.04.2020 18 1
6 SMARTWOOD ROMANIA LEII GREI - 11.04.2020 18 2
7 ATLETICO TEXTILA FC SPORTING - 11.04.2020 19 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW ATLETICO TEXTILA - 25.04.2020 16 1
2 INGINERII FC SMARTWOOD ROMANIA - 25.04.2020 17 1
3 FC SPORTING YELLOW SUBMARINE - 25.04.2020 17 2
4 EWALS CARGO CARE AQUA DOLOMIA - 25.04.2020 18 1
5 LEII GREI PUI DE BEGA - 25.04.2020 18 2
6 HELLA CC FULGER DEVA - 25.04.2020 19 1
7 CODASII ATHLETIC TIMISOARA - 25.04.2020 19 2