Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC ZF TRW 3 - 2 31.08.2019 20 1
2 CODASII FULGER DEVA 5 - 2 31.08.2019 20 2
3 EWALS CARGO CARE ATHLETIC TIMISOARA 2 - 1 31.08.2019 21 1
4 LEII GREI AQUA DOLOMIA 10 - 1 31.08.2019 21 2
5 INGINERII FC PUI DE BEGA 3 - 3 31.08.2019 22 1
6 FC SPORTING SMARTWOOD ROMANIA 2 - 4 31.08.2019 22 2
7 ATLETICO TEXTILA YELLOW SUBMARINE 4 - 3 31.08.2019 23 1
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW YELLOW SUBMARINE 1 - 6 07.09.2019 13 1
2 SMARTWOOD ROMANIA ATLETICO TEXTILA 2 - 3 07.09.2019 13 2
3 PUI DE BEGA FC SPORTING 1 - 7 07.09.2019 14 1
4 AQUA DOLOMIA INGINERII FC 1 - 4 07.09.2019 14 2
5 ATHLETIC TIMISOARA LEII GREI 0 - 6 07.09.2019 15 1
6 FULGER DEVA EWALS CARGO CARE 2 - 4 07.09.2019 15 2
7 HELLA CC CODASII 0 - 1 07.09.2019 16 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE HELLA CC 6 - 3 15.09.2019 13 1
2 CODASII ZF TRW 7 - 3 15.09.2019 13 2
3 INGINERII FC ATHLETIC TIMISOARA 3 - 3 15.09.2019 14 1
4 LEII GREI FULGER DEVA 3 - 2 15.09.2019 14 2
5 ATLETICO TEXTILA PUI DE BEGA 14 - 4 15.09.2019 15 1
6 FC SPORTING AQUA DOLOMIA 7 - 1 15.09.2019 15 2
7 YELLOW SUBMARINE SMARTWOOD ROMANIA 5 - 3 15.09.2019 16 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AQUA DOLOMIA ATLETICO TEXTILA 4 - 8 22.09.2019 21 1
2 PUI DE BEGA YELLOW SUBMARINE 4 - 2 22.09.2019 21 2
3 FULGER DEVA INGINERII FC 3 - 5 22.09.2019 22 1
4 ATHLETIC TIMISOARA FC SPORTING 0 - 3 22.09.2019 22 2
5 CODASII EWALS CARGO CARE 2 - 5 22.09.2019 23 1
6 ZF TRW SMARTWOOD ROMANIA 3 - 3 21.09.2019 23 2
7 HELLA CC LEII GREI 1 - 4 22.09.2019 23 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE ZF TRW 2 - 1 28.09.2019 20 1
2 INGINERII FC HELLA CC 5 - 1 28.09.2019 20 2
3 LEII GREI CODASII 0 - 3 28.09.2019 21 1
4 ATLETICO TEXTILA ATHLETIC TIMISOARA 3 - 1 28.09.2019 21 2
5 FC SPORTING FULGER DEVA 4 - 1 28.09.2019 22 1
6 SMARTWOOD ROMANIA PUI DE BEGA 2 - 4 28.09.2019 22 2
7 YELLOW SUBMARINE AQUA DOLOMIA 4 - 1 28.09.2019 23 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AQUA DOLOMIA SMARTWOOD ROMANIA 3 - 4 05.10.2019 19 1
2 ZF TRW PUI DE BEGA 2 - 1 05.10.2019 19 2
3 FULGER DEVA ATLETICO TEXTILA 4 - 5 05.10.2019 20 1
4 ATHLETIC TIMISOARA YELLOW SUBMARINE 2 - 1 05.10.2019 20 2
5 CODASII INGINERII FC 3 - 0 05.10.2019 21 1
6 HELLA CC FC SPORTING 5 - 2 05.10.2019 21 2
7 EWALS CARGO CARE LEII GREI 2 - 1 05.10.2019 22 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI ZF TRW 3 - 3 12.10.2019 17 1
2 INGINERII FC EWALS CARGO CARE 4 - 5 12.10.2019 17 2
3 FC SPORTING CODASII 6 - 1 12.10.2019 18 1
4 ATLETICO TEXTILA HELLA CC 8 - 2 12.10.2019 18 2
5 YELLOW SUBMARINE FULGER DEVA 3 - 4 12.10.2019 19 1
6 SMARTWOOD ROMANIA ATHLETIC TIMISOARA 5 - 0 12.10.2019 19 2
7 PUI DE BEGA AQUA DOLOMIA 2 - 4 12.10.2019 20 1
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW AQUA DOLOMIA 2 - 3 19.10.2019 13 1
2 ATHLETIC TIMISOARA PUI DE BEGA 3 - 0 19.10.2019 13 2
3 FULGER DEVA SMARTWOOD ROMANIA 1 - 3 19.10.2019 14 1
4 HELLA CC YELLOW SUBMARINE 6 - 2 19.10.2019 14 2
5 CODASII ATLETICO TEXTILA 4 - 1 19.10.2019 15 1
6 EWALS CARGO CARE FC SPORTING 1 - 7 19.10.2019 15 2
7 LEII GREI INGINERII FC 3 - 1 19.10.2019 16 1
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC ZF TRW - 27.10.2019 13 1
2 FC SPORTING LEII GREI - 27.10.2019 13 2
3 ATLETICO TEXTILA EWALS CARGO CARE - 27.10.2019 14 1
4 YELLOW SUBMARINE CODASII - 27.10.2019 14 2
5 SMARTWOOD ROMANIA HELLA CC - 27.10.2019 15 1
6 PUI DE BEGA FULGER DEVA - 27.10.2019 15 2
7 AQUA DOLOMIA ATHLETIC TIMISOARA - 27.10.2019 16 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW ATHLETIC TIMISOARA - 02.11.2019 19 2
2 HELLA CC PUI DE BEGA - 02.11.2019 20 1
3 FULGER DEVA AQUA DOLOMIA - 02.11.2019 20 2
4 EWALS CARGO CARE YELLOW SUBMARINE - 02.11.2019 21 1
5 CODASII SMARTWOOD ROMANIA - 02.11.2019 21 2
6 INGINERII FC FC SPORTING - 02.11.2019 22 1
7 LEII GREI ATLETICO TEXTILA - 02.11.2019 22 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC SPORTING ZF TRW - 09.11.2019 20 1
2 YELLOW SUBMARINE LEII GREI - 09.11.2019 20 2
3 ATLETICO TEXTILA INGINERII FC - 09.11.2019 21 1
4 PUI DE BEGA CODASII - 09.11.2019 21 2
5 SMARTWOOD ROMANIA EWALS CARGO CARE - 09.11.2019 22 1
6 ATHLETIC TIMISOARA FULGER DEVA - 09.11.2019 22 2
7 AQUA DOLOMIA HELLA CC - 09.11.2019 23 1
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC ATHLETIC TIMISOARA - 16.11.2019 16 1
2 ZF TRW FULGER DEVA - 16.11.2019 16 2
3 EWALS CARGO CARE PUI DE BEGA - 16.11.2019 17 1
4 CODASII AQUA DOLOMIA - 16.11.2019 17 2
5 INGINERII FC YELLOW SUBMARINE - 16.11.2019 18 1
6 LEII GREI SMARTWOOD ROMANIA - 16.11.2019 18 2
7 FC SPORTING ATLETICO TEXTILA - 16.11.2019 19 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA ZF TRW - 23.11.2019 17 1
2 YELLOW SUBMARINE FC SPORTING - 23.11.2019 17 2
3 SMARTWOOD ROMANIA INGINERII FC - 23.11.2019 18 1
4 PUI DE BEGA LEII GREI - 23.11.2019 18 2
5 AQUA DOLOMIA EWALS CARGO CARE - 23.11.2019 19 1
6 ATHLETIC TIMISOARA CODASII - 23.11.2019 19 2
7 FULGER DEVA HELLA CC - 23.11.2019 20 1
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR