GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TOP ALUMINO GLADIATORII ALBASTRII 2 - 3 26.08.2023 9 1
2 BALKAN BISTRO LA LA LAND 4 - 3 26.08.2023 10 1
3 HERAEUS ELECTRONICS PLOPI 3 - 1 26.08.2023 11 1
4 STRANIERII NOKIA 2 - 7 26.08.2023 12 1
5 SCORPIONII ARMY TEAM 1 - 5 26.08.2023 13 1
6 A.C. SINANDREI SMITHFIELD 6 - 2 26.08.2023 14 1
7 F.C. BIZONII ACS INGINERII TIMISOARA 1 - 4 26.08.2023 15 1
8 HELLA ELECTRONICS FORVIA CSM TIM 5 - 6 26.08.2023 16 1
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII CSM TIM 3 - 7 03.09.2023 13 2
2 ACS INGINERII TIMISOARA HELLA ELECTRONICS FORVIA 1 - 2 03.09.2023 14 2
3 SMITHFIELD F.C. BIZONII 2 - 5 03.09.2023 15 2
4 ARMY TEAM A.C. SINANDREI 4 - 6 03.09.2023 16 2
5 NOKIA SCORPIONII 1 - 3 03.09.2023 17 2
6 PLOPI STRANIERII 3 - 7 03.09.2023 18 2
7 LA LA LAND HERAEUS ELECTRONICS 5 - 1 03.09.2023 19 2
8 TOP ALUMINO BALKAN BISTRO 5 - 2 03.09.2023 20 2
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BALKAN BISTRO GLADIATORII ALBASTRII 2 - 1 09.09.2023 9 1
2 HERAEUS ELECTRONICS TOP ALUMINO 2 - 5 09.09.2023 10 1
3 STRANIERII LA LA LAND 3 - 0 09.09.2023 11 1
4 SCORPIONII PLOPI 4 - 0 09.09.2023 12 1
5 A.C. SINANDREI NOKIA 4 - 1 09.09.2023 13 1
6 F.C. BIZONII ARMY TEAM 4 - 4 09.09.2023 14 1
7 HELLA ELECTRONICS FORVIA SMITHFIELD 5 - 6 09.09.2023 15 1
8 CSM TIM ACS INGINERII TIMISOARA 8 - 0 09.09.2023 16 1
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII ACS INGINERII TIMISOARA 0 - 5 15.09.2023 19 1
2 SMITHFIELD CSM TIM 1 - 4 15.09.2023 19 2
3 ARMY TEAM HELLA ELECTRONICS FORVIA 3 - 6 15.09.2023 20 1
4 NOKIA F.C. BIZONII 1 - 4 15.09.2023 20 2
5 PLOPI A.C. SINANDREI 1 - 5 15.09.2023 21 1
6 LA LA LAND SCORPIONII 3 - 4 15.09.2023 21 2
7 TOP ALUMINO STRANIERII 2 - 3 15.09.2023 22 1
8 BALKAN BISTRO HERAEUS ELECTRONICS 6 - 4 15.09.2023 22 2
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HERAEUS ELECTRONICS GLADIATORII ALBASTRII 4 - 1 17.09.2023 13 2
2 STRANIERII BALKAN BISTRO 6 - 1 17.09.2023 14 2
3 SCORPIONII TOP ALUMINO 4 - 4 17.09.2023 15 2
4 A.C. SINANDREI LA LA LAND 7 - 1 17.09.2023 16 2
5 F.C. BIZONII PLOPI 3 - 3 17.09.2023 17 2
6 HELLA ELECTRONICS FORVIA NOKIA 4 - 3 17.09.2023 18 2
7 CSM TIM ARMY TEAM 8 - 2 17.09.2023 19 2
8 ACS INGINERII TIMISOARA SMITHFIELD 3 - 1 17.09.2023 20 2
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII SMITHFIELD 2 - 3 23.09.2023 9 1
2 ARMY TEAM ACS INGINERII TIMISOARA 3 - 1 23.09.2023 10 1
3 NOKIA CSM TIM 2 - 4 23.09.2023 11 1
4 PLOPI HELLA ELECTRONICS FORVIA 3 - 5 23.09.2023 12 1
5 LA LA LAND F.C. BIZONII 2 - 1 23.09.2023 13 1
6 TOP ALUMINO A.C. SINANDREI 2 - 2 23.09.2023 14 1
7 BALKAN BISTRO SCORPIONII 1 - 4 23.09.2023 15 1
8 HERAEUS ELECTRONICS STRANIERII 6 - 3 23.09.2023 16 1
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 STRANIERII GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 01.10.2023 13 2
2 SCORPIONII HERAEUS ELECTRONICS 3 - 1 01.10.2023 14 2
3 A.C. SINANDREI BALKAN BISTRO 2 - 3 01.10.2023 15 2
4 F.C. BIZONII TOP ALUMINO 3 - 1 01.10.2023 16 2
5 HELLA ELECTRONICS FORVIA LA LA LAND 5 - 3 01.10.2023 17 2
6 CSM TIM PLOPI 9 - 2 01.10.2023 18 2
7 ACS INGINERII TIMISOARA NOKIA 1 - 3 01.10.2023 19 2
8 SMITHFIELD ARMY TEAM 4 - 4 01.10.2023 20 2
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII ARMY TEAM 3 - 0 07.10.2023 9 1
2 NOKIA SMITHFIELD 3 - 2 07.10.2023 10 1
3 PLOPI ACS INGINERII TIMISOARA 2 - 8 07.10.2023 11 1
4 LA LA LAND CSM TIM 2 - 2 07.10.2023 12 1
5 TOP ALUMINO HELLA ELECTRONICS FORVIA 5 - 5 07.10.2023 13 1
6 BALKAN BISTRO F.C. BIZONII 6 - 5 07.10.2023 14 1
7 HERAEUS ELECTRONICS A.C. SINANDREI 0 - 5 07.10.2023 15 1
8 STRANIERII SCORPIONII 3 - 4 07.10.2023 16 1
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SCORPIONII GLADIATORII ALBASTRII 2 - 1 15.10.2023 13 2
2 A.C. SINANDREI STRANIERII 2 - 5 15.10.2023 14 2
3 F.C. BIZONII HERAEUS ELECTRONICS 7 - 5 15.10.2023 15 2
4 HELLA ELECTRONICS FORVIA BALKAN BISTRO 3 - 5 15.10.2023 16 2
5 CSM TIM TOP ALUMINO 4 - 3 15.10.2023 17 2
6 ACS INGINERII TIMISOARA LA LA LAND 3 - 1 15.10.2023 18 2
7 SMITHFIELD PLOPI 0 - 1 15.10.2023 19 2
8 ARMY TEAM NOKIA 2 - 1 15.10.2023 20 2
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII NOKIA 3 - 9 21.10.2023 9 1
2 PLOPI ARMY TEAM 1 - 1 21.10.2023 10 1
3 LA LA LAND SMITHFIELD 2 - 2 21.10.2023 11 1
4 TOP ALUMINO ACS INGINERII TIMISOARA 3 - 4 21.10.2023 12 1
5 BALKAN BISTRO CSM TIM 4 - 4 21.10.2023 13 1
6 HERAEUS ELECTRONICS HELLA ELECTRONICS FORVIA 3 - 6 21.10.2023 14 1
7 STRANIERII F.C. BIZONII 2 - 0 21.10.2023 15 1
8 SCORPIONII A.C. SINANDREI 2 - 3 21.10.2023 16 1
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.C. SINANDREI GLADIATORII ALBASTRII 7 - 1 29.10.2023 13 2
2 F.C. BIZONII SCORPIONII 4 - 1 29.10.2023 14 2
3 HELLA ELECTRONICS FORVIA STRANIERII 4 - 5 29.10.2023 15 2
4 CSM TIM HERAEUS ELECTRONICS 1 - 5 29.10.2023 16 2
5 ACS INGINERII TIMISOARA BALKAN BISTRO 5 - 4 29.10.2023 17 2
6 SMITHFIELD TOP ALUMINO 1 - 5 29.10.2023 18 2
7 ARMY TEAM LA LA LAND 2 - 3 29.10.2023 19 2
8 NOKIA PLOPI 3 - 4 29.10.2023 20 2
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII PLOPI 0 - 3 04.11.2023 9 1
2 LA LA LAND NOKIA 1 - 3 04.11.2023 10 1
3 TOP ALUMINO ARMY TEAM 4 - 3 04.11.2023 11 1
4 BALKAN BISTRO SMITHFIELD 3 - 3 04.11.2023 12 1
5 HERAEUS ELECTRONICS ACS INGINERII TIMISOARA 2 - 3 04.11.2023 13 1
6 STRANIERII CSM TIM 9 - 4 04.11.2023 14 1
7 SCORPIONII HELLA ELECTRONICS FORVIA 2 - 3 04.11.2023 15 1
8 A.C. SINANDREI F.C. BIZONII 5 - 2 04.11.2023 16 1
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. BIZONII GLADIATORII ALBASTRII 7 - 1 12.11.2023 13 2
2 HELLA ELECTRONICS FORVIA A.C. SINANDREI 2 - 2 12.11.2023 14 2
3 CSM TIM SCORPIONII 4 - 1 12.11.2023 15 2
4 ACS INGINERII TIMISOARA STRANIERII 2 - 1 12.11.2023 16 2
5 SMITHFIELD HERAEUS ELECTRONICS 0 - 4 12.11.2023 17 2
6 ARMY TEAM BALKAN BISTRO 4 - 12 12.11.2023 18 2
7 NOKIA TOP ALUMINO 3 - 3 12.11.2023 19 2
8 PLOPI LA LA LAND 1 - 1 12.11.2023 20 2
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII LA LA LAND 0 - 3 18.11.2023 9 1
2 TOP ALUMINO PLOPI 5 - 2 18.11.2023 10 1
3 BALKAN BISTRO NOKIA 4 - 1 18.11.2023 11 1
4 HERAEUS ELECTRONICS ARMY TEAM 3 - 0 18.11.2023 12 1
5 STRANIERII SMITHFIELD 3 - 0 18.11.2023 13 1
6 SCORPIONII ACS INGINERII TIMISOARA 2 - 3 18.11.2023 14 1
7 A.C. SINANDREI CSM TIM 2 - 0 18.11.2023 15 1
8 F.C. BIZONII HELLA ELECTRONICS FORVIA 2 - 4 18.11.2023 16 1
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS FORVIA GLADIATORII ALBASTRII 11 - 2 26.11.2023 13 2
2 CSM TIM F.C. BIZONII 2 - 3 26.11.2023 14 2
3 ACS INGINERII TIMISOARA A.C. SINANDREI 5 - 11 26.11.2023 15 2
4 SMITHFIELD SCORPIONII 4 - 9 26.11.2023 16 2
5 ARMY TEAM STRANIERII 2 - 4 26.11.2023 17 2
6 NOKIA HERAEUS ELECTRONICS 4 - 2 26.11.2023 18 2
7 PLOPI BALKAN BISTRO 1 - 2 26.11.2023 19 2
8 LA LA LAND TOP ALUMINO 2 - 3 26.11.2023 20 2
Etapa 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII TOP ALUMINO 2 - 4 10.02.2024 9 1
2 LA LA LAND BALKAN BISTRO 3 - 5 10.02.2024 10 1
3 PLOPI HERAEUS ELECTRONICS 0 - 0 10.02.2024 11 1
4 NOKIA STRANIERII 1 - 3 10.02.2024 12 1
5 ARMY TEAM SCORPIONII 2 - 4 10.02.2024 13 1
6 SMITHFIELD A.C. SINANDREI 1 - 9 10.02.2024 14 1
7 ACS INGINERII TIMISOARA F.C. BIZONII 2 - 2 10.02.2024 15 1
8 CSM TIM HELLA ELECTRONICS FORVIA 1 - 4 10.02.2024 16 1
Etapa 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CSM TIM GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 18.02.2024 13 2
2 HELLA ELECTRONICS FORVIA ACS INGINERII TIMISOARA 3 - 3 18.02.2024 14 2
3 F.C. BIZONII SMITHFIELD 4 - 2 18.02.2024 15 2
4 A.C. SINANDREI ARMY TEAM 3 - 3 18.02.2024 16 2
5 SCORPIONII NOKIA 4 - 2 18.02.2024 17 2
6 STRANIERII PLOPI 10 - 2 18.02.2024 18 2
7 HERAEUS ELECTRONICS LA LA LAND 3 - 1 18.02.2024 19 2
8 BALKAN BISTRO TOP ALUMINO 5 - 2 18.02.2024 20 2
Etapa 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII BALKAN BISTRO 1 - 3 24.02.2024 9 1
2 TOP ALUMINO HERAEUS ELECTRONICS 4 - 1 24.02.2024 10 1
3 LA LA LAND STRANIERII 1 - 3 24.02.2024 11 1
4 PLOPI SCORPIONII 0 - 5 24.02.2024 12 1
5 NOKIA A.C. SINANDREI 3 - 4 24.02.2024 13 1
6 ARMY TEAM F.C. BIZONII 3 - 4 24.02.2024 14 1
7 SMITHFIELD HELLA ELECTRONICS FORVIA 1 - 6 24.02.2024 15 1
8 ACS INGINERII TIMISOARA CSM TIM 1 - 4 24.02.2024 16 1
Etapa 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS INGINERII TIMISOARA GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 03.03.2024 13 2
2 CSM TIM SMITHFIELD 8 - 4 03.03.2024 14 2
3 HELLA ELECTRONICS FORVIA ARMY TEAM 3 - 2 03.03.2024 15 2
4 F.C. BIZONII NOKIA 4 - 2 03.03.2024 16 2
5 A.C. SINANDREI PLOPI 9 - 2 03.03.2024 17 2
6 SCORPIONII LA LA LAND 6 - 0 03.03.2024 18 2
7 STRANIERII TOP ALUMINO 4 - 3 03.03.2024 19 2
8 HERAEUS ELECTRONICS BALKAN BISTRO 0 - 8 03.03.2024 20 2
Etapa 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII HERAEUS ELECTRONICS 0 - 3 09.03.2024 9 1
2 BALKAN BISTRO STRANIERII 5 - 2 09.03.2024 10 1
3 TOP ALUMINO SCORPIONII 3 - 2 09.03.2024 11 1
4 LA LA LAND A.C. SINANDREI 1 - 6 09.03.2024 12 1
5 PLOPI F.C. BIZONII 4 - 2 09.03.2024 13 1
6 NOKIA HELLA ELECTRONICS FORVIA 3 - 3 09.03.2024 14 1
7 ARMY TEAM CSM TIM 1 - 2 09.03.2024 15 1
8 SMITHFIELD ACS INGINERII TIMISOARA 4 - 7 09.03.2024 16 1
Etapa 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SMITHFIELD GLADIATORII ALBASTRII 5 - 2 17.03.2024 13 2
2 ACS INGINERII TIMISOARA ARMY TEAM 4 - 0 17.03.2024 14 2
3 CSM TIM NOKIA 6 - 1 17.03.2024 15 2
4 HELLA ELECTRONICS FORVIA PLOPI 3 - 4 17.03.2024 16 2
5 F.C. BIZONII LA LA LAND 4 - 3 17.03.2024 17 2
6 A.C. SINANDREI TOP ALUMINO 10 - 1 17.03.2024 18 2
7 SCORPIONII BALKAN BISTRO 4 - 4 17.03.2024 19 2
8 STRANIERII HERAEUS ELECTRONICS 2 - 2 17.03.2024 20 2
Etapa 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII STRANIERII 1 - 4 23.03.2024 9 1
2 HERAEUS ELECTRONICS SCORPIONII 1 - 3 23.03.2024 10 1
3 BALKAN BISTRO A.C. SINANDREI 2 - 7 23.03.2024 11 1
4 TOP ALUMINO F.C. BIZONII 5 - 2 23.03.2024 12 1
5 LA LA LAND HELLA ELECTRONICS FORVIA 4 - 4 23.03.2024 13 1
6 PLOPI CSM TIM 1 - 6 23.03.2024 14 1
7 NOKIA ACS INGINERII TIMISOARA 2 - 1 23.03.2024 15 1
8 ARMY TEAM SMITHFIELD 2 - 3 23.03.2024 16 1
Etapa 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMY TEAM GLADIATORII ALBASTRII 3 - 3 31.03.2024 14 1
2 SMITHFIELD NOKIA 3 - 2 31.03.2024 15 1
3 ACS INGINERII TIMISOARA PLOPI 3 - 3 31.03.2024 16 1
4 CSM TIM LA LA LAND 4 - 5 31.03.2024 17 1
5 HELLA ELECTRONICS FORVIA TOP ALUMINO 7 - 1 31.03.2024 18 1
6 F.C. BIZONII BALKAN BISTRO 7 - 5 31.03.2024 19 1
7 A.C. SINANDREI HERAEUS ELECTRONICS 7 - 1 31.03.2024 20 1
8 SCORPIONII STRANIERII 7 - 4 31.03.2024 21 1
Etapa 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII SCORPIONII 0 - 3 06.04.2024 9 2
2 STRANIERII A.C. SINANDREI 3 - 4 06.04.2024 10 2
3 HERAEUS ELECTRONICS F.C. BIZONII 2 - 5 06.04.2024 11 2
4 BALKAN BISTRO HELLA ELECTRONICS FORVIA 5 - 3 06.04.2024 12 2
5 TOP ALUMINO CSM TIM 5 - 4 06.04.2024 13 2
6 LA LA LAND ACS INGINERII TIMISOARA 5 - 1 06.04.2024 14 2
7 PLOPI SMITHFIELD 1 - 2 06.04.2024 15 2
8 NOKIA ARMY TEAM 3 - 5 06.04.2024 16 2
Etapa 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA GLADIATORII ALBASTRII 5 - 3 14.04.2024 14 1
2 ARMY TEAM PLOPI 0 - 5 14.04.2024 15 1
3 SMITHFIELD LA LA LAND 0 - 3 14.04.2024 16 1
4 ACS INGINERII TIMISOARA TOP ALUMINO 4 - 1 14.04.2024 17 1
5 CSM TIM BALKAN BISTRO 1 - 3 14.04.2024 18 1
6 HELLA ELECTRONICS FORVIA HERAEUS ELECTRONICS 1 - 2 14.04.2024 19 1
7 F.C. BIZONII STRANIERII 5 - 3 14.04.2024 20 1
8 A.C. SINANDREI SCORPIONII 2 - 5 14.04.2024 21 1
Etapa 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII A.C. SINANDREI 3 - 2 20.04.2024 9 2
2 SCORPIONII F.C. BIZONII 2 - 1 20.04.2024 10 2
3 STRANIERII HELLA ELECTRONICS FORVIA 5 - 9 20.04.2024 11 2
4 HERAEUS ELECTRONICS CSM TIM 1 - 3 20.04.2024 12 2
5 BALKAN BISTRO ACS INGINERII TIMISOARA 0 - 2 20.04.2024 13 2
6 TOP ALUMINO SMITHFIELD 7 - 4 20.04.2024 14 2
7 LA LA LAND ARMY TEAM 5 - 4 20.04.2024 15 2
8 PLOPI NOKIA 3 - 2 20.04.2024 16 2
Etapa 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PLOPI GLADIATORII ALBASTRII 2 - 5 28.04.2024 14 1
2 NOKIA LA LA LAND 2 - 3 28.04.2024 15 1
3 ARMY TEAM TOP ALUMINO 6 - 1 28.04.2024 16 1
4 SMITHFIELD BALKAN BISTRO 0 - 4 28.04.2024 17 1
5 ACS INGINERII TIMISOARA HERAEUS ELECTRONICS 4 - 1 28.04.2024 18 1
6 CSM TIM STRANIERII 3 - 5 28.04.2024 19 1
7 HELLA ELECTRONICS FORVIA SCORPIONII 2 - 4 28.04.2024 20 1
8 F.C. BIZONII A.C. SINANDREI 1 - 3 28.04.2024 21 1
Etapa 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII F.C. BIZONII 2 - 3 11.05.2024 9 2
2 A.C. SINANDREI HELLA ELECTRONICS FORVIA 8 - 2 11.05.2024 10 2
3 SCORPIONII CSM TIM 4 - 2 11.05.2024 11 2
4 STRANIERII ACS INGINERII TIMISOARA 3 - 3 11.05.2024 12 2
5 HERAEUS ELECTRONICS SMITHFIELD 4 - 0 11.05.2024 13 2
6 BALKAN BISTRO ARMY TEAM 11 - 3 11.05.2024 14 2
7 TOP ALUMINO NOKIA 6 - 3 11.05.2024 15 2
8 LA LA LAND PLOPI 2 - 6 11.05.2024 16 2
Etapa 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 18.05.2024 16 1
2 PLOPI TOP ALUMINO 2 - 6 18.05.2024 17 1
3 NOKIA BALKAN BISTRO 7 - 1 18.05.2024 17 2
4 ARMY TEAM HERAEUS ELECTRONICS 1 - 4 18.05.2024 18 1
5 SMITHFIELD STRANIERII 0 - 3 18.05.2024 18 2
6 ACS INGINERII TIMISOARA SCORPIONII 0 - 3 18.05.2024 19 1
7 CSM TIM A.C. SINANDREI 2 - 5 18.05.2024 19 2
8 HELLA ELECTRONICS FORVIA F.C. BIZONII 2 - 4 18.05.2024 20 1
Etapa 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. BIZONII CSM TIM 2 - 3 25.05.2024 9 2
2 A.C. SINANDREI ACS INGINERII TIMISOARA 3 - 0 25.05.2024 10 2
3 SCORPIONII SMITHFIELD 3 - 0 25.05.2024 11 2
4 STRANIERII ARMY TEAM 3 - 0 25.05.2024 12 2
5 HERAEUS ELECTRONICS NOKIA 4 - 2 25.05.2024 13 2
6 BALKAN BISTRO PLOPI 8 - 1 25.05.2024 14 2
7 TOP ALUMINO LA LA LAND 4 - 4 25.05.2024 15 2
8 GLADIATORII ALBASTRII HELLA ELECTRONICS FORVIA 3 - 3 17.05.2024 20 2