GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA II-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC ZONE CAFE 2 - 7 31.08.2019 9 1
2 COMTIM MAHLE 7 - 4 31.08.2019 13 1
3 UNITED BOYS AC DURA 2 - 1 31.08.2019 14 1
4 NOVUM TRAVEL CONTITECH FLUID 0 - 3 31.08.2019 15 1
5 DINOZAURII ESSENCE - 31.08.2019 16 1
6 FOCUS TEAM MESERIASII 6 - 2 31.08.2019 17 1
7 CIARDA ROSIE B 32 ARMY 4 - 0 31.08.2019 18 1
8 JUVENTUS TIMISOARA THE TEAM 3 - 2 31.08.2019 19 1
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE GRILL SARBESC 1 - 5 08.09.2019 13 2
2 DURA COMTIM 1 - 2 08.09.2019 14 2
3 CONTITECH FLUID UNITED BOYS AC 0 - 2 08.09.2019 15 2
4 ESSENCE NOVUM TRAVEL - 08.09.2019 16 2
5 MESERIASII DINOZAURII 3 - 1 08.09.2019 17 2
6 B 32 ARMY FOCUS TEAM 3 - 8 08.09.2019 18 2
7 THE TEAM CIARDA ROSIE 2 - 3 08.09.2019 19 2
8 ZONE CAFE JUVENTUS TIMISOARA 1 - 2 08.09.2019 20 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZONE CAFE MAHLE 3 - 3 14.09.2019 9 1
2 GRILL SARBESC DURA 6 - 0 14.09.2019 10 1
3 COMTIM CONTITECH FLUID 6 - 2 14.09.2019 11 1
4 UNITED BOYS AC ESSENCE - 14.09.2019 12 1
5 NOVUM TRAVEL MESERIASII 1 - 1 14.09.2019 16 1
6 DINOZAURII B 32 ARMY 0 - 2 14.09.2019 17 1
7 FOCUS TEAM THE TEAM 1 - 1 14.09.2019 18 1
8 CIARDA ROSIE JUVENTUS TIMISOARA 4 - 2 14.09.2019 19 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA MAHLE 1 - 0 22.09.2019 13 2
2 CONTITECH FLUID GRILL SARBESC 2 - 2 22.09.2019 14 2
3 ESSENCE COMTIM - 22.09.2019 15 2
4 MESERIASII UNITED BOYS AC 2 - 4 22.09.2019 16 2
5 B 32 ARMY NOVUM TRAVEL 2 - 1 22.09.2019 17 2
6 THE TEAM DINOZAURII 2 - 2 22.09.2019 18 2
7 JUVENTUS TIMISOARA FOCUS TEAM 0 - 5 22.09.2019 19 2
8 CIARDA ROSIE ZONE CAFE 4 - 1 22.09.2019 20 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZONE CAFE DURA 2 - 2 28.09.2019 9 1
2 MAHLE CONTITECH FLUID 2 - 2 28.09.2019 10 1
3 GRILL SARBESC ESSENCE - 28.09.2019 11 1
4 COMTIM MESERIASII 3 - 1 28.09.2019 12 1
5 UNITED BOYS AC B 32 ARMY 2 - 3 28.09.2019 13 1
6 NOVUM TRAVEL THE TEAM 1 - 3 28.09.2019 14 1
7 DINOZAURII JUVENTUS TIMISOARA 2 - 2 28.09.2019 15 1
8 FOCUS TEAM CIARDA ROSIE 5 - 1 28.09.2019 16 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MESERIASII GRILL SARBESC 3 - 5 06.10.2019 13 2
2 B 32 ARMY COMTIM 2 - 2 06.10.2019 14 2
3 THE TEAM UNITED BOYS AC 3 - 4 06.10.2019 15 2
4 JUVENTUS TIMISOARA NOVUM TRAVEL 3 - 2 06.10.2019 16 2
5 CIARDA ROSIE DINOZAURII 1 - 2 06.10.2019 17 2
6 FOCUS TEAM ZONE CAFE 4 - 2 06.10.2019 18 2
7 ESSENCE MAHLE - 06.10.2019 19 2
8 CONTITECH FLUID DURA 2 - 0 06.10.2019 20 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC B 32 ARMY 4 - 2 12.10.2019 9 1
2 COMTIM THE TEAM 0 - 1 12.10.2019 10 1
3 UNITED BOYS AC JUVENTUS TIMISOARA 1 - 4 12.10.2019 11 1
4 NOVUM TRAVEL CIARDA ROSIE 0 - 1 12.10.2019 12 1
5 DINOZAURII FOCUS TEAM 6 - 6 12.10.2019 13 1
6 DURA ESSENCE - 12.10.2019 14 1
7 MAHLE MESERIASII 3 - 7 12.10.2019 15 1
8 ZONE CAFE CONTITECH FLUID 3 - 1 12.10.2019 16 1
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 THE TEAM GRILL SARBESC 2 - 1 20.10.2019 13 2
2 JUVENTUS TIMISOARA COMTIM 1 - 3 20.10.2019 14 2
3 CIARDA ROSIE UNITED BOYS AC 3 - 1 20.10.2019 15 2
4 FOCUS TEAM NOVUM TRAVEL 5 - 1 20.10.2019 16 2
5 DINOZAURII ZONE CAFE 3 - 2 20.10.2019 17 2
6 B 32 ARMY MAHLE 2 - 3 20.10.2019 18 2
7 MESERIASII DURA 0 - 1 20.10.2019 19 2
8 ESSENCE CONTITECH FLUID - 20.10.2019 20 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC JUVENTUS TIMISOARA 6 - 4 26.10.2019 9 1
2 COMTIM CIARDA ROSIE 2 - 3 26.10.2019 10 1
3 UNITED BOYS AC FOCUS TEAM 5 - 3 26.10.2019 11 1
4 NOVUM TRAVEL DINOZAURII 1 - 0 26.10.2019 12 1
5 CONTITECH FLUID MESERIASII 6 - 1 26.10.2019 16 1
6 DURA B 32 ARMY 2 - 2 26.10.2019 17 1
7 MAHLE THE TEAM 2 - 2 26.10.2019 18 1
8 ZONE CAFE ESSENCE - 26.10.2019 19 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CIARDA ROSIE GRILL SARBESC 4 - 0 03.11.2019 13 2
2 FOCUS TEAM COMTIM 5 - 4 03.11.2019 14 2
3 DINOZAURII UNITED BOYS AC 2 - 1 03.11.2019 15 2
4 NOVUM TRAVEL ZONE CAFE 3 - 0 03.11.2019 16 2
5 JUVENTUS TIMISOARA MAHLE 4 - 3 03.11.2019 17 2
6 THE TEAM DURA 3 - 2 03.11.2019 18 2
7 B 32 ARMY CONTITECH FLUID 3 - 1 03.11.2019 19 2
8 MESERIASII ESSENCE - 03.11.2019 20 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC FOCUS TEAM 3 - 2 09.11.2019 9 1
2 COMTIM DINOZAURII 3 - 3 09.11.2019 10 1
3 UNITED BOYS AC NOVUM TRAVEL 0 - 3 09.11.2019 11 1
4 ZONE CAFE MESERIASII 2 - 4 09.11.2019 12 1
5 MAHLE CIARDA ROSIE 0 - 3 09.11.2019 16 1
6 DURA JUVENTUS TIMISOARA 0 - 3 09.11.2019 17 1
7 CONTITECH FLUID THE TEAM 2 - 2 09.11.2019 18 1
8 ESSENCE B 32 ARMY - 09.11.2019 19 1
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UNITED BOYS AC ZONE CAFE 2 - 1 17.11.2019 13 2
2 NOVUM TRAVEL COMTIM 2 - 3 17.11.2019 14 2
3 DINOZAURII GRILL SARBESC 3 - 1 17.11.2019 15 2
4 FOCUS TEAM MAHLE 5 - 5 17.11.2019 16 2
5 CIARDA ROSIE DURA 7 - 0 17.11.2019 17 2
6 JUVENTUS TIMISOARA CONTITECH FLUID 1 - 7 17.11.2019 18 2
7 THE TEAM ESSENCE - 17.11.2019 19 2
8 B 32 ARMY MESERIASII 2 - 1 17.11.2019 20 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COMTIM UNITED BOYS AC 7 - 1 23.11.2019 9 1
2 GRILL SARBESC NOVUM TRAVEL 1 - 3 23.11.2019 10 1
3 MAHLE DINOZAURII 2 - 4 23.11.2019 11 1
4 DURA FOCUS TEAM 3 - 3 23.11.2019 12 1
5 CONTITECH FLUID CIARDA ROSIE 2 - 5 23.11.2019 13 1
6 ESSENCE JUVENTUS TIMISOARA - 23.11.2019 14 1
7 MESERIASII THE TEAM 1 - 6 23.11.2019 15 1
8 ZONE CAFE B 32 ARMY 5 - 1 23.11.2019 16 1
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COMTIM ZONE CAFE 8 - 3 01.12.2019 13 2
2 UNITED BOYS AC GRILL SARBESC 2 - 5 01.12.2019 14 2
3 NOVUM TRAVEL MAHLE 4 - 2 01.12.2019 15 2
4 DINOZAURII DURA 1 - 2 01.12.2019 16 2
5 FOCUS TEAM CONTITECH FLUID 1 - 3 01.12.2019 17 2
6 JUVENTUS TIMISOARA MESERIASII 3 - 1 01.12.2019 18 2
7 THE TEAM B 32 ARMY 5 - 3 01.12.2019 19 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC COMTIM 0 - 2 07.12.2019 9 1
2 MAHLE UNITED BOYS AC 1 - 3 07.12.2019 10 1
3 DURA NOVUM TRAVEL 3 - 3 07.12.2019 11 1
4 CONTITECH FLUID DINOZAURII 4 - 2 07.12.2019 12 1
5 MESERIASII CIARDA ROSIE 0 - 4 07.12.2019 17 1
6 B 32 ARMY JUVENTUS TIMISOARA 2 - 4 07.12.2019 18 1
7 ZONE CAFE THE TEAM 2 - 6 07.12.2019 19 1
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZONE CAFE GRILL SARBESC 1 - 4 25.01.2020 9 1
2 MAHLE COMTIM 1 - 1 25.01.2020 10 1
3 DURA UNITED BOYS AC 1 - 1 25.01.2020 11 1
4 CONTITECH FLUID NOVUM TRAVEL 5 - 2 25.01.2020 12 1
5 MESERIASII FOCUS TEAM 1 - 6 25.01.2020 13 1
6 B 32 ARMY CIARDA ROSIE 1 - 4 25.01.2020 14 1
7 THE TEAM JUVENTUS TIMISOARA 2 - 3 25.01.2020 15 1
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC MAHLE 4 - 4 02.02.2020 13 2
2 COMTIM DURA 3 - 1 02.02.2020 14 2
3 UNITED BOYS AC CONTITECH FLUID 2 - 1 02.02.2020 15 2
4 DINOZAURII MESERIASII 2 - 0 02.02.2020 16 2
5 FOCUS TEAM B 32 ARMY 8 - 3 02.02.2020 17 2
6 CIARDA ROSIE THE TEAM 2 - 3 02.02.2020 18 2
7 JUVENTUS TIMISOARA ZONE CAFE 4 - 2 02.02.2020 19 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE ZONE CAFE 4 - 2 08.02.2020 9 1
2 DURA GRILL SARBESC 1 - 1 08.02.2020 10 1
3 CONTITECH FLUID COMTIM 6 - 4 08.02.2020 11 1
4 MESERIASII NOVUM TRAVEL 0 - 3 08.02.2020 12 1
5 B 32 ARMY DINOZAURII 5 - 5 08.02.2020 13 1
6 THE TEAM FOCUS TEAM 2 - 4 08.02.2020 14 1
7 JUVENTUS TIMISOARA CIARDA ROSIE 1 - 1 08.02.2020 15 1
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE DURA 3 - 1 16.02.2020 13 2
2 GRILL SARBESC CONTITECH FLUID 3 - 4 16.02.2020 14 2
3 UNITED BOYS AC MESERIASII 3 - 2 16.02.2020 15 2
4 NOVUM TRAVEL B 32 ARMY 2 - 1 16.02.2020 16 2
5 DINOZAURII THE TEAM 3 - 1 16.02.2020 17 2
6 FOCUS TEAM JUVENTUS TIMISOARA 3 - 5 16.02.2020 18 2
7 ZONE CAFE CIARDA ROSIE 3 - 3 16.02.2020 19 2
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA ZONE CAFE 2 - 3 22.02.2020 9 1
2 CONTITECH FLUID MAHLE 3 - 2 22.02.2020 10 1
3 MESERIASII COMTIM 1 - 4 22.02.2020 11 1
4 B 32 ARMY UNITED BOYS AC 2 - 4 22.02.2020 12 1
5 THE TEAM NOVUM TRAVEL 1 - 3 22.02.2020 13 1
6 JUVENTUS TIMISOARA DINOZAURII 4 - 5 22.02.2020 14 1
7 CIARDA ROSIE FOCUS TEAM 0 - 5 22.02.2020 15 1
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC MESERIASII 0 - 2 01.03.2020 13 2
2 COMTIM B 32 ARMY 2 - 2 01.03.2020 14 2
3 UNITED BOYS AC THE TEAM 0 - 2 01.03.2020 15 2
4 NOVUM TRAVEL JUVENTUS TIMISOARA 0 - 2 01.03.2020 16 2
5 DINOZAURII CIARDA ROSIE 2 - 3 01.03.2020 17 2
6 ZONE CAFE FOCUS TEAM 1 - 6 01.03.2020 18 2
7 DURA CONTITECH FLUID 2 - 2 01.03.2020 19 2
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY GRILL SARBESC 0 - 3 07.03.2020 9 1
2 THE TEAM COMTIM 4 - 5 07.03.2020 10 1
3 JUVENTUS TIMISOARA UNITED BOYS AC 3 - 1 07.03.2020 11 1
4 CIARDA ROSIE NOVUM TRAVEL 2 - 0 07.03.2020 12 1
5 FOCUS TEAM DINOZAURII 4 - 5 07.03.2020 13 1
6 MESERIASII MAHLE 1 - 2 07.03.2020 14 1
7 CONTITECH FLUID ZONE CAFE 8 - 2 07.03.2020 15 1
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC THE TEAM - 15.03.2020 13 2
2 COMTIM JUVENTUS TIMISOARA - 15.03.2020 14 2
3 UNITED BOYS AC CIARDA ROSIE - 15.03.2020 15 2
4 NOVUM TRAVEL FOCUS TEAM - 15.03.2020 16 2
5 ZONE CAFE DINOZAURII - 15.03.2020 17 2
6 MAHLE B 32 ARMY - 15.03.2020 18 2
7 DURA MESERIASII - 15.03.2020 19 2
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GRILL SARBESC - 21.03.2020 9 1
2 CIARDA ROSIE COMTIM - 21.03.2020 10 1
3 FOCUS TEAM UNITED BOYS AC - 21.03.2020 11 1
4 DINOZAURII NOVUM TRAVEL - 21.03.2020 12 1
5 MESERIASII CONTITECH FLUID - 21.03.2020 13 1
6 B 32 ARMY DURA - 21.03.2020 14 1
7 THE TEAM MAHLE - 21.03.2020 15 1
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRILL SARBESC CIARDA ROSIE - 29.03.2020 13 2
2 COMTIM FOCUS TEAM - 29.03.2020 14 2
3 UNITED BOYS AC DINOZAURII - 29.03.2020 15 2
4 ZONE CAFE NOVUM TRAVEL - 29.03.2020 16 2
5 MAHLE JUVENTUS TIMISOARA - 29.03.2020 17 2
6 DURA THE TEAM - 29.03.2020 18 2
7 CONTITECH FLUID B 32 ARMY - 29.03.2020 19 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FOCUS TEAM GRILL SARBESC - 04.04.2020 9 1
2 DINOZAURII COMTIM - 04.04.2020 10 1
3 NOVUM TRAVEL UNITED BOYS AC - 04.04.2020 11 1
4 MESERIASII ZONE CAFE - 04.04.2020 12 1
5 CIARDA ROSIE MAHLE - 04.04.2020 13 1
6 JUVENTUS TIMISOARA DURA - 04.04.2020 14 1
7 THE TEAM CONTITECH FLUID - 04.04.2020 15 1
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZONE CAFE UNITED BOYS AC - 12.04.2020 13 2
2 COMTIM NOVUM TRAVEL - 12.04.2020 14 2
3 GRILL SARBESC DINOZAURII - 12.04.2020 15 2
4 MAHLE FOCUS TEAM - 12.04.2020 16 2
5 DURA CIARDA ROSIE - 12.04.2020 17 2
6 CONTITECH FLUID JUVENTUS TIMISOARA - 12.04.2020 18 2
7 MESERIASII B 32 ARMY - 12.04.2020 19 2
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UNITED BOYS AC COMTIM - 25.04.2020 9 1
2 NOVUM TRAVEL GRILL SARBESC - 25.04.2020 10 1
3 DINOZAURII MAHLE - 25.04.2020 11 1
4 FOCUS TEAM DURA - 25.04.2020 12 1
5 CIARDA ROSIE CONTITECH FLUID - 25.04.2020 13 1
6 THE TEAM MESERIASII - 25.04.2020 14 1
7 B 32 ARMY ZONE CAFE - 25.04.2020 15 1
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR