GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA III-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII HUSENII 2 - 6 01.09.2019 16 2
2 RIPENSIA ACS RONAT TIMIS 0 - 4 01.09.2019 17 1
3 DRACULA ADIENT 7 - 0 01.09.2019 17 2
4 PALMEIRAS FLEX TIM 1 - 0 01.09.2019 18 1
5 HESSE ASCENDRO 0 - 3 01.09.2019 18 2
6 BANATENII HERAEUS 4 - 3 01.09.2019 19 1
7 GENERALII MONEY TEAM 5 - 6 01.09.2019 19 2
8 A.S. INTEGRA C.S. SINANDREI - 01.09.2019 20 1
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS RONAT TIMIS GLADIATORII ALBASTRII 5 - 2 07.09.2019 9 1
2 ADIENT RIPENSIA 2 - 3 07.09.2019 9 2
3 FLEX TIM DRACULA 0 - 1 07.09.2019 10 1
4 ASCENDRO PALMEIRAS 5 - 1 07.09.2019 10 2
5 HERAEUS HESSE 2 - 2 07.09.2019 11 1
6 MONEY TEAM BANATENII 2 - 7 07.09.2019 11 2
7 HUSENII A.S. INTEGRA 2 - 2 07.09.2019 12 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII ACS RONAT TIMIS 4 - 5 13.09.2019 20 1
2 GLADIATORII ALBASTRII ADIENT 3 - 1 13.09.2019 20 2
3 RIPENSIA FLEX TIM 3 - 5 13.09.2019 21 1
4 DRACULA ASCENDRO 2 - 0 13.09.2019 21 2
5 PALMEIRAS HERAEUS 3 - 0 13.09.2019 22 1
6 HESSE MONEY TEAM 4 - 2 13.09.2019 22 2
7 GENERALII A.S. INTEGRA 3 - 3 13.09.2019 23 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ADIENT ACS RONAT TIMIS 1 - 9 20.09.2019 20 1
2 FLEX TIM GLADIATORII ALBASTRII 2 - 1 20.09.2019 20 2
3 ASCENDRO RIPENSIA 6 - 3 20.09.2019 21 1
4 HERAEUS DRACULA 0 - 5 20.09.2019 21 2
5 MONEY TEAM PALMEIRAS 4 - 4 20.09.2019 22 1
6 A.S. INTEGRA BANATENII 3 - 1 20.09.2019 23 1
7 GENERALII HUSENII 5 - 6 20.09.2019 23 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII ADIENT 4 - 1 29.09.2019 16 2
2 ACS RONAT TIMIS FLEX TIM 3 - 2 29.09.2019 17 1
3 GLADIATORII ALBASTRII ASCENDRO 2 - 2 29.09.2019 17 2
4 RIPENSIA HERAEUS 8 - 4 29.09.2019 18 1
5 DRACULA MONEY TEAM 2 - 1 29.09.2019 18 2
6 HESSE A.S. INTEGRA 3 - 2 29.09.2019 19 2
7 BANATENII GENERALII 5 - 2 29.09.2019 20 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HERAEUS GLADIATORII ALBASTRII 4 - 1 05.10.2019 9 1
2 MONEY TEAM RIPENSIA 1 - 6 05.10.2019 9 2
3 A.S. INTEGRA PALMEIRAS 1 - 5 05.10.2019 10 2
4 GENERALII HESSE 4 - 0 05.10.2019 11 1
5 BANATENII HUSENII 4 - 3 05.10.2019 11 2
6 ASCENDRO ACS RONAT TIMIS 0 - 4 05.10.2019 12 1
7 FLEX TIM ADIENT 3 - 2 05.10.2019 12 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII MONEY TEAM 5 - 3 11.10.2019 20 1
2 DRACULA A.S. INTEGRA 0 - 0 11.10.2019 21 1
3 PALMEIRAS GENERALII 2 - 1 11.10.2019 21 2
4 HESSE BANATENII 3 - 2 11.10.2019 22 1
5 ADIENT ASCENDRO 3 - 4 11.10.2019 22 2
6 ACS RONAT TIMIS HERAEUS 4 - 1 11.10.2019 23 1
7 HUSENII FLEX TIM 7 - 0 11.10.2019 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.S. INTEGRA RIPENSIA 2 - 3 18.10.2019 20 2
2 GENERALII DRACULA 4 - 3 18.10.2019 21 1
3 BANATENII PALMEIRAS 1 - 3 18.10.2019 21 2
4 HESSE HUSENII 2 - 6 18.10.2019 22 1
5 MONEY TEAM ACS RONAT TIMIS 1 - 3 18.10.2019 22 2
6 HERAEUS ADIENT 7 - 3 18.10.2019 23 1
7 ASCENDRO FLEX TIM 2 - 1 18.10.2019 23 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII A.S. INTEGRA 3 - 1 27.10.2019 16 2
2 RIPENSIA GENERALII 5 - 2 27.10.2019 17 1
3 DRACULA BANATENII 1 - 3 27.10.2019 17 2
4 PALMEIRAS HESSE 4 - 3 27.10.2019 18 1
5 FLEX TIM HERAEUS 4 - 4 27.10.2019 18 2
6 ADIENT MONEY TEAM 0 - 5 27.10.2019 19 1
7 HUSENII ASCENDRO 5 - 3 27.10.2019 20 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII GLADIATORII ALBASTRII 3 - 2 02.11.2019 9 1
2 BANATENII RIPENSIA 3 - 4 02.11.2019 9 2
3 HESSE DRACULA 0 - 4 02.11.2019 10 1
4 PALMEIRAS HUSENII 1 - 2 02.11.2019 10 2
5 A.S. INTEGRA ACS RONAT TIMIS 1 - 0 02.11.2019 11 1
6 MONEY TEAM FLEX TIM 4 - 5 02.11.2019 12 1
7 HERAEUS ASCENDRO 2 - 4 02.11.2019 12 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII BANATENII 0 - 3 08.11.2019 20 1
2 RIPENSIA HESSE 3 - 2 08.11.2019 20 2
3 DRACULA PALMEIRAS 3 - 1 08.11.2019 21 1
4 HUSENII HERAEUS 1 - 5 08.11.2019 21 2
5 ACS RONAT TIMIS GENERALII 1 - 3 08.11.2019 22 1
6 ADIENT A.S. INTEGRA 2 - 1 08.11.2019 22 2
7 ASCENDRO MONEY TEAM 4 - 3 08.11.2019 23 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DRACULA HUSENII 4 - 2 15.11.2019 20 1
2 PALMEIRAS RIPENSIA 2 - 1 15.11.2019 20 2
3 HESSE GLADIATORII ALBASTRII 3 - 0 15.11.2019 21 1
4 BANATENII ACS RONAT TIMIS 0 - 6 15.11.2019 21 2
5 GENERALII ADIENT 9 - 3 15.11.2019 22 1
6 A.S. INTEGRA FLEX TIM 2 - 0 15.11.2019 22 2
7 MONEY TEAM HERAEUS 3 - 4 15.11.2019 23 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII PALMEIRAS 0 - 3 24.11.2019 16 1
2 RIPENSIA DRACULA 3 - 3 24.11.2019 16 2
3 ADIENT BANATENII 3 - 6 24.11.2019 17 1
4 ACS RONAT TIMIS HESSE 0 - 0 24.11.2019 17 2
5 ASCENDRO A.S. INTEGRA 3 - 0 24.11.2019 18 1
6 FLEX TIM GENERALII 2 - 6 24.11.2019 18 2
7 HUSENII MONEY TEAM 3 - 9 24.11.2019 19 1
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RIPENSIA HUSENII 1 - 1 30.11.2019 9 1
2 DRACULA GLADIATORII ALBASTRII 2 - 5 30.11.2019 9 2
3 PALMEIRAS ACS RONAT TIMIS 1 - 1 30.11.2019 10 1
4 HESSE ADIENT 4 - 3 30.11.2019 10 2
5 BANATENII FLEX TIM 3 - 3 30.11.2019 11 1
6 GENERALII ASCENDRO 5 - 1 30.11.2019 11 2
7 A.S. INTEGRA HERAEUS 5 - 2 30.11.2019 12 1
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GLADIATORII ALBASTRII RIPENSIA 4 - 2 06.12.2019 20 1
2 ACS RONAT TIMIS DRACULA 3 - 2 06.12.2019 20 2
3 ADIENT PALMEIRAS 0 - 3 06.12.2019 21 1
4 FLEX TIM HESSE 3 - 3 06.12.2019 21 2
5 ASCENDRO BANATENII 5 - 0 06.12.2019 22 1
6 HERAEUS GENERALII 3 - 8 06.12.2019 22 2
7 MONEY TEAM A.S. INTEGRA 3 - 3 06.12.2019 23 1
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII GLADIATORII ALBASTRII 1 - 8 26.01.2020 16 2
2 ACS RONAT TIMIS RIPENSIA 4 - 3 26.01.2020 17 1
3 ADIENT DRACULA 2 - 4 26.01.2020 17 2
4 FLEX TIM PALMEIRAS 2 - 4 26.01.2020 18 1
5 ASCENDRO HESSE 1 - 1 26.01.2020 18 2
6 HERAEUS BANATENII 1 - 2 26.01.2020 19 1
7 MONEY TEAM GENERALII 3 - 6 26.01.2020 19 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII MONEY TEAM 1 - 1 01.02.2020 9 1
2 HERAEUS GENERALII 2 - 4 01.02.2020 9 2
3 ASCENDRO BANATENII 4 - 1 01.02.2020 10 1
4 FLEX TIM HESSE 2 - 4 01.02.2020 10 2
5 ADIENT PALMEIRAS 1 - 3 01.02.2020 11 1
6 ACS RONAT TIMIS DRACULA 1 - 3 01.02.2020 11 2
7 GLADIATORII ALBASTRII RIPENSIA 2 - 1 01.02.2020 12 1
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RIPENSIA HUSENII 4 - 0 07.02.2020 20 1
2 DRACULA GLADIATORII ALBASTRII 2 - 5 07.02.2020 20 2
3 PALMEIRAS ACS RONAT TIMIS 1 - 4 07.02.2020 21 1
4 HESSE ADIENT 4 - 5 07.02.2020 21 2
5 BANATENII FLEX TIM 4 - 4 07.02.2020 22 1
6 GENERALII ASCENDRO 2 - 5 07.02.2020 22 2
7 MONEY TEAM HERAEUS 7 - 1 07.02.2020 23 1
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HERAEUS HUSENII 6 - 4 14.02.2020 20 1
2 MONEY TEAM ASCENDRO 0 - 5 14.02.2020 20 2
3 GENERALII FLEX TIM 5 - 4 14.02.2020 21 1
4 BANATENII ADIENT 4 - 3 14.02.2020 21 2
5 HESSE ACS RONAT TIMIS 2 - 1 14.02.2020 22 1
6 PALMEIRAS GLADIATORII ALBASTRII 1 - 1 14.02.2020 22 2
7 DRACULA RIPENSIA 1 - 1 14.02.2020 23 1
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII DRACULA 1 - 8 23.02.2020 16 2
2 RIPENSIA PALMEIRAS 3 - 1 23.02.2020 17 1
3 GLADIATORII ALBASTRII HESSE 2 - 1 23.02.2020 17 2
4 ACS RONAT TIMIS BANATENII 3 - 8 23.02.2020 18 1
5 ADIENT GENERALII 1 - 4 23.02.2020 18 2
6 ASCENDRO HERAEUS 6 - 0 23.02.2020 19 1
7 FLEX TIM MONEY TEAM - 23.02.2020 19 2
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO HUSENII - 29.02.2020 9 1
2 HERAEUS FLEX TIM - 29.02.2020 9 2
3 MONEY TEAM ADIENT - 29.02.2020 10 1
4 GENERALII ACS RONAT TIMIS - 29.02.2020 10 2
5 BANATENII GLADIATORII ALBASTRII - 29.02.2020 11 1
6 HESSE RIPENSIA - 29.02.2020 11 2
7 PALMEIRAS DRACULA - 29.02.2020 12 1
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII PALMEIRAS - 06.03.2020 20 1
2 DRACULA HESSE - 06.03.2020 20 2
3 RIPENSIA BANATENII - 06.03.2020 21 1
4 GLADIATORII ALBASTRII GENERALII - 06.03.2020 21 2
5 ACS RONAT TIMIS MONEY TEAM - 06.03.2020 22 1
6 ADIENT HERAEUS - 06.03.2020 22 2
7 FLEX TIM ASCENDRO - 06.03.2020 23 1
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM HUSENII - 13.03.2020 20 1
2 ASCENDRO ADIENT - 13.03.2020 20 2
3 HERAEUS ACS RONAT TIMIS - 13.03.2020 21 1
4 MONEY TEAM GLADIATORII ALBASTRII - 13.03.2020 21 2
5 GENERALII RIPENSIA - 13.03.2020 22 1
6 BANATENII DRACULA - 13.03.2020 22 2
7 HESSE PALMEIRAS - 13.03.2020 23 1
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII HESSE - 22.03.2020 16 2
2 PALMEIRAS BANATENII - 22.03.2020 17 1
3 DRACULA GENERALII - 22.03.2020 17 2
4 RIPENSIA MONEY TEAM - 22.03.2020 18 1
5 GLADIATORII ALBASTRII HERAEUS - 22.03.2020 18 2
6 ACS RONAT TIMIS ASCENDRO - 22.03.2020 19 1
7 ADIENT FLEX TIM - 22.03.2020 19 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ADIENT HUSENII - 28.03.2020 9 1
2 FLEX TIM ACS RONAT TIMIS - 28.03.2020 9 2
3 ASCENDRO GLADIATORII ALBASTRII - 28.03.2020 10 1
4 HERAEUS RIPENSIA - 28.03.2020 10 2
5 MONEY TEAM DRACULA - 28.03.2020 11 1
6 GENERALII PALMEIRAS - 28.03.2020 11 2
7 BANATENII HESSE - 28.03.2020 12 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII BANATENII - 03.04.2020 20 1
2 HESSE GENERALII - 03.04.2020 20 2
3 PALMEIRAS MONEY TEAM - 03.04.2020 21 1
4 DRACULA HERAEUS - 03.04.2020 21 2
5 RIPENSIA ASCENDRO - 03.04.2020 22 1
6 GLADIATORII ALBASTRII FLEX TIM - 03.04.2020 22 2
7 ACS RONAT TIMIS ADIENT - 03.04.2020 23 1
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS RONAT TIMIS HUSENII - 10.04.2020 20 1
2 ADIENT GLADIATORII ALBASTRII - 10.04.2020 20 2
3 FLEX TIM RIPENSIA - 10.04.2020 21 1
4 ASCENDRO DRACULA - 10.04.2020 21 2
5 HERAEUS PALMEIRAS - 10.04.2020 22 1
6 MONEY TEAM HESSE - 10.04.2020 22 2
7 GENERALII BANATENII - 10.04.2020 23 1
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANATENII MONEY TEAM - 26.04.2020 16 2
2 PALMEIRAS ASCENDRO - 26.04.2020 17 1
3 HESSE HERAEUS - 26.04.2020 17 2
4 RIPENSIA ADIENT - 26.04.2020 18 1
5 DRACULA FLEX TIM - 26.04.2020 18 2
6 GLADIATORII ALBASTRII ACS RONAT TIMIS - 26.04.2020 19 1
7 HUSENII GENERALII - 26.04.2020 19 2
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR