Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA BANAT SPORT 3 - 0 01.09.2019 20 2
2 INDEPENDIENTE POKEMONII 2 - 2 01.09.2019 21 1
3 A.C. SINANDREI CSM TIM 6 - 1 01.09.2019 21 2
4 BOSCH ATLETICO MODERN 3 - 0 01.09.2019 22 1
5 NO NAME TEAM MED TEAM 8 - 4 01.09.2019 22 2
6 VENUS FORTUNA FREIDORF 5 - 2 01.09.2019 23 1
7 TMT ARMATA ULTRA 8 - 3 31.08.2019 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA FORTUNA FREIDORF 0 - 6 07.09.2019 16 2
2 MED TEAM VENUS 4 - 4 07.09.2019 17 1
3 ATLETICO MODERN NO NAME TEAM 1 - 6 07.09.2019 17 2
4 CSM TIM BOSCH 4 - 1 07.09.2019 18 1
5 POKEMONII A.C. SINANDREI 4 - 8 07.09.2019 18 2
6 BANAT SPORT INDEPENDIENTE 2 - 2 07.09.2019 19 1
7 TMT NOKIA 2 - 3 07.09.2019 19 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA ARMATA ULTRA 9 - 1 14.09.2019 19 2
2 INDEPENDIENTE TMT 1 - 4 14.09.2019 20 1
3 A.C. SINANDREI BANAT SPORT 3 - 1 14.09.2019 20 2
4 BOSCH POKEMONII 2 - 3 14.09.2019 21 1
5 NO NAME TEAM CSM TIM 1 - 1 14.09.2019 22 1
6 VENUS ATLETICO MODERN 12 - 1 14.09.2019 22 2
7 FORTUNA FREIDORF MED TEAM 1 - 3 14.09.2019 23 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA MED TEAM 2 - 3 21.09.2019 13 1
2 ATLETICO MODERN FORTUNA FREIDORF 0 - 3 21.09.2019 13 2
3 CSM TIM VENUS 2 - 4 21.09.2019 14 1
4 POKEMONII NO NAME TEAM 1 - 7 21.09.2019 14 2
5 BANAT SPORT BOSCH 3 - 0 21.09.2019 19 1
6 TMT A.C. SINANDREI 2 - 5 21.09.2019 19 2
7 NOKIA INDEPENDIENTE 1 - 2 21.09.2019 20 1
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INDEPENDIENTE ARMATA ULTRA 5 - 2 29.09.2019 13 1
2 A.C. SINANDREI NOKIA 2 - 1 29.09.2019 13 2
3 BOSCH TMT 2 - 3 29.09.2019 14 1
4 NO NAME TEAM BANAT SPORT 3 - 5 29.09.2019 14 2
5 VENUS POKEMONII 2 - 3 29.09.2019 15 1
6 FORTUNA FREIDORF CSM TIM 2 - 0 29.09.2019 15 2
7 MED TEAM ATLETICO MODERN 11 - 1 29.09.2019 16 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TMT NO NAME TEAM 1 - 4 06.10.2019 21 1
2 BANAT SPORT VENUS 1 - 3 06.10.2019 21 2
3 ARMATA ULTRA ATLETICO MODERN 3 - 4 05.10.2019 22 1
4 INDEPENDIENTE A.C. SINANDREI 2 - 2 06.10.2019 22 1
5 NOKIA BOSCH 7 - 2 06.10.2019 22 2
6 POKEMONII FORTUNA FREIDORF 5 - 3 05.10.2019 23 1
7 CSM TIM MED TEAM 4 - 4 05.10.2019 23 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.C. SINANDREI ARMATA ULTRA 11 - 1 12.10.2019 20 2
2 BOSCH INDEPENDIENTE 2 - 4 12.10.2019 21 1
3 NO NAME TEAM NOKIA 4 - 5 12.10.2019 21 2
4 VENUS TMT 3 - 2 12.10.2019 22 1
5 FORTUNA FREIDORF BANAT SPORT 0 - 2 12.10.2019 22 2
6 MED TEAM POKEMONII 3 - 1 12.10.2019 23 1
7 ATLETICO MODERN CSM TIM 2 - 11 12.10.2019 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA CSM TIM 6 - 8 19.10.2019 16 2
2 POKEMONII ATLETICO MODERN 3 - 1 19.10.2019 17 1
3 BANAT SPORT MED TEAM 5 - 3 19.10.2019 17 2
4 TMT FORTUNA FREIDORF 2 - 4 19.10.2019 18 1
5 NOKIA VENUS 1 - 1 19.10.2019 18 2
6 INDEPENDIENTE NO NAME TEAM 2 - 4 19.10.2019 19 1
7 A.C. SINANDREI BOSCH 6 - 3 19.10.2019 19 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BOSCH ARMATA ULTRA - 26.10.2019 17 1
2 NO NAME TEAM A.C. SINANDREI - 26.10.2019 17 2
3 VENUS INDEPENDIENTE - 26.10.2019 18 1
4 FORTUNA FREIDORF NOKIA - 26.10.2019 18 2
5 MED TEAM TMT - 26.10.2019 19 1
6 ATLETICO MODERN BANAT SPORT - 26.10.2019 19 2
7 CSM TIM POKEMONII - 26.10.2019 20 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA POKEMONII - 02.11.2019 13 1
2 BANAT SPORT CSM TIM - 02.11.2019 13 2
3 TMT ATLETICO MODERN - 02.11.2019 14 1
4 NOKIA MED TEAM - 02.11.2019 14 2
5 INDEPENDIENTE FORTUNA FREIDORF - 02.11.2019 15 1
6 A.C. SINANDREI VENUS - 02.11.2019 15 2
7 BOSCH NO NAME TEAM - 02.11.2019 16 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NO NAME TEAM ARMATA ULTRA - 10.11.2019 13 1
2 VENUS BOSCH - 10.11.2019 13 2
3 FORTUNA FREIDORF A.C. SINANDREI - 10.11.2019 14 1
4 MED TEAM INDEPENDIENTE - 10.11.2019 14 2
5 ATLETICO MODERN NOKIA - 10.11.2019 15 1
6 CSM TIM TMT - 10.11.2019 15 2
7 POKEMONII BANAT SPORT - 10.11.2019 16 1
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA BANAT SPORT - 16.11.2019 19 1
2 NOKIA CSM TIM - 16.11.2019 20 1
3 TMT POKEMONII - 16.11.2019 20 2
4 A.C. SINANDREI MED TEAM - 16.11.2019 21 1
5 INDEPENDIENTE ATLETICO MODERN - 16.11.2019 21 2
6 NO NAME TEAM VENUS - 16.11.2019 22 1
7 BOSCH FORTUNA FREIDORF - 16.11.2019 22 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VENUS ARMATA ULTRA - 23.11.2019 20 2
2 FORTUNA FREIDORF NO NAME TEAM - 23.11.2019 21 1
3 MED TEAM BOSCH - 23.11.2019 21 2
4 ATLETICO MODERN A.C. SINANDREI - 23.11.2019 22 1
5 CSM TIM INDEPENDIENTE - 23.11.2019 22 2
6 POKEMONII NOKIA - 23.11.2019 23 1
7 BANAT SPORT TMT - 23.11.2019 23 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR