GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA BANAT SPORT 3 - 0 01.09.2019 20 2
2 INDEPENDIENTE POKEMONII 2 - 2 01.09.2019 21 1
3 A.C. SINANDREI CSM TIM 6 - 1 01.09.2019 21 2
4 BOSCH ATLETICO MODERN 3 - 0 01.09.2019 22 1
5 NO NAME TEAM MED TEAM 8 - 4 01.09.2019 22 2
6 VENUS FORTUNA FREIDORF 5 - 2 01.09.2019 23 1
7 TMT ARMATA ULTRA 8 - 3 31.08.2019 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA FORTUNA FREIDORF 0 - 6 07.09.2019 16 2
2 MED TEAM VENUS 4 - 4 07.09.2019 17 1
3 ATLETICO MODERN NO NAME TEAM 1 - 6 07.09.2019 17 2
4 CSM TIM BOSCH 4 - 1 07.09.2019 18 1
5 POKEMONII A.C. SINANDREI 4 - 8 07.09.2019 18 2
6 BANAT SPORT INDEPENDIENTE 2 - 2 07.09.2019 19 1
7 TMT NOKIA 2 - 3 07.09.2019 19 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NOKIA ARMATA ULTRA 9 - 1 14.09.2019 19 2
2 INDEPENDIENTE TMT 1 - 4 14.09.2019 20 1
3 A.C. SINANDREI BANAT SPORT 3 - 1 14.09.2019 20 2
4 BOSCH POKEMONII 2 - 3 14.09.2019 21 1
5 NO NAME TEAM CSM TIM 1 - 1 14.09.2019 22 1
6 VENUS ATLETICO MODERN 12 - 1 14.09.2019 22 2
7 FORTUNA FREIDORF MED TEAM 1 - 3 14.09.2019 23 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA MED TEAM 2 - 3 21.09.2019 13 1
2 ATLETICO MODERN FORTUNA FREIDORF 0 - 3 21.09.2019 13 2
3 CSM TIM VENUS 2 - 4 21.09.2019 14 1
4 POKEMONII NO NAME TEAM 1 - 7 21.09.2019 14 2
5 BANAT SPORT BOSCH 3 - 0 21.09.2019 19 1
6 TMT A.C. SINANDREI 2 - 5 21.09.2019 19 2
7 NOKIA INDEPENDIENTE 1 - 2 21.09.2019 20 1
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INDEPENDIENTE ARMATA ULTRA 5 - 2 29.09.2019 13 1
2 A.C. SINANDREI NOKIA 2 - 1 29.09.2019 13 2
3 BOSCH TMT 2 - 3 29.09.2019 14 1
4 NO NAME TEAM BANAT SPORT 3 - 5 29.09.2019 14 2
5 VENUS POKEMONII 2 - 3 29.09.2019 15 1
6 FORTUNA FREIDORF CSM TIM 2 - 0 29.09.2019 15 2
7 MED TEAM ATLETICO MODERN 11 - 1 29.09.2019 16 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TMT NO NAME TEAM 1 - 4 06.10.2019 21 1
2 BANAT SPORT VENUS 1 - 3 06.10.2019 21 2
3 ARMATA ULTRA ATLETICO MODERN 3 - 4 05.10.2019 22 1
4 INDEPENDIENTE A.C. SINANDREI 2 - 2 06.10.2019 22 1
5 NOKIA BOSCH 7 - 2 06.10.2019 22 2
6 POKEMONII FORTUNA FREIDORF 5 - 3 05.10.2019 23 1
7 CSM TIM MED TEAM 4 - 4 05.10.2019 23 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.C. SINANDREI ARMATA ULTRA 11 - 1 12.10.2019 20 2
2 BOSCH INDEPENDIENTE 2 - 4 12.10.2019 21 1
3 NO NAME TEAM NOKIA 4 - 5 12.10.2019 21 2
4 VENUS TMT 3 - 2 12.10.2019 22 1
5 FORTUNA FREIDORF BANAT SPORT 0 - 2 12.10.2019 22 2
6 MED TEAM POKEMONII 3 - 1 12.10.2019 23 1
7 ATLETICO MODERN CSM TIM 2 - 11 12.10.2019 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA CSM TIM 6 - 8 19.10.2019 16 2
2 POKEMONII ATLETICO MODERN 3 - 1 19.10.2019 17 1
3 BANAT SPORT MED TEAM 5 - 3 19.10.2019 17 2
4 TMT FORTUNA FREIDORF 2 - 4 19.10.2019 18 1
5 NOKIA VENUS 1 - 1 19.10.2019 18 2
6 INDEPENDIENTE NO NAME TEAM 2 - 4 19.10.2019 19 1
7 A.C. SINANDREI BOSCH 6 - 3 19.10.2019 19 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BOSCH ARMATA ULTRA 5 - 2 26.10.2019 20 1
2 NO NAME TEAM A.C. SINANDREI 4 - 4 26.10.2019 20 2
3 VENUS INDEPENDIENTE 4 - 0 26.10.2019 21 1
4 FORTUNA FREIDORF NOKIA 0 - 3 26.10.2019 21 2
5 MED TEAM TMT 8 - 3 26.10.2019 22 1
6 ATLETICO MODERN BANAT SPORT 4 - 8 26.10.2019 22 2
7 CSM TIM POKEMONII 5 - 3 26.10.2019 23 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA POKEMONII 2 - 9 02.11.2019 13 1
2 BANAT SPORT CSM TIM 6 - 2 02.11.2019 13 2
3 TMT ATLETICO MODERN 2 - 1 02.11.2019 14 1
4 NOKIA MED TEAM 0 - 2 02.11.2019 14 2
5 INDEPENDIENTE FORTUNA FREIDORF 2 - 1 02.11.2019 15 1
6 A.C. SINANDREI VENUS 3 - 2 02.11.2019 15 2
7 BOSCH NO NAME TEAM 2 - 2 02.11.2019 16 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NO NAME TEAM ARMATA ULTRA 7 - 5 10.11.2019 13 1
2 VENUS BOSCH 3 - 3 10.11.2019 13 2
3 FORTUNA FREIDORF A.C. SINANDREI 4 - 8 10.11.2019 14 1
4 MED TEAM INDEPENDIENTE 1 - 0 10.11.2019 14 2
5 ATLETICO MODERN NOKIA 2 - 2 10.11.2019 15 1
6 CSM TIM TMT 11 - 1 10.11.2019 15 2
7 POKEMONII BANAT SPORT 1 - 6 10.11.2019 16 1
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.C. SINANDREI MED TEAM 5 - 2 17.11.2019 21 1
2 INDEPENDIENTE ATLETICO MODERN 12 - 0 17.11.2019 21 2
3 ARMATA ULTRA BANAT SPORT 2 - 2 16.11.2019 22 1
4 NO NAME TEAM VENUS 0 - 0 17.11.2019 22 1
5 BOSCH FORTUNA FREIDORF 3 - 2 17.11.2019 22 2
6 NOKIA CSM TIM 5 - 1 16.11.2019 23 1
7 TMT POKEMONII 1 - 4 16.11.2019 23 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VENUS ARMATA ULTRA 8 - 1 23.11.2019 20 2
2 FORTUNA FREIDORF NO NAME TEAM 2 - 2 23.11.2019 21 1
3 MED TEAM BOSCH 4 - 2 23.11.2019 21 2
4 ATLETICO MODERN A.C. SINANDREI 0 - 7 23.11.2019 22 1
5 CSM TIM INDEPENDIENTE 5 - 2 23.11.2019 22 2
6 POKEMONII NOKIA 1 - 8 23.11.2019 23 1
7 BANAT SPORT TMT 9 - 4 23.11.2019 23 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT NOKIA 2 - 2 25.01.2020 20 1
2 ARMATA ULTRA TMT 2 - 3 25.01.2020 20 2
3 POKEMONII INDEPENDIENTE 0 - 4 25.01.2020 21 1
4 CSM TIM A.C. SINANDREI 4 - 5 25.01.2020 21 2
5 ATLETICO MODERN BOSCH 0 - 3 25.01.2020 22 1
6 MED TEAM NO NAME TEAM 2 - 5 25.01.2020 22 2
7 FORTUNA FREIDORF VENUS 2 - 1 25.01.2020 23 1
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FORTUNA FREIDORF ARMATA ULTRA 3 - 0 01.02.2020 16 1
2 VENUS MED TEAM 7 - 3 01.02.2020 16 2
3 NO NAME TEAM ATLETICO MODERN 6 - 2 01.02.2020 17 1
4 BOSCH CSM TIM 1 - 3 01.02.2020 17 2
5 A.C. SINANDREI POKEMONII 10 - 0 01.02.2020 18 1
6 INDEPENDIENTE BANAT SPORT 0 - 4 01.02.2020 18 2
7 NOKIA TMT 3 - 1 01.02.2020 19 1
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA NOKIA 2 - 1 08.02.2020 16 1
2 BANAT SPORT A.C. SINANDREI 2 - 2 08.02.2020 17 1
3 TMT INDEPENDIENTE 4 - 4 08.02.2020 17 2
4 POKEMONII BOSCH 1 - 3 08.02.2020 18 1
5 CSM TIM NO NAME TEAM 3 - 2 08.02.2020 18 2
6 ATLETICO MODERN VENUS 0 - 6 08.02.2020 19 1
7 MED TEAM FORTUNA FREIDORF 1 - 1 08.02.2020 19 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MED TEAM ARMATA ULTRA 5 - 3 15.02.2020 12 2
2 FORTUNA FREIDORF ATLETICO MODERN 6 - 4 15.02.2020 13 1
3 VENUS CSM TIM 1 - 2 15.02.2020 13 2
4 NO NAME TEAM POKEMONII 9 - 3 15.02.2020 14 1
5 BOSCH BANAT SPORT 2 - 4 15.02.2020 14 2
6 A.C. SINANDREI TMT 6 - 3 15.02.2020 15 1
7 INDEPENDIENTE NOKIA 1 - 3 15.02.2020 15 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA INDEPENDIENTE 0 - 3 23.02.2020 13 1
2 NOKIA A.C. SINANDREI 1 - 5 23.02.2020 13 2
3 TMT BOSCH 5 - 2 23.02.2020 14 1
4 BANAT SPORT NO NAME TEAM 3 - 2 23.02.2020 14 2
5 POKEMONII VENUS 1 - 6 23.02.2020 15 1
6 CSM TIM FORTUNA FREIDORF 2 - 3 23.02.2020 15 2
7 ATLETICO MODERN MED TEAM 4 - 6 23.02.2020 16 1
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO MODERN ARMATA ULTRA 1 - 1 29.02.2020 19 2
2 MED TEAM CSM TIM 6 - 2 29.02.2020 20 1
3 FORTUNA FREIDORF POKEMONII 2 - 3 29.02.2020 20 2
4 VENUS BANAT SPORT 0 - 3 29.02.2020 21 1
5 NO NAME TEAM TMT 1 - 3 29.02.2020 21 2
6 BOSCH NOKIA 0 - 1 29.02.2020 22 1
7 A.C. SINANDREI INDEPENDIENTE 6 - 4 29.02.2020 22 2
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INDEPENDIENTE BOSCH 1 - 0 07.03.2020 20 1
2 ARMATA ULTRA A.C. SINANDREI 2 - 5 07.03.2020 20 2
3 TMT VENUS 1 - 6 07.03.2020 21 1
4 NOKIA NO NAME TEAM 3 - 3 07.03.2020 21 2
5 POKEMONII MED TEAM 9 - 4 07.03.2020 22 1
6 BANAT SPORT FORTUNA FREIDORF 2 - 1 07.03.2020 22 2
7 CSM TIM ATLETICO MODERN 6 - 7 07.03.2020 23 2
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CSM TIM ARMATA ULTRA - 14.03.2020 16 1
2 ATLETICO MODERN POKEMONII - 14.03.2020 16 2
3 MED TEAM BANAT SPORT - 14.03.2020 17 1
4 FORTUNA FREIDORF TMT - 14.03.2020 17 2
5 VENUS NOKIA - 14.03.2020 18 1
6 NO NAME TEAM INDEPENDIENTE - 14.03.2020 18 2
7 BOSCH A.C. SINANDREI - 14.03.2020 19 1
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA BOSCH - 21.03.2020 16 1
2 INDEPENDIENTE VENUS - 21.03.2020 17 1
3 A.C. SINANDREI NO NAME TEAM - 21.03.2020 17 2
4 TMT MED TEAM - 21.03.2020 18 1
5 NOKIA FORTUNA FREIDORF - 21.03.2020 18 2
6 POKEMONII CSM TIM - 21.03.2020 19 1
7 BANAT SPORT ATLETICO MODERN - 21.03.2020 19 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 POKEMONII ARMATA ULTRA - 28.03.2020 12 1
2 ATLETICO MODERN TMT - 28.03.2020 13 1
3 CSM TIM BANAT SPORT - 28.03.2020 13 2
4 FORTUNA FREIDORF INDEPENDIENTE - 28.03.2020 14 1
5 MED TEAM NOKIA - 28.03.2020 14 2
6 NO NAME TEAM BOSCH - 28.03.2020 15 1
7 VENUS A.C. SINANDREI - 28.03.2020 15 2
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMATA ULTRA NO NAME TEAM - 05.04.2020 13 1
2 BOSCH VENUS - 05.04.2020 13 2
3 A.C. SINANDREI FORTUNA FREIDORF - 05.04.2020 14 1
4 INDEPENDIENTE MED TEAM - 05.04.2020 14 2
5 NOKIA ATLETICO MODERN - 05.04.2020 15 1
6 TMT CSM TIM - 05.04.2020 15 2
7 BANAT SPORT POKEMONII - 05.04.2020 16 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BANAT SPORT ARMATA ULTRA - 11.04.2020 19 1
2 CSM TIM NOKIA - 11.04.2020 20 1
3 POKEMONII TMT - 11.04.2020 20 2
4 MED TEAM A.C. SINANDREI - 11.04.2020 21 1
5 ATLETICO MODERN INDEPENDIENTE - 11.04.2020 21 2
6 VENUS NO NAME TEAM - 11.04.2020 22 1
7 FORTUNA FREIDORF BOSCH - 11.04.2020 22 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NO NAME TEAM FORTUNA FREIDORF - 25.04.2020 20 1
2 ARMATA ULTRA VENUS - 25.04.2020 20 2
3 A.C. SINANDREI ATLETICO MODERN - 25.04.2020 21 1
4 BOSCH MED TEAM - 25.04.2020 21 2
5 NOKIA POKEMONII - 25.04.2020 22 1
6 INDEPENDIENTE CSM TIM - 25.04.2020 22 2
7 TMT BANAT SPORT - 25.04.2020 23 2