Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM EWALS CARGO CARE 3 - 0 01.09.2018 17 1
2 ADIENT FORTUNA FREIDORF 3 - 0 01.09.2018 17 2
3 FC BEST TEAM KATHREIN ROMANIA 3 - 1 01.09.2018 18 1
4 LEII GREI LAHOVARI 3 - 4 01.09.2018 18 2
5 BARUM AUTOMOTIVE FULGER DEVA 7 - 5 01.09.2018 19 1
6 AEK TIMISOARA F.C. BIZONII 0 - 3 01.09.2018 19 2
7 ACS RONAT TIMIS ANONIMII 1 - 0 01.09.2018 20 1
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE ANONIMII 3 - 2 08.09.2018 20 2
2 F.C. BIZONII ACS RONAT TIMIS 4 - 0 08.09.2018 21 1
3 FULGER DEVA AEK TIMISOARA 1 - 5 08.09.2018 21 2
4 LAHOVARI BARUM AUTOMOTIVE 3 - 3 08.09.2018 22 1
5 KATHREIN ROMANIA LEII GREI 2 - 2 08.09.2018 22 2
6 FORTUNA FREIDORF FC BEST TEAM 0 - 4 08.09.2018 23 1
7 FLEX TIM ADIENT 2 - 3 08.09.2018 23 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ADIENT EWALS CARGO CARE 2 - 0 15.09.2018 13 2
2 FC BEST TEAM FLEX TIM 2 - 7 15.09.2018 14 1
3 LEII GREI FORTUNA FREIDORF 0 - 2 15.09.2018 14 2
4 BARUM AUTOMOTIVE KATHREIN ROMANIA 4 - 2 15.09.2018 15 1
5 AEK TIMISOARA LAHOVARI 3 - 1 15.09.2018 15 2
6 ACS RONAT TIMIS FULGER DEVA 4 - 0 15.09.2018 16 1
7 ANONIMII F.C. BIZONII 0 - 12 15.09.2018 16 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE F.C. BIZONII 2 - 6 22.09.2018 18 1
2 FULGER DEVA ANONIMII 3 - 0 22.09.2018 18 2
3 LAHOVARI ACS RONAT TIMIS 0 - 5 22.09.2018 19 1
4 KATHREIN ROMANIA AEK TIMISOARA 0 - 3 22.09.2018 19 2
5 FORTUNA FREIDORF BARUM AUTOMOTIVE 1 - 5 22.09.2018 20 1
6 FLEX TIM LEII GREI 1 - 1 22.09.2018 20 2
7 ADIENT FC BEST TEAM 1 - 4 22.09.2018 21 1
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC BEST TEAM EWALS CARGO CARE 3 - 2 29.09.2018 20 2
2 LEII GREI ADIENT 2 - 2 29.09.2018 21 1
3 BARUM AUTOMOTIVE FLEX TIM 2 - 4 29.09.2018 21 2
4 AEK TIMISOARA FORTUNA FREIDORF 6 - 1 29.09.2018 22 1
5 ACS RONAT TIMIS KATHREIN ROMANIA 7 - 2 29.09.2018 22 2
6 ANONIMII LAHOVARI 0 - 3 29.09.2018 23 1
7 F.C. BIZONII FULGER DEVA 7 - 1 29.09.2018 23 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FULGER DEVA 10 - 1 07.10.2018 13 2
2 LAHOVARI F.C. BIZONII 0 - 5 07.10.2018 14 1
3 KATHREIN ROMANIA ANONIMII 3 - 0 07.10.2018 14 2
4 FORTUNA FREIDORF ACS RONAT TIMIS 1 - 7 07.10.2018 15 1
5 FLEX TIM AEK TIMISOARA 2 - 2 07.10.2018 15 2
6 ADIENT BARUM AUTOMOTIVE 7 - 5 07.10.2018 16 1
7 FC BEST TEAM LEII GREI 1 - 4 07.10.2018 16 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI EWALS CARGO CARE 2 - 1 13.10.2018 17 1
2 BARUM AUTOMOTIVE FC BEST TEAM 3 - 4 13.10.2018 17 2
3 AEK TIMISOARA ADIENT 4 - 2 13.10.2018 18 1
4 ACS RONAT TIMIS FLEX TIM 0 - 2 13.10.2018 18 2
5 ANONIMII FORTUNA FREIDORF 0 - 3 13.10.2018 19 1
6 F.C. BIZONII KATHREIN ROMANIA 2 - 2 13.10.2018 19 2
7 FULGER DEVA LAHOVARI 2 - 5 13.10.2018 20 1
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE LAHOVARI 1 - 4 20.10.2018 20 2
2 KATHREIN ROMANIA FULGER DEVA 1 - 5 20.10.2018 21 1
3 FORTUNA FREIDORF F.C. BIZONII 1 - 5 20.10.2018 21 2
4 FLEX TIM ANONIMII 2 - 1 20.10.2018 22 1
5 ADIENT ACS RONAT TIMIS 3 - 2 20.10.2018 22 2
6 FC BEST TEAM AEK TIMISOARA 2 - 4 20.10.2018 23 1
7 LEII GREI BARUM AUTOMOTIVE 0 - 3 20.10.2018 23 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BARUM AUTOMOTIVE EWALS CARGO CARE 3 - 3 27.10.2018 13 2
2 AEK TIMISOARA LEII GREI 1 - 1 27.10.2018 14 1
3 ACS RONAT TIMIS FC BEST TEAM 10 - 1 27.10.2018 14 2
4 ANONIMII ADIENT 0 - 5 27.10.2018 15 1
5 F.C. BIZONII FLEX TIM 3 - 1 27.10.2018 15 2
6 FULGER DEVA FORTUNA FREIDORF 3 - 1 27.10.2018 16 1
7 LAHOVARI KATHREIN ROMANIA 1 - 6 27.10.2018 16 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE KATHREIN ROMANIA 2 - 1 03.11.2018 17 1
2 FORTUNA FREIDORF LAHOVARI 1 - 6 03.11.2018 17 2
3 FLEX TIM FULGER DEVA 0 - 3 03.11.2018 18 1
4 ADIENT F.C. BIZONII 4 - 5 03.11.2018 18 2
5 FC BEST TEAM ANONIMII 6 - 5 03.11.2018 19 1
6 LEII GREI ACS RONAT TIMIS 1 - 5 03.11.2018 19 2
7 BARUM AUTOMOTIVE AEK TIMISOARA 5 - 3 03.11.2018 20 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AEK TIMISOARA EWALS CARGO CARE 3 - 0 10.11.2018 20 2
2 ACS RONAT TIMIS BARUM AUTOMOTIVE 5 - 0 10.11.2018 21 1
3 ANONIMII LEII GREI 0 - 3 10.11.2018 21 2
4 F.C. BIZONII FC BEST TEAM 2 - 1 10.11.2018 22 1
5 FULGER DEVA ADIENT 1 - 2 10.11.2018 22 2
6 LAHOVARI FLEX TIM 0 - 3 10.11.2018 23 1
7 KATHREIN ROMANIA FORTUNA FREIDORF 3 - 1 10.11.2018 23 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FORTUNA FREIDORF 4 - 0 18.11.2018 13 2
2 FLEX TIM KATHREIN ROMANIA 4 - 0 18.11.2018 14 1
3 ADIENT LAHOVARI 2 - 2 18.11.2018 14 2
4 FC BEST TEAM FULGER DEVA 3 - 0 18.11.2018 15 1
5 LEII GREI F.C. BIZONII 1 - 4 18.11.2018 15 2
6 BARUM AUTOMOTIVE ANONIMII 3 - 1 18.11.2018 16 1
7 AEK TIMISOARA ACS RONAT TIMIS 4 - 3 18.11.2018 16 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS RONAT TIMIS EWALS CARGO CARE 0 - 2 24.11.2018 17 1
2 ANONIMII AEK TIMISOARA 1 - 4 24.11.2018 17 2
3 F.C. BIZONII BARUM AUTOMOTIVE 2 - 6 24.11.2018 18 1
4 FULGER DEVA LEII GREI 2 - 2 24.11.2018 18 2
5 LAHOVARI FC BEST TEAM 2 - 3 24.11.2018 19 1
6 KATHREIN ROMANIA ADIENT 1 - 5 24.11.2018 19 2
7 FORTUNA FREIDORF FLEX TIM 3 - 2 24.11.2018 20 1
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FLEX TIM 2 - 0 26.01.2019 17 1
2 FORTUNA FREIDORF ADIENT 2 - 6 26.01.2019 17 2
3 KATHREIN ROMANIA FC BEST TEAM 2 - 2 26.01.2019 18 1
4 LAHOVARI LEII GREI 0 - 4 26.01.2019 18 2
5 FULGER DEVA BARUM AUTOMOTIVE 2 - 3 26.01.2019 19 1
6 F.C. BIZONII AEK TIMISOARA 6 - 2 26.01.2019 19 2
7 ANONIMII ACS RONAT TIMIS 3 - 7 26.01.2019 20 1
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ANONIMII EWALS CARGO CARE 2 - 5 02.02.2019 20 2
2 ACS RONAT TIMIS F.C. BIZONII 2 - 3 02.02.2019 21 1
3 AEK TIMISOARA FULGER DEVA 3 - 2 02.02.2019 21 2
4 BARUM AUTOMOTIVE LAHOVARI 5 - 5 02.02.2019 22 1
5 LEII GREI KATHREIN ROMANIA 2 - 5 02.02.2019 22 2
6 FC BEST TEAM FORTUNA FREIDORF 2 - 2 02.02.2019 23 1
7 ADIENT FLEX TIM 6 - 0 02.02.2019 23 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE ADIENT 3 - 1 09.02.2019 13 2
2 FLEX TIM FC BEST TEAM 4 - 1 09.02.2019 14 1
3 FORTUNA FREIDORF LEII GREI 3 - 3 09.02.2019 14 2
4 KATHREIN ROMANIA BARUM AUTOMOTIVE 1 - 1 09.02.2019 15 1
5 LAHOVARI AEK TIMISOARA 0 - 3 09.02.2019 15 2
6 FULGER DEVA ACS RONAT TIMIS 0 - 5 09.02.2019 16 1
7 F.C. BIZONII ANONIMII 6 - 4 09.02.2019 16 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. BIZONII EWALS CARGO CARE 2 - 0 16.02.2019 17 1
2 ANONIMII FULGER DEVA 2 - 2 16.02.2019 17 2
3 ACS RONAT TIMIS LAHOVARI 8 - 0 16.02.2019 18 1
4 AEK TIMISOARA KATHREIN ROMANIA 1 - 4 16.02.2019 18 2
5 BARUM AUTOMOTIVE FORTUNA FREIDORF 1 - 2 16.02.2019 19 1
6 LEII GREI FLEX TIM 1 - 5 16.02.2019 19 2
7 FC BEST TEAM ADIENT 3 - 4 16.02.2019 20 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FC BEST TEAM 4 - 3 23.02.2019 20 2
2 ADIENT LEII GREI 1 - 0 23.02.2019 21 1
3 FLEX TIM BARUM AUTOMOTIVE 5 - 2 23.02.2019 21 2
4 FORTUNA FREIDORF AEK TIMISOARA 0 - 1 23.02.2019 22 1
5 KATHREIN ROMANIA ACS RONAT TIMIS 1 - 6 23.02.2019 22 2
6 LAHOVARI ANONIMII 2 - 2 23.02.2019 23 1
7 FULGER DEVA F.C. BIZONII 4 - 4 23.02.2019 23 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FULGER DEVA EWALS CARGO CARE 1 - 7 03.03.2019 13 2
2 F.C. BIZONII LAHOVARI 7 - 1 03.03.2019 14 1
3 ANONIMII KATHREIN ROMANIA 1 - 0 03.03.2019 14 2
4 ACS RONAT TIMIS FORTUNA FREIDORF 4 - 0 03.03.2019 15 1
5 AEK TIMISOARA FLEX TIM 2 - 5 03.03.2019 15 2
6 BARUM AUTOMOTIVE ADIENT 2 - 6 03.03.2019 16 1
7 LEII GREI FC BEST TEAM 5 - 0 03.03.2019 16 2
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE LEII GREI 1 - 3 09.03.2019 17 1
2 FC BEST TEAM BARUM AUTOMOTIVE 4 - 5 09.03.2019 17 2
3 ADIENT AEK TIMISOARA 3 - 0 09.03.2019 18 1
4 FLEX TIM ACS RONAT TIMIS 0 - 3 09.03.2019 18 2
5 FORTUNA FREIDORF ANONIMII 0 - 1 09.03.2019 19 1
6 KATHREIN ROMANIA F.C. BIZONII 0 - 4 09.03.2019 19 2
7 LAHOVARI FULGER DEVA 2 - 2 09.03.2019 20 1
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LAHOVARI EWALS CARGO CARE 2 - 6 16.03.2019 20 2
2 FULGER DEVA KATHREIN ROMANIA 4 - 2 16.03.2019 21 1
3 F.C. BIZONII FORTUNA FREIDORF 5 - 3 16.03.2019 21 2
4 ANONIMII FLEX TIM 0 - 2 16.03.2019 22 1
5 ACS RONAT TIMIS ADIENT 3 - 5 16.03.2019 22 2
6 AEK TIMISOARA FC BEST TEAM 4 - 4 16.03.2019 23 1
7 BARUM AUTOMOTIVE LEII GREI 1 - 4 16.03.2019 23 2
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI AEK TIMISOARA 2 - 1 23.03.2019 13 1
2 EWALS CARGO CARE BARUM AUTOMOTIVE 4 - 1 23.03.2019 13 2
3 ADIENT ANONIMII 1 - 2 23.03.2019 14 1
4 FC BEST TEAM ACS RONAT TIMIS 3 - 8 23.03.2019 14 2
5 FORTUNA FREIDORF FULGER DEVA 1 - 3 23.03.2019 15 1
6 FLEX TIM F.C. BIZONII 5 - 1 23.03.2019 15 2
7 KATHREIN ROMANIA LAHOVARI 2 - 4 23.03.2019 16 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 KATHREIN ROMANIA EWALS CARGO CARE 6 - 4 30.03.2019 17 1
2 LAHOVARI FORTUNA FREIDORF 7 - 1 30.03.2019 17 2
3 FULGER DEVA FLEX TIM 1 - 1 30.03.2019 18 1
4 F.C. BIZONII ADIENT 3 - 0 30.03.2019 18 2
5 ANONIMII FC BEST TEAM 2 - 8 30.03.2019 19 1
6 ACS RONAT TIMIS LEII GREI 6 - 0 30.03.2019 19 2
7 AEK TIMISOARA BARUM AUTOMOTIVE 1 - 3 30.03.2019 20 1
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BARUM AUTOMOTIVE ACS RONAT TIMIS 3 - 2 06.04.2019 20 1
2 EWALS CARGO CARE AEK TIMISOARA 2 - 1 06.04.2019 20 2
3 FC BEST TEAM F.C. BIZONII 4 - 0 06.04.2019 21 1
4 LEII GREI ANONIMII 1 - 2 06.04.2019 21 2
5 FLEX TIM LAHOVARI 3 - 1 06.04.2019 22 1
6 ADIENT FULGER DEVA 1 - 3 06.04.2019 22 2
7 FORTUNA FREIDORF KATHREIN ROMANIA 1 - 4 06.04.2019 23 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 KATHREIN ROMANIA FLEX TIM 1 - 2 14.04.2019 13 1
2 FORTUNA FREIDORF EWALS CARGO CARE 6 - 7 14.04.2019 13 2
3 FULGER DEVA FC BEST TEAM 5 - 5 14.04.2019 14 1
4 LAHOVARI ADIENT 7 - 3 14.04.2019 14 2
5 ANONIMII BARUM AUTOMOTIVE 4 - 1 14.04.2019 15 1
6 F.C. BIZONII LEII GREI 5 - 3 14.04.2019 15 2
7 ACS RONAT TIMIS AEK TIMISOARA 3 - 1 14.04.2019 16 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE ACS RONAT TIMIS 0 - 3 20.04.2019 16 1
2 BARUM AUTOMOTIVE F.C. BIZONII 6 - 6 20.04.2019 17 1
3 AEK TIMISOARA ANONIMII 0 - 3 20.04.2019 17 2
4 FC BEST TEAM LAHOVARI 4 - 7 20.04.2019 18 1
5 LEII GREI FULGER DEVA 5 - 3 20.04.2019 18 2
6 FLEX TIM FORTUNA FREIDORF 4 - 1 20.04.2019 19 1
7 ADIENT KATHREIN ROMANIA 0 - 3 20.04.2019 19 2