Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


CUPA DE IARNA 2019

 

*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1 Liga IV      
  SAMBATA 30.11.2019      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 EWALS CARGO CARE - HELLA CC 12 2 3 - 1
2 SNOW KIDS - TOP ALUMINO 13 1 3 - 5
3 ATLETOCO TEXTILA - BEST TEAM 13 2 3 - 0
4 MED TEAM - FC SPORTING 14 1 4 - 7
5 VENUS - SMARTWOOD ROMANIA 14 2 6 - 3
6 BOSCH - BLAZE 15 1 5 - 4
7 INDEPENDIENTE - LEII GREI 15 2 3 - 0
8 AC SINSNDREI - FORTUNA FREIDORF 16 1 7 - 2
9 NOKIA - ANONIMII 16 2 2 - 0
10 CODASII - AQUA DOLOMIA 17 1 5 - 2
11 TMT - SCORPIONII 17 2 10 - 9
12 ATHLETIC - YELLOW SUBMARINE 18 1 2 - 6
13 AEK TIMISOARA - ZF TRW 18 2 0 - 3
14 POKEMONII - BANAT SPORT 19 1 1 - 6
15 CSM TIM - SEVEN CLUB 19 2 2 - 3
16 ATLETICO MODERN              calificata direct     
  TUR PRELIMINAR 2 Liga IV si III      
  VINERI 06.12.2019 ORA  TEREN SCOR
  MECI      
1 STRANIERII - BANAT SPORT 23 2 5-4
  SAMBATA 07.12.2019      
16 BOCA JUNIORS - GLORIA SINANDREI 20 1 1 - 5
3 NOKIA - PLOPI 20 2 7 - 8
4 SEVEN CLUB - HALOSII 21 1 3 - 0
5 PALMEIRAS - ZF TRW 21 2 2 - 4
6 ATLETICO MODERN - DRACULA 22 1 0 - 3
7 HERAEUS - HATTRICK MANIACS 22 2 6 - 8
8 BANATENII - SPORT CLUB 23 1 0 - 3
9 TOP ALUMINO - MONEY TEAM 23 2 1 - 7
         
         
  DUMINICA 08.12.2019      
10 TMT - ATLETICO TEXTILA 13 1 5 - 8
11 EWALS CARGO CARE  - RIPENSIA 13 2 0 - 6
12 CODASII - AC SINANDREI 14 1 1 - 10
13 BOSCH - HUSENII 14 2 0 - 5
14 VENUS - FC SPORTING 15 1 3 - 2
15 ACS RONAT - YELLOW SUBMARINE 15 2 5 - 3
2 ADIENT - INDEPENDIENTE 16 1 3 - 2
17 SAN MARZANO              calificata direct     
         
  TUR PRELIMINAR 3 Liga IV , III si II      
  SAMBATA 14.12.2019      
  MECI ORA TR SCOR
A B 32 ARMY - RIPENSIA 9 1 8 - 6
B HATTRICK MANIACS - SAN MARZANO 9 2 1 - 6
C FC MLADOST - VIITORUL 10 1 3 - 6
D MEWI IDEAL - NATIONAL 2006 10 2 4 - 3
E VENUS - TAO TIM 11 1 7 - 8
F GRILL SARBESC - AC SINANDREI 11 2 1 - 5
G ZF TRW - DRACULA 12 1 2 - 4
H SEVEN CLUB - STRANIERII 12 2 1 - 2
I MONEY TEAM - ACS RONAT 13 1 2 - 5
J NOVUM TRAVEL - UMT 13 2 3 - 1
K DURA - ZONE CAFE 14 1 0 - 3
L PLOPI - WELDERS IT 14 2 4 - 1
M LA LA LAND - CONTI POWER 15 1 5 - 4
N SPORT CLUB - GLORIA SINANDREI 15 2 0 - 3
O DINOZAURII - JUVENTUS TIMISOARA 16 1 3 - 1
P HUSENII - ADIENT 16 2 3 - 5
R ATLETICO TEXTILA - LINDE GAZ 17 1 2 - 5
         
  DUMINICA 15.12.2019      
  SAISPREZECIMI DE FINALA      
  MECI ORA TR SCOR
1 VOINTA GIROC - SAN MARZANO 9 1 3 - 5
2 LA LA LAND - MIA SAN MIA 9 2 4 - 3
3 MARACANA BILED - VIITORUL 10 1 1 - 0
4 B 32 ARMY - MEWI IDEAL 10 2 1 - 4
5 HELLA ELECTRONICS - GLORIA SINANDREI 11 1 4 - 2
6 NINIROX - CIARDA ROSIE 11 2 4 - 1
7 LYON - ZOPPAS INDUSTRIES 12 1 0 - 3
8 AC SINANDREI - ZONE CAFE 12 2 3 - 2
9 RAPID - SFK MLADOST  13 1 1 - 2
10 NOVUM TRAVEL - LINDE GAZ 13 2 9 - 10
11 PROFESORII - FOCUS TEAM 14 1 5 - 7
12 ACS RONAT - PLOPI 14 2 3 - 2
13 UNIREA CERNATEAZ - ADIENT 15 1 7 - 2
14 DRACULA - STRANIERII 15 2 2 - 3
15 COLIRA SPORT - AS GLISSANDO 16 1 2 - 3
16 DINOZAURII - TAO TIM 16 2 2 - 1
         
  DUMINICA 15.12.2019      
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI      
A SAN MARZANO - LA LA LAND 17 1 6 - 5
B MARACANA BILED - MEWI IDEAL 17 2 3 - 4
C HELLA ELECTRONICS - NINIROX 18 1 1 - 3
D ZOPPAS INDUSTRIES - AC SINANDREI 18 2 3 - 1
E SFK MLADOST - LINDE GAZ 19 1 2 - 1
F FOCUS TEAM - ACS RONAT 19 2 6 - 8
G UNIREA CERNATEAZ - STRANIERII 20 1 2 - 1
H AS GLISSANDO - DINOZAURII 20 2  6 - 2 
         
  SAMBATA 21.12.2019      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI      
X SAN MARZANO - MEWI IDEAL 9 1 4 - 3
Y NINIROX - ZOPPAS INDUSTRIES 9 2 1 - 3
Z SFK MLADOST - ACS RONAT 10 1 3 - 1
W UNIREA CERNATEAZ -  AS GLISSANDO  10 2 1 - 3
         
  SAMBATA 21.12.2019      
  SEMIFINALE      
  SAN MARZANO- ZOPPAS INDUSTRIES 12 1 0 - 4
  SFK MLADOST -AS GLISSANDO  12 2 2 - 4
         
  FINALA MICA       
  SAN MARZANO - SFK MLADOST 13.45 1

7 - 8

  FINALA MARE       
  ZOPPAS INDUSTRIES - AS GLISSANDO 14.30 1 10 - 9