Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


CUPA DE IARNA 2019

 

*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1 Liga IV      
  SAMBATA 30.11.2019      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 EWALS CARGO CARE - HELLA CC 12 2 3 - 1
2 SNOW KIDS - TOP ALUMINO 13 1 3 - 5
3 ATLETOCO TEXTILA - BEST TEAM 13 2 3 - 0
4 MED TEAM - FC SPORTING 14 1 4 - 7
5 VENUS - SMARTWOOD ROMANIA 14 2 6 - 3
6 BOSCH - BLAZE 15 1 5 - 4
7 INDEPENDIENTE - LEII GREI 15 2 3 - 0
8 AC SINSNDREI - FORTUNA FREIDORF 16 1 7 - 2
9 NOKIA - ANONIMII 16 2 2 - 0
10 CODASII - AQUA DOLOMIA 17 1 5 - 2
11 TMT - SCORPIONII 17 2 10 - 9
12 ATHLETIC - YELLOW SUBMARINE 18 1 2 - 6
13 AEK TIMISOARA - ZF TRW 18 2 0 - 3
14 POKEMONII - BANAT SPORT 19 1 1 - 6
15 CSM TIM - SEVEN CLUB 19 2 2 - 3
16 ATLETICO MODERN              calificata direct     
  TUR PRELIMINAR 2 Liga IV si III      
  VINERI 06.12.2019 ORA  TEREN SCOR
  MECI      
1 STRANIERII - BANAT SPORT 23 2 5-4
  SAMBATA 07.12.2019      
16 BOCA JUNIORS - GLORIA SINANDREI 20 1 1 - 5
3 NOKIA - PLOPI 20 2 7 - 8
4 SEVEN CLUB - HALOSII 21 1 3 - 0
5 PALMEIRAS - ZF TRW 21 2 2 - 4
6 ATLETICO MODERN - DRACULA 22 1 0 - 3
7 HERAEUS - HATTRICK MANIACS 22 2 6 - 8
8 BANATENII - SPORT CLUB 23 1 0 - 3
9 TOP ALUMINO - MONEY TEAM 23 2 1 - 7
         
         
  DUMINICA 08.12.2019      
10 TMT - ATLETICO TEXTILA 13 1 5 - 8
11 EWALS CARGO CARE  - RIPENSIA 13 2 0 - 6
12 CODASII - AC SINANDREI 14 1 1 - 10
13 BOSCH - HUSENII 14 2 0 - 5
14 VENUS - FC SPORTING 15 1 3 - 2
15 ACS RONAT - YELLOW SUBMARINE 15 2 5 - 3
2 ADIENT - INDEPENDIENTE 16 1 3 - 2
17 SAN MARZANO              calificata direct     
         
  TUR PRELIMINAR 3 Liga IV , III si II      
  SAMBATA 14.12.2019      
  MECI ORA TR SCOR
A B 32 ARMY - RIPENSIA 9 1 8 - 6
B HATTRICK MANIACS - SAN MARZANO 9 2 1 - 6
C FC MLADOST - VIITORUL 10 1 3 - 6
D MEWI IDEAL - NATIONAL 2006 10 2 4 - 3
E VENUS - TAO TIM 11 1 7 - 8
F GRILL SARBESC - AC SINANDREI 11 2 1 - 5
G ZF TRW - DRACULA 12 1 2 - 4
H SEVEN CLUB - STRANIERII 12 2 1 - 2
I MONEY TEAM - ACS RONAT 13 1 2 - 5
J NOVUM TRAVEL - UMT 13 2 3 - 1
K DURA - ZONE CAFE 14 1 0 - 3
L PLOPI - WELDERS IT 14 2 4 - 1
M LA LA LAND - CONTI POWER 15 1 5 - 4
N SPORT CLUB - GLORIA SINANDREI 15 2 0 - 3
O DINOZAURII - JUVENTUS TIMISOARA 16 1 3 - 1
P HUSENII - ADIENT 16 2 3 - 5
R ATLETICO TEXTILA - LINDE GAZ 17 1 2 - 5
         
  DUMINICA 15.12.2019      
  SAISPREZECIMI DE FINALA      
  MECI ORA TR SCOR
1 VOINTA GIROC - SAN MARZANO 9 1  
2 LA LA LAND - MIA SAN MIA 9 2  
3 MARACANA BILED - VIITORUL 10 1  
4 B 32 ARMY - MEWI IDEAL 10 2  
5 HELLA ELECTRONICS - GLORIA SINANDREI 11 1  
6 NINIROX - CIARDA ROSIE 11 2  
7 LYON - ZOPPAS INDUSTRIES 12 1  
8 AC SINANDREI - ZONE CAFE 12 2  
9 RAPID - SFK MLADOST  13 1  
10 NOVUM TRAVEL - LINDE GAZ 13 2  
11 PROFESORII - FOCUS TEAM 14 1  
12 ACS RONAT - PLOPI 14 2  
13 UNIREA CERNATEAZ - ADIENT 15 1  
14 DRACULA - STRANIERII 15 2  
15 COLIRA SPORT - AS GLISSANDO 16 1  
16 DINOZAURII - TAO TIM 16 2  
         
  DUMINICA 15.12.2019      
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI      
A castig meci 1-castig meci 2 17 1  
B castig meci 3-castig meci 4 17 2  
C castig meci 5-castig meci 6 18 1  
D castig meci 7-castig meci 8 18 2  
E castig meci 9-castig meci 10 19 1  
F castig meci 11-castig meci 12 19 2  
G castig meci 13-castig meci 14 20 1  
H castig meci 15-castig meci 16 20 2  
         
  SAMBATA 21.12.2019      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI      
X MECI A - MECI B  9 1  
Y MECI C - MECI D 9 2  
Z MECI E- MECI F 10 1  
W MECI G - MECI H  10 2  
         
  SAMBATA 21.12.2019      
  SEMIFINALE      
  MECI X - MECI Y  12 1  
  MECI Z - MECI W  12 2  
         
  FINALA MICA       
  INVINS SF1 - SF2 14 1  
  FINALA MARE       
  CASTIGATOR SF1 - SF2 15 1