Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA I


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS NINIROX 1 - 2 01.09.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ ROHO CONSTRUCT 3 - 1 01.09.2019 9 2
3 SFK MLADOST 09 RAPID 1 - 1 01.09.2019 10 1
4 BIZCAFFE MARACANA BILED 1 - 1 01.09.2019 10 2
5 LEX CONTINENTAL AP 5 - 6 01.09.2019 11 1
6 AS GLISSANDO VALEO TIMISOARA 3 - 1 01.09.2019 11 2
7 ZOPPAS INDUSTRIES VOINTA GIROC 7 - 1 01.09.2019 12 1
8 LYON INSIDECOR 1 - 1 01.09.2019 12 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE LYON 3 - 3 08.09.2019 9 1
2 RAPID LEX 1 - 0 08.09.2019 10 1
3 CONTINENTAL AP UNIREA CERNETEAZ 5 - 1 08.09.2019 10 2
4 VALEO TIMISOARA HELLA ELECTRONICS 2 - 1 08.09.2019 11 1
5 VOINTA GIROC SFK MLADOST 09 5 - 5 08.09.2019 11 2
6 INSIDECOR ROHO CONSTRUCT 2 - 2 08.09.2019 12 1
7 PROFESORII NINIROX 3 - 1 08.09.2019 12 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE LEX 0 - 1 15.09.2019 9 1
2 NINIROX ROHO CONSTRUCT 6 - 2 15.09.2019 9 2
3 RAPID AS GLISSANDO 0 - 3 15.09.2019 10 1
4 MARACANA BILED ZOPPAS INDUSTRIES 1 - 3 15.09.2019 10 2
5 VALEO TIMISOARA LYON 1 - 5 15.09.2019 11 1
6 VOINTA GIROC HELLA ELECTRONICS 1 - 1 15.09.2019 11 2
7 INSIDECOR UNIREA CERNETEAZ 1 - 2 15.09.2019 12 1
8 PROFESORII SFK MLADOST 09 5 - 3 15.09.2019 12 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS INSIDECOR 2 - 1 22.09.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ PROFESORII 2 - 7 22.09.2019 9 2
3 SFK MLADOST 09 NINIROX 1 - 8 22.09.2019 10 1
4 LEX MARACANA BILED 1 - 3 22.09.2019 10 2
5 AS GLISSANDO BIZCAFFE 1 - 0 22.09.2019 11 1
6 ZOPPAS INDUSTRIES VALEO TIMISOARA 7 - 0 22.09.2019 11 2
7 LYON CONTINENTAL AP 2 - 2 22.09.2019 12 1
8 ROHO CONSTRUCT RAPID 2 - 3 22.09.2019 12 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS CONTINENTAL AP 1 - 3 29.09.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ VOINTA GIROC 5 - 2 29.09.2019 9 2
3 SFK MLADOST 09 INSIDECOR 2 - 6 29.09.2019 10 1
4 LEX AS GLISSANDO 0 - 4 29.09.2019 10 2
5 ZOPPAS INDUSTRIES BIZCAFFE 5 - 2 29.09.2019 11 1
6 LYON MARACANA BILED 4 - 0 29.09.2019 11 2
7 NINIROX RAPID 1 - 1 29.09.2019 12 1
8 ROHO CONSTRUCT PROFESORII 3 - 7 29.09.2019 12 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 NINIROX UNIREA CERNETEAZ 6 - 4 06.10.2019 9 1
2 ROHO CONSTRUCT SFK MLADOST 09 4 - 1 06.10.2019 9 2
3 RAPID BIZCAFFE 3 - 2 06.10.2019 10 1
4 MARACANA BILED AS GLISSANDO 0 - 2 06.10.2019 10 2
5 CONTINENTAL AP ZOPPAS INDUSTRIES 0 - 3 06.10.2019 11 1
6 VALEO TIMISOARA LEX 2 - 2 06.10.2019 11 2
7 VOINTA GIROC LYON 1 - 6 06.10.2019 12 1
8 PROFESORII HELLA ELECTRONICS 4 - 4 06.10.2019 12 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS MARACANA BILED 1 - 4 13.10.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ VALEO TIMISOARA 3 - 3 13.10.2019 9 2
3 SFK MLADOST 09 CONTINENTAL AP 3 - 4 13.10.2019 10 1
4 ZOPPAS INDUSTRIES LEX 4 - 0 13.10.2019 10 2
5 LYON AS GLISSANDO 1 - 2 13.10.2019 11 1
6 NINIROX INSIDECOR 7 - 0 13.10.2019 11 2
7 ROHO CONSTRUCT VOINTA GIROC 0 - 4 13.10.2019 12 1
8 PROFESORII RAPID 1 - 0 13.10.2019 12 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE HELLA ELECTRONICS 0 - 1 20.10.2019 9 1
2 LEX LYON 1 - 0 20.10.2019 9 2
3 RAPID ZOPPAS INDUSTRIES 0 - 0 20.10.2019 10 1
4 MARACANA BILED UNIREA CERNETEAZ 2 - 3 20.10.2019 10 2
5 CONTINENTAL AP ROHO CONSTRUCT 1 - 2 20.10.2019 11 1
6 VALEO TIMISOARA SFK MLADOST 09 5 - 3 20.10.2019 11 2
7 VOINTA GIROC NINIROX 1 - 2 20.10.2019 12 1
8 INSIDECOR PROFESORII 1 - 2 20.10.2019 12 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS AS GLISSANDO - 27.10.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ BIZCAFFE - 27.10.2019 9 2
3 SFK MLADOST 09 MARACANA BILED - 27.10.2019 10 1
4 LYON ZOPPAS INDUSTRIES - 27.10.2019 10 2
5 NINIROX CONTINENTAL AP - 27.10.2019 11 1
6 ROHO CONSTRUCT VALEO TIMISOARA - 27.10.2019 11 2
7 INSIDECOR RAPID - 27.10.2019 12 1
8 PROFESORII VOINTA GIROC - 27.10.2019 12 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE SFK MLADOST 09 - 03.11.2019 9 1
2 LEX HELLA ELECTRONICS - 03.11.2019 9 2
3 AS GLISSANDO UNIREA CERNETEAZ - 03.11.2019 10 1
4 RAPID LYON - 03.11.2019 10 2
5 MARACANA BILED ROHO CONSTRUCT - 03.11.2019 11 1
6 CONTINENTAL AP PROFESORII - 03.11.2019 11 2
7 VALEO TIMISOARA NINIROX - 03.11.2019 12 1
8 VOINTA GIROC INSIDECOR - 03.11.2019 12 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS ZOPPAS INDUSTRIES - 10.11.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ LEX - 10.11.2019 9 2
3 SFK MLADOST 09 AS GLISSANDO - 10.11.2019 10 1
4 NINIROX MARACANA BILED - 10.11.2019 10 2
5 ROHO CONSTRUCT BIZCAFFE - 10.11.2019 11 1
6 VOINTA GIROC RAPID - 10.11.2019 11 2
7 INSIDECOR CONTINENTAL AP - 10.11.2019 12 1
8 PROFESORII VALEO TIMISOARA - 10.11.2019 12 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE NINIROX - 17.11.2019 9 1
2 LEX SFK MLADOST 09 - 17.11.2019 9 2
3 AS GLISSANDO ROHO CONSTRUCT - 17.11.2019 10 1
4 ZOPPAS INDUSTRIES UNIREA CERNETEAZ - 17.11.2019 10 2
5 LYON HELLA ELECTRONICS - 17.11.2019 11 1
6 MARACANA BILED PROFESORII - 17.11.2019 11 2
7 CONTINENTAL AP VOINTA GIROC - 17.11.2019 12 1
8 VALEO TIMISOARA INSIDECOR - 17.11.2019 12 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UNIREA CERNETEAZ LYON - 24.11.2019 9 1
2 SFK MLADOST 09 ZOPPAS INDUSTRIES - 24.11.2019 9 2
3 NINIROX AS GLISSANDO - 24.11.2019 10 1
4 ROHO CONSTRUCT LEX - 24.11.2019 10 2
5 CONTINENTAL AP RAPID - 24.11.2019 11 1
6 VOINTA GIROC VALEO TIMISOARA - 24.11.2019 11 2
7 INSIDECOR MARACANA BILED - 24.11.2019 12 1
8 PROFESORII BIZCAFFE - 24.11.2019 12 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS RAPID - 01.12.2019 9 1
2 BIZCAFFE INSIDECOR - 01.12.2019 9 2
3 LEX NINIROX - 01.12.2019 10 1
4 AS GLISSANDO PROFESORII - 01.12.2019 10 2
5 ZOPPAS INDUSTRIES ROHO CONSTRUCT - 01.12.2019 11 1
6 LYON SFK MLADOST 09 - 01.12.2019 11 2
7 MARACANA BILED VOINTA GIROC - 01.12.2019 12 1
8 VALEO TIMISOARA CONTINENTAL AP - 01.12.2019 12 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UNIREA CERNETEAZ HELLA ELECTRONICS - 08.12.2019 9 1
2 NINIROX ZOPPAS INDUSTRIES - 08.12.2019 9 2
3 ROHO CONSTRUCT LYON - 08.12.2019 10 1
4 RAPID VALEO TIMISOARA - 08.12.2019 10 2
5 CONTINENTAL AP MARACANA BILED - 08.12.2019 11 1
6 VOINTA GIROC BIZCAFFE - 08.12.2019 11 2
7 INSIDECOR AS GLISSANDO - 08.12.2019 12 1
8 PROFESORII LEX - 08.12.2019 12 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA ELECTRONICS SFK MLADOST 09 - 15.12.2019 9 1
2 UNIREA CERNETEAZ RAPID - 15.12.2019 9 2
3 BIZCAFFE CONTINENTAL AP - 15.12.2019 10 1
4 LEX INSIDECOR - 15.12.2019 10 2
5 AS GLISSANDO VOINTA GIROC - 15.12.2019 11 1
6 ZOPPAS INDUSTRIES PROFESORII - 15.12.2019 11 2
7 LYON NINIROX - 15.12.2019 12 1
8 MARACANA BILED VALEO TIMISOARA - 15.12.2019 12 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SFK MLADOST 09 UNIREA CERNETEAZ - 22.12.2019 9 1
2 ROHO CONSTRUCT HELLA ELECTRONICS - 22.12.2019 9 2
3 RAPID MARACANA BILED - 22.12.2019 10 1
4 CONTINENTAL AP AS GLISSANDO - 22.12.2019 10 2
5 VALEO TIMISOARA BIZCAFFE - 22.12.2019 11 1
6 VOINTA GIROC LEX - 22.12.2019 11 2
7 INSIDECOR ZOPPAS INDUSTRIES - 22.12.2019 12 1
8 PROFESORII LYON - 22.12.2019 12 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 31
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 32
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 33
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 34
Nr Meciul   Scor Data Ora TR