Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA III-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY MAHLE 2 - 7 25.08.2017 20 1
2 DINOZAURII FLEX TIM 5 - 2 25.08.2017 20 2
3 ASCENDRO UMT 2 - 3 25.08.2017 21 1
4 SPIRAL INTERNATIONAL TM 3 - 3 25.08.2017 21 2
5 FC BASMULUI MEWI TEAM 4 - 2 25.08.2017 22 1
6 VIITORUL GENERALII 4 - 2 25.08.2017 23 1
7 BANATENII DURA 7 - 4 25.08.2017 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM B 32 ARMY 5 - 1 03.09.2017 17 1
2 UMT DINOZAURII 1 - 2 03.09.2017 17 2
3 INTERNATIONAL TM ASCENDRO 1 - 2 03.09.2017 18 1
4 MEWI TEAM SPIRAL 3 - 1 03.09.2017 18 2
5 DURA VIITORUL 1 - 2 03.09.2017 20 1
6 MAHLE BANATENII 4 - 2 03.09.2017 20 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE FLEX TIM 2 - 0 08.09.2017 20 1
2 B 32 ARMY UMT 3 - 3 08.09.2017 20 2
3 DINOZAURII INTERNATIONAL TM 3 - 1 08.09.2017 21 1
4 ASCENDRO MEWI TEAM 3 - 1 08.09.2017 21 2
5 FC BASMULUI GENERALII 2 - 3 08.09.2017 22 2
6 VIITORUL BANATENII 3 - 1 08.09.2017 23 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UMT FLEX TIM 7 - 5 17.09.2017 16 1
2 INTERNATIONAL TM B 32 ARMY 2 - 3 17.09.2017 17 2
3 MEWI TEAM DINOZAURII 2 - 2 17.09.2017 17 1
4 GENERALII SPIRAL 4 - 2 17.09.2017 18 1
5 DURA FC BASMULUI 2 - 4 17.09.2017 19 2
6 VIITORUL MAHLE 2 - 4 17.09.2017 20 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE UMT 3 - 5 22.09.2017 20 1
2 FLEX TIM INTERNATIONAL TM 3 - 2 22.09.2017 20 2
3 B 32 ARMY MEWI TEAM 5 - 3 22.09.2017 21 1
4 ASCENDRO GENERALII 0 - 2 22.09.2017 22 1
5 SPIRAL DURA 1 - 2 22.09.2017 22 2
6 FC BASMULUI BANATENII 0 - 2 22.09.2017 23 1
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GENERALII DINOZAURII 6 - 3 01.10.2017 17 2
2 DURA ASCENDRO 1 - 2 01.10.2017 18 1
3 BANATENII SPIRAL 4 - 1 01.10.2017 18 2
4 VIITORUL FC BASMULUI 1 - 2 01.10.2017 19 1
5 MEWI TEAM FLEX TIM 2 - 3 01.10.2017 20 1
6 INTERNATIONAL TM UMT 6 - 5 01.10.2017 20 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY GENERALII 1 - 5 06.10.2017 20 1
2 DINOZAURII DURA 4 - 0 06.10.2017 20 2
3 ASCENDRO BANATENII 2 - 3 06.10.2017 21 1
4 SPIRAL VIITORUL 3 - 1 06.10.2017 21 2
5 UMT MEWI TEAM 7 - 4 06.10.2017 22 2
6 MAHLE INTERNATIONAL TM 5 - 1 06.10.2017 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA B 32 ARMY 0 - 1 15.10.2017 17 1
2 BANATENII DINOZAURII 6 - 3 15.10.2017 17 2
3 VIITORUL ASCENDRO 4 - 1 15.10.2017 18 1
4 FC BASMULUI MAHLE 1 - 1 15.10.2017 19 1
5 GENERALII FLEX TIM 4 - 0 15.10.2017 19 2
6 MEWI TEAM INTERNATIONAL TM 2 - 3 15.10.2017 20 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY BANATENII 3 - 5 20.10.2017 20 1
2 DINOZAURII VIITORUL 5 - 1 20.10.2017 20 2
3 SPIRAL FC BASMULUI 1 - 5 20.10.2017 21 2
4 UMT GENERALII 3 - 6 20.10.2017 22 2
5 FLEX TIM DURA 2 - 3 20.10.2017 23 1
6 MAHLE MEWI TEAM 1 - 1 20.10.2017 23 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL B 32 ARMY 5 - 1 29.10.2017 17 1
2 FC BASMULUI ASCENDRO 3 - 1 29.10.2017 18 1
3 SPIRAL MAHLE 1 - 4 29.10.2017 18 2
4 BANATENII FLEX TIM 6 - 1 29.10.2017 19 1
5 DURA UMT 3 - 6 29.10.2017 19 2
6 GENERALII INTERNATIONAL TM 5 - 5 29.10.2017 20 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII FC BASMULUI 3 - 2 03.11.2017 20 2
2 ASCENDRO SPIRAL 2 - 3 03.11.2017 20 1
3 FLEX TIM VIITORUL 4 - 5 03.11.2017 21 1
4 UMT BANATENII 5 - 2 03.11.2017 21 2
5 INTERNATIONAL TM DURA 4 - 3 03.11.2017 22 1
6 MEWI TEAM GENERALII 1 - 9 03.11.2017 22 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ASCENDRO MAHLE 2 - 5 12.11.2017 17 1
2 SPIRAL DINOZAURII 4 - 3 12.11.2017 17 2
3 FC BASMULUI B 32 ARMY 3 - 4 12.11.2017 18 1
4 VIITORUL UMT 2 - 4 12.11.2017 18 2
5 BANATENII INTERNATIONAL TM 5 - 1 12.11.2017 19 1
6 DURA MEWI TEAM 2 - 1 12.11.2017 19 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII ASCENDRO 5 - 1 17.11.2017 20 1
2 B 32 ARMY SPIRAL 4 - 2 17.11.2017 20 2
3 FLEX TIM FC BASMULUI 3 - 4 17.11.2017 21 1
4 INTERNATIONAL TM VIITORUL 1 - 6 17.11.2017 21 2
5 MEWI TEAM BANATENII 4 - 3 17.11.2017 22 1
6 MAHLE GENERALII 4 - 4 17.11.2017 22 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DINOZAURII MAHLE 2 - 4 26.11.2017 17 1
2 ASCENDRO B 32 ARMY 4 - 3 26.11.2017 17 2
3 SPIRAL FLEX TIM 4 - 0 26.11.2017 18 1
4 FC BASMULUI UMT 2 - 7 26.11.2017 18 2
5 VIITORUL MEWI TEAM 2 - 3 26.11.2017 19 1
6 DURA GENERALII 2 - 4 26.11.2017 19 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY DINOZAURII 0 - 7 08.12.2017 20 1
2 FLEX TIM ASCENDRO 2 - 3 08.12.2017 20 2
3 UMT SPIRAL 3 - 3 08.12.2017 21 1
4 INTERNATIONAL TM FC BASMULUI 4 - 4 08.12.2017 21 2
5 GENERALII BANATENII 4 - 3 08.12.2017 22 1
6 MAHLE DURA 5 - 1 08.12.2017 22 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR