Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA III-A


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL SPORT CLUB TM 6 - 0 31.08.2018 20 1
2 B 32 ARMY LINDE GAZ 3 - 4 31.08.2018 20 2
3 MAHLE MEWI TEAM 8 - 1 31.08.2018 21 1
4 DRAXLMAIER STREET PLAYERS 4 - 3 31.08.2018 21 2
5 ASCENDRO PALMEIRAS 2 - 3 31.08.2018 22 1
6 FC BASMULUI RIPENSIA 3 - 1 31.08.2018 22 2
7 ACS UNITED TIMISOARA PLOPI 3 - 5 31.08.2018 23 1
8 ARSENAL TIMISOARA AVALANSA 3 - 8 31.08.2018 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LINDE GAZ VIITORUL 3 - 2 09.09.2018 16 2
2 MEWI TEAM B 32 ARMY 3 - 5 09.09.2018 17 1
3 STREET PLAYERS MAHLE 3 - 4 09.09.2018 17 2
4 PALMEIRAS DRAXLMAIER 3 - 0 09.09.2018 18 1
5 RIPENSIA ASCENDRO 5 - 2 09.09.2018 18 2
6 PLOPI FC BASMULUI 1 - 6 09.09.2018 19 1
7 AVALANSA ACS UNITED TIMISOARA 1 - 0 09.09.2018 19 2
8 SPORT CLUB TM ARSENAL TIMISOARA 2 - 1 09.09.2018 20 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SPORT CLUB TM LINDE GAZ 5 - 2 14.09.2018 20 1
2 VIITORUL MEWI TEAM 5 - 0 14.09.2018 20 2
3 B 32 ARMY STREET PLAYERS 3 - 2 14.09.2018 21 1
4 MAHLE PALMEIRAS 5 - 3 14.09.2018 21 2
5 DRAXLMAIER RIPENSIA 2 - 2 14.09.2018 22 1
6 ASCENDRO PLOPI 4 - 1 14.09.2018 22 2
7 FC BASMULUI AVALANSA 4 - 6 14.09.2018 23 1
8 ACS UNITED TIMISOARA ARSENAL TIMISOARA 2 - 3 14.09.2018 23 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI TEAM LINDE GAZ 2 - 2 23.09.2018 17 1
2 STREET PLAYERS VIITORUL 4 - 6 23.09.2018 17 2
3 PALMEIRAS B 32 ARMY 1 - 4 23.09.2018 18 1
4 RIPENSIA MAHLE 0 - 1 23.09.2018 18 2
5 PLOPI DRAXLMAIER 2 - 1 23.09.2018 19 1
6 AVALANSA ASCENDRO 2 - 1 23.09.2018 19 2
7 ARSENAL TIMISOARA FC BASMULUI 0 - 3 23.09.2018 20 1
8 ACS UNITED TIMISOARA SPORT CLUB TM 1 - 2 23.09.2018 20 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SPORT CLUB TM MEWI TEAM 1 - 3 28.09.2018 20 1
2 LINDE GAZ STREET PLAYERS 5 - 3 28.09.2018 20 2
3 VIITORUL PALMEIRAS 1 - 2 28.09.2018 21 1
4 B 32 ARMY RIPENSIA 0 - 3 28.09.2018 21 2
5 MAHLE PLOPI 3 - 3 28.09.2018 22 1
6 DRAXLMAIER AVALANSA 1 - 0 28.09.2018 22 2
7 ASCENDRO ARSENAL TIMISOARA 1 - 0 28.09.2018 23 1
8 FC BASMULUI ACS UNITED TIMISOARA 5 - 1 28.09.2018 23 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RIPENSIA VIITORUL 2 - 1 07.10.2018 17 1
2 PLOPI B 32 ARMY 1 - 4 07.10.2018 17 2
3 AVALANSA MAHLE 4 - 4 07.10.2018 18 1
4 ARSENAL TIMISOARA DRAXLMAIER 2 - 0 07.10.2018 18 2
5 ACS UNITED TIMISOARA ASCENDRO 3 - 8 07.10.2018 19 1
6 FC BASMULUI SPORT CLUB TM 4 - 0 07.10.2018 19 2
7 PALMEIRAS LINDE GAZ 2 - 2 07.10.2018 20 1
8 STREET PLAYERS MEWI TEAM 4 - 4 07.10.2018 20 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL PLOPI 6 - 1 12.10.2018 20 1
2 B 32 ARMY AVALANSA 2 - 1 12.10.2018 20 2
3 MAHLE ARSENAL TIMISOARA 2 - 3 12.10.2018 21 1
4 DRAXLMAIER ACS UNITED TIMISOARA 2 - 1 12.10.2018 21 2
5 ASCENDRO FC BASMULUI 0 - 3 12.10.2018 22 1
6 MEWI TEAM PALMEIRAS 2 - 5 12.10.2018 22 2
7 LINDE GAZ RIPENSIA 1 - 2 12.10.2018 23 1
8 SPORT CLUB TM STREET PLAYERS 4 - 3 12.10.2018 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AVALANSA VIITORUL 3 - 4 21.10.2018 17 1
2 ARSENAL TIMISOARA B 32 ARMY 2 - 4 21.10.2018 17 2
3 ACS UNITED TIMISOARA MAHLE 2 - 0 21.10.2018 18 1
4 FC BASMULUI DRAXLMAIER 4 - 1 21.10.2018 18 2
5 ASCENDRO SPORT CLUB TM 5 - 5 21.10.2018 19 1
6 PLOPI LINDE GAZ 4 - 5 21.10.2018 19 2
7 RIPENSIA MEWI TEAM 2 - 0 21.10.2018 20 1
8 PALMEIRAS STREET PLAYERS 4 - 4 21.10.2018 20 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL ARSENAL TIMISOARA 2 - 1 26.10.2018 20 1
2 B 32 ARMY ACS UNITED TIMISOARA 3 - 2 26.10.2018 20 2
3 MAHLE FC BASMULUI 4 - 2 26.10.2018 21 1
4 DRAXLMAIER ASCENDRO 1 - 5 26.10.2018 21 2
5 STREET PLAYERS RIPENSIA 0 - 5 26.10.2018 22 1
6 MEWI TEAM PLOPI 4 - 1 26.10.2018 22 2
7 LINDE GAZ AVALANSA 4 - 2 26.10.2018 23 1
8 SPORT CLUB TM PALMEIRAS 3 - 2 26.10.2018 23 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS UNITED TIMISOARA VIITORUL 2 - 7 04.11.2018 17 1
2 FC BASMULUI B 32 ARMY 3 - 2 04.11.2018 17 2
3 ASCENDRO MAHLE 1 - 9 04.11.2018 18 1
4 DRAXLMAIER SPORT CLUB TM 1 - 4 04.11.2018 18 2
5 ARSENAL TIMISOARA LINDE GAZ 3 - 2 04.11.2018 19 1
6 AVALANSA MEWI TEAM 2 - 3 04.11.2018 19 2
7 PLOPI STREET PLAYERS 1 - 2 04.11.2018 20 1
8 RIPENSIA PALMEIRAS 0 - 1 04.11.2018 20 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL FC BASMULUI 3 - 3 09.11.2018 20 1
2 B 32 ARMY ASCENDRO 0 - 4 09.11.2018 20 2
3 MAHLE DRAXLMAIER 3 - 2 09.11.2018 21 1
4 SPORT CLUB TM RIPENSIA 1 - 2 09.11.2018 21 2
5 LINDE GAZ ACS UNITED TIMISOARA 4 - 5 09.11.2018 22 1
6 MEWI TEAM ARSENAL TIMISOARA 4 - 1 09.11.2018 22 2
7 STREET PLAYERS AVALANSA 3 - 0 09.11.2018 23 1
8 PALMEIRAS PLOPI 4 - 1 09.11.2018 23 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE SPORT CLUB TM 1 - 4 18.11.2018 17 1
2 DRAXLMAIER B 32 ARMY 2 - 6 18.11.2018 17 2
3 ASCENDRO VIITORUL 2 - 9 18.11.2018 18 1
4 FC BASMULUI LINDE GAZ 3 - 2 18.11.2018 18 2
5 ACS UNITED TIMISOARA MEWI TEAM 3 - 2 18.11.2018 19 1
6 ARSENAL TIMISOARA STREET PLAYERS 6 - 3 18.11.2018 19 2
7 AVALANSA PALMEIRAS 4 - 3 18.11.2018 20 1
8 PLOPI RIPENSIA 4 - 3 18.11.2018 20 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY MAHLE 3 - 1 23.11.2018 20 1
2 VIITORUL DRAXLMAIER 9 - 0 23.11.2018 20 2
3 LINDE GAZ ASCENDRO 5 - 4 23.11.2018 21 1
4 MEWI TEAM FC BASMULUI 1 - 2 23.11.2018 21 2
5 STREET PLAYERS ACS UNITED TIMISOARA 0 - 1 23.11.2018 22 1
6 PALMEIRAS ARSENAL TIMISOARA 1 - 5 23.11.2018 22 2
7 RIPENSIA AVALANSA 5 - 5 23.11.2018 23 1
8 SPORT CLUB TM PLOPI 1 - 5 23.11.2018 23 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY SPORT CLUB TM 1 - 3 02.12.2018 17 1
2 MAHLE VIITORUL 2 - 3 02.12.2018 17 2
3 DRAXLMAIER LINDE GAZ 4 - 1 02.12.2018 18 1
4 ASCENDRO MEWI TEAM 9 - 4 02.12.2018 18 2
5 FC BASMULUI STREET PLAYERS 5 - 1 02.12.2018 19 1
6 ACS UNITED TIMISOARA PALMEIRAS 0 - 3 02.12.2018 19 2
7 ARSENAL TIMISOARA RIPENSIA 1 - 2 02.12.2018 20 1
8 AVALANSA PLOPI 3 - 3 02.12.2018 20 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL B 32 ARMY 7 - 2 07.12.2018 20 1
2 LINDE GAZ MAHLE 4 - 1 07.12.2018 20 2
3 MEWI TEAM DRAXLMAIER 0 - 3 07.12.2018 21 1
4 STREET PLAYERS ASCENDRO 1 - 7 07.12.2018 21 2
5 PALMEIRAS FC BASMULUI 0 - 2 07.12.2018 22 1
6 RIPENSIA ACS UNITED TIMISOARA 2 - 3 07.12.2018 22 2
7 PLOPI ARSENAL TIMISOARA 2 - 1 07.12.2018 23 1
8 SPORT CLUB TM AVALANSA 5 - 2 07.12.2018 23 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SPORT CLUB TM VIITORUL 0 - 3 25.01.2019 20 1
2 LINDE GAZ B 32 ARMY 5 - 4 25.01.2019 20 2
3 MEWI TEAM MAHLE 1 - 2 25.01.2019 21 1
4 STREET PLAYERS DRAXLMAIER 3 - 4 25.01.2019 21 2
5 PALMEIRAS ASCENDRO 3 - 2 25.01.2019 22 1
6 RIPENSIA FC BASMULUI 1 - 4 25.01.2019 22 2
7 PLOPI ACS UNITED TIMISOARA 1 - 3 25.01.2019 23 1
8 AVALANSA ARSENAL TIMISOARA 0 - 3 25.01.2019 23 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY MEWI TEAM 3 - 1 03.02.2019 17 1
2 VIITORUL LINDE GAZ 4 - 2 03.02.2019 17 2
3 DRAXLMAIER PALMEIRAS 0 - 3 03.02.2019 18 1
4 MAHLE STREET PLAYERS 5 - 1 03.02.2019 18 2
5 FC BASMULUI PLOPI 3 - 2 03.02.2019 19 1
6 ASCENDRO RIPENSIA 3 - 2 03.02.2019 19 2
7 ARSENAL TIMISOARA SPORT CLUB TM 1 - 5 03.02.2019 20 1
8 ACS UNITED TIMISOARA AVALANSA 3 - 4 03.02.2019 20 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LINDE GAZ SPORT CLUB TM 3 - 0 08.02.2019 20 1
2 MEWI TEAM VIITORUL 0 - 10 08.02.2019 20 2
3 STREET PLAYERS B 32 ARMY 2 - 3 08.02.2019 21 1
4 PALMEIRAS MAHLE 1 - 2 08.02.2019 21 2
5 RIPENSIA DRAXLMAIER 3 - 4 08.02.2019 22 1
6 PLOPI ASCENDRO 1 - 0 08.02.2019 22 2
7 AVALANSA FC BASMULUI 1 - 4 08.02.2019 23 1
8 ARSENAL TIMISOARA ACS UNITED TIMISOARA 5 - 4 08.02.2019 23 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LINDE GAZ MEWI TEAM 9 - 0 17.02.2019 17 1
2 VIITORUL STREET PLAYERS 4 - 1 17.02.2019 17 2
3 B 32 ARMY PALMEIRAS 3 - 1 17.02.2019 18 1
4 MAHLE RIPENSIA 6 - 3 17.02.2019 18 2
5 DRAXLMAIER PLOPI 2 - 2 17.02.2019 19 1
6 ASCENDRO AVALANSA 2 - 2 17.02.2019 19 2
7 FC BASMULUI ARSENAL TIMISOARA 6 - 0 17.02.2019 20 1
8 SPORT CLUB TM ACS UNITED TIMISOARA 4 - 8 17.02.2019 20 2
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI TEAM SPORT CLUB TM 3 - 5 22.02.2019 20 1
2 STREET PLAYERS LINDE GAZ 1 - 7 22.02.2019 20 2
3 PALMEIRAS VIITORUL 3 - 5 22.02.2019 21 1
4 RIPENSIA B 32 ARMY 4 - 0 22.02.2019 21 2
5 PLOPI MAHLE 1 - 2 22.02.2019 22 1
6 AVALANSA DRAXLMAIER 2 - 3 22.02.2019 22 2
7 ARSENAL TIMISOARA ASCENDRO 6 - 2 22.02.2019 23 1
8 ACS UNITED TIMISOARA FC BASMULUI 0 - 2 22.02.2019 23 2
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL RIPENSIA 5 - 1 03.03.2019 17 1
2 B 32 ARMY PLOPI 0 - 2 03.03.2019 17 2
3 MAHLE AVALANSA 3 - 0 03.03.2019 18 1
4 DRAXLMAIER ARSENAL TIMISOARA 3 - 0 03.03.2019 18 2
5 ASCENDRO ACS UNITED TIMISOARA 3 - 4 03.03.2019 19 1
6 SPORT CLUB TM FC BASMULUI 2 - 5 03.03.2019 19 2
7 LINDE GAZ PALMEIRAS 2 - 1 03.03.2019 20 1
8 MEWI TEAM STREET PLAYERS 1 - 4 03.03.2019 20 2
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 PLOPI VIITORUL 1 - 4 08.03.2019 20 1
2 AVALANSA B 32 ARMY 0 - 3 08.03.2019 20 2
3 ARSENAL TIMISOARA MAHLE 7 - 5 08.03.2019 21 1
4 ACS UNITED TIMISOARA DRAXLMAIER 3 - 1 08.03.2019 21 2
5 FC BASMULUI ASCENDRO 1 - 5 08.03.2019 22 1
6 PALMEIRAS MEWI TEAM 2 - 0 08.03.2019 22 2
7 RIPENSIA LINDE GAZ 2 - 1 08.03.2019 23 1
8 STREET PLAYERS SPORT CLUB TM 3 - 5 08.03.2019 23 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL AVALANSA 3 - 0 17.03.2019 17 1
2 B 32 ARMY ARSENAL TIMISOARA 3 - 0 17.03.2019 17 2
3 MAHLE ACS UNITED TIMISOARA 6 - 1 17.03.2019 18 1
4 DRAXLMAIER FC BASMULUI 2 - 3 17.03.2019 18 2
5 SPORT CLUB TM ASCENDRO 4 - 0 17.03.2019 19 1
6 LINDE GAZ PLOPI 3 - 3 17.03.2019 19 2
7 MEWI TEAM RIPENSIA 4 - 2 17.03.2019 20 1
8 STREET PLAYERS PALMEIRAS 3 - 2 17.03.2019 20 2
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARSENAL TIMISOARA VIITORUL 0 - 3 22.03.2019 20 1
2 ACS UNITED TIMISOARA B 32 ARMY 0 - 5 22.03.2019 20 2
3 FC BASMULUI MAHLE 2 - 0 22.03.2019 21 1
4 ASCENDRO DRAXLMAIER 6 - 2 22.03.2019 21 2
5 RIPENSIA STREET PLAYERS 2 - 4 22.03.2019 22 1
6 PLOPI MEWI TEAM 2 - 3 22.03.2019 22 2
7 PALMEIRAS SPORT CLUB TM 3 - 1 22.03.2019 23 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL ACS UNITED TIMISOARA 4 - 0 31.03.2019 16 1
2 MAHLE ASCENDRO 2 - 2 31.03.2019 17 1
3 B 32 ARMY FC BASMULUI 1 - 3 31.03.2019 17 2
4 LINDE GAZ ARSENAL TIMISOARA 6 - 2 31.03.2019 18 1
5 SPORT CLUB TM DRAXLMAIER 2 - 5 31.03.2019 18 2
6 STREET PLAYERS PLOPI 0 - 4 31.03.2019 19 1
7 PALMEIRAS RIPENSIA 5 - 1 31.03.2019 19 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC BASMULUI VIITORUL 2 - 2 05.04.2019 20 1
2 ASCENDRO B 32 ARMY 0 - 2 05.04.2019 20 2
3 DRAXLMAIER MAHLE 2 - 4 05.04.2019 21 1
4 RIPENSIA SPORT CLUB TM 5 - 5 05.04.2019 21 2
5 ACS UNITED TIMISOARA LINDE GAZ 2 - 5 05.04.2019 22 1
6 ARSENAL TIMISOARA MEWI TEAM 3 - 3 05.04.2019 22 2
7 PLOPI PALMEIRAS 4 - 2 05.04.2019 23 2
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SPORT CLUB TM MAHLE 2 - 4 14.04.2019 16 1
2 VIITORUL ASCENDRO 3 - 2 14.04.2019 17 1
3 B 32 ARMY DRAXLMAIER 6 - 3 14.04.2019 17 2
4 MEWI TEAM ACS UNITED TIMISOARA 3 - 1 14.04.2019 18 1
5 LINDE GAZ FC BASMULUI 2 - 3 14.04.2019 18 2
6 STREET PLAYERS ARSENAL TIMISOARA 5 - 5 14.04.2019 19 1
7 RIPENSIA PLOPI 3 - 1 14.04.2019 19 2
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MAHLE B 32 ARMY 0 - 2 19.04.2019 20 1
2 DRAXLMAIER VIITORUL 1 - 4 19.04.2019 20 2
3 ASCENDRO LINDE GAZ 1 - 6 19.04.2019 21 1
4 FC BASMULUI MEWI TEAM 3 - 2 19.04.2019 21 2
5 ACS UNITED TIMISOARA STREET PLAYERS 5 - 2 19.04.2019 22 1
6 ARSENAL TIMISOARA PALMEIRAS 2 - 3 19.04.2019 22 2
7 PLOPI SPORT CLUB TM 3 - 1 19.04.2019 23 2
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SPORT CLUB TM B 32 ARMY 1 - 3 05.05.2019 17 1
2 VIITORUL MAHLE 2 - 3 05.05.2019 17 2
3 LINDE GAZ DRAXLMAIER 6 - 2 05.05.2019 18 1
4 MEWI TEAM ASCENDRO 4 - 2 05.05.2019 18 2
5 STREET PLAYERS FC BASMULUI 3 - 4 05.05.2019 19 1
6 PALMEIRAS ACS UNITED TIMISOARA 1 - 0 05.05.2019 19 2
7 RIPENSIA ARSENAL TIMISOARA 2 - 4 05.05.2019 20 1
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 B 32 ARMY VIITORUL 1 - 0 10.05.2019 20 1
2 MAHLE LINDE GAZ 1 - 3 10.05.2019 20 2
3 DRAXLMAIER MEWI TEAM 2 - 2 10.05.2019 21 1
4 ASCENDRO STREET PLAYERS 6 - 4 10.05.2019 21 2
5 FC BASMULUI PALMEIRAS 1 - 1 10.05.2019 22 1
6 ACS UNITED TIMISOARA RIPENSIA 4 - 0 10.05.2019 22 2
7 ARSENAL TIMISOARA PLOPI 7 - 5 10.05.2019 23 1