GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA II-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT FC MLADOST PETROVASELO 7 - 1 31.08.2019 12 2
2 GRASII CONTINENTAL POWER 3 - 2 31.08.2019 13 2
3 MEWI IDEAL LA LA LAND 0 - 0 31.08.2019 14 2
4 TAO-TIM SARBIANCA 8 - 1 31.08.2019 15 2
5 NATIONAL 2006 FC BASMULUI 2 - 4 31.08.2019 16 2
6 UMT LINDE GAZ 1 - 10 31.08.2019 17 2
7 MIA SAN MIA VIITORUL 3 - 0 31.08.2019 18 2
8 FIN TIM WELDERS IT 7 - 5 31.08.2019 19 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CONTINENTAL POWER COLIRA SPORT 1 - 0 08.09.2019 13 1
2 LA LA LAND GRASII 1 - 4 08.09.2019 14 1
3 SARBIANCA MEWI IDEAL 1 - 6 08.09.2019 15 1
4 FC BASMULUI TAO-TIM 1 - 1 08.09.2019 16 1
5 LINDE GAZ NATIONAL 2006 1 - 0 08.09.2019 17 1
6 VIITORUL UMT 1 - 1 08.09.2019 18 1
7 WELDERS IT MIA SAN MIA 2 - 5 08.09.2019 19 1
8 FC MLADOST PETROVASELO FIN TIM 1 - 7 08.09.2019 20 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO CONTINENTAL POWER 1 - 4 14.09.2019 9 2
2 COLIRA SPORT LA LA LAND 1 - 0 14.09.2019 10 2
3 GRASII SARBIANCA 5 - 3 14.09.2019 11 2
4 MEWI IDEAL FC BASMULUI 4 - 0 14.09.2019 12 2
5 TAO-TIM LINDE GAZ 3 - 3 14.09.2019 16 2
6 NATIONAL 2006 VIITORUL 6 - 2 14.09.2019 17 2
7 UMT WELDERS IT 2 - 2 14.09.2019 18 2
8 MIA SAN MIA FIN TIM 3 - 2 14.09.2019 21 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND CONTINENTAL POWER 3 - 4 22.09.2019 13 1
2 SARBIANCA COLIRA SPORT 4 - 6 22.09.2019 14 1
3 FC BASMULUI GRASII 0 - 5 22.09.2019 15 1
4 LINDE GAZ MEWI IDEAL 2 - 3 22.09.2019 16 1
5 VIITORUL TAO-TIM 1 - 2 22.09.2019 17 1
6 WELDERS IT NATIONAL 2006 1 - 3 22.09.2019 18 1
7 FIN TIM UMT 6 - 5 22.09.2019 19 1
8 MIA SAN MIA FC MLADOST PETROVASELO 7 - 1 22.09.2019 20 1
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO LA LA LAND 1 - 4 28.09.2019 9 2
2 CONTINENTAL POWER SARBIANCA 3 - 0 28.09.2019 10 2
3 COLIRA SPORT FC BASMULUI 4 - 3 28.09.2019 11 2
4 GRASII LINDE GAZ 3 - 7 28.09.2019 12 2
5 MEWI IDEAL VIITORUL 5 - 5 28.09.2019 13 2
6 TAO-TIM WELDERS IT 3 - 2 28.09.2019 14 2
7 NATIONAL 2006 FIN TIM 3 - 0 28.09.2019 15 2
8 UMT MIA SAN MIA 3 - 5 28.09.2019 16 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LINDE GAZ COLIRA SPORT 3 - 2 06.10.2019 13 1
2 VIITORUL GRASII 5 - 2 06.10.2019 14 1
3 WELDERS IT MEWI IDEAL 1 - 4 06.10.2019 15 1
4 FIN TIM TAO-TIM 3 - 2 06.10.2019 16 1
5 MIA SAN MIA NATIONAL 2006 3 - 1 06.10.2019 17 1
6 UMT FC MLADOST PETROVASELO 4 - 2 06.10.2019 18 1
7 FC BASMULUI CONTINENTAL POWER 4 - 1 06.10.2019 19 1
8 SARBIANCA LA LA LAND 2 - 3 06.10.2019 20 1
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT VIITORUL 2 - 0 12.10.2019 9 2
2 GRASII WELDERS IT 8 - 0 12.10.2019 10 2
3 FC MLADOST PETROVASELO SARBIANCA 0 - 5 12.10.2019 11 2
4 TAO-TIM MIA SAN MIA 2 - 0 12.10.2019 12 2
5 NATIONAL 2006 UMT 0 - 1 12.10.2019 13 2
6 LA LA LAND FC BASMULUI 1 - 2 12.10.2019 14 2
7 CONTINENTAL POWER LINDE GAZ 4 - 4 12.10.2019 15 2
8 MEWI IDEAL FIN TIM 3 - 2 12.10.2019 16 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 WELDERS IT COLIRA SPORT 2 - 5 20.10.2019 13 1
2 FIN TIM GRASII 3 - 4 20.10.2019 14 1
3 MIA SAN MIA MEWI IDEAL 4 - 1 20.10.2019 15 1
4 UMT TAO-TIM 2 - 3 20.10.2019 16 1
5 NATIONAL 2006 FC MLADOST PETROVASELO 2 - 5 20.10.2019 17 1
6 VIITORUL CONTINENTAL POWER 1 - 2 20.10.2019 18 1
7 LINDE GAZ LA LA LAND 3 - 4 20.10.2019 19 1
8 FC BASMULUI SARBIANCA 3 - 0 20.10.2019 20 1
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO FC BASMULUI 2 - 4 26.10.2019 9 2
2 GRASII MIA SAN MIA 1 - 3 26.10.2019 10 2
3 MEWI IDEAL UMT 0 - 2 26.10.2019 11 2
4 TAO-TIM NATIONAL 2006 0 - 5 26.10.2019 12 2
5 SARBIANCA LINDE GAZ 6 - 4 26.10.2019 16 2
6 LA LA LAND VIITORUL 3 - 3 26.10.2019 17 2
7 CONTINENTAL POWER WELDERS IT 1 - 0 26.10.2019 18 2
8 COLIRA SPORT FIN TIM 4 - 2 26.10.2019 19 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MIA SAN MIA COLIRA SPORT 0 - 2 03.11.2019 13 1
2 UMT GRASII 3 - 5 03.11.2019 14 1
3 NATIONAL 2006 MEWI IDEAL 1 - 1 03.11.2019 15 1
4 TAO-TIM FC MLADOST PETROVASELO 3 - 1 03.11.2019 16 1
5 FIN TIM CONTINENTAL POWER 3 - 1 03.11.2019 17 1
6 WELDERS IT LA LA LAND 1 - 3 03.11.2019 18 1
7 VIITORUL SARBIANCA 1 - 4 03.11.2019 19 1
8 LINDE GAZ FC BASMULUI 0 - 1 03.11.2019 20 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT UMT 2 - 2 09.11.2019 9 2
2 GRASII NATIONAL 2006 3 - 2 09.11.2019 10 2
3 MEWI IDEAL TAO-TIM 3 - 3 09.11.2019 11 2
4 FC MLADOST PETROVASELO LINDE GAZ 0 - 5 09.11.2019 12 2
5 CONTINENTAL POWER MIA SAN MIA 2 - 3 09.11.2019 16 2
6 FC BASMULUI VIITORUL 2 - 3 09.11.2019 17 2
7 SARBIANCA WELDERS IT 8 - 2 09.11.2019 18 2
8 LA LA LAND FIN TIM 3 - 4 09.11.2019 19 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL FC MLADOST PETROVASELO 1 - 0 17.11.2019 13 1
2 TAO-TIM GRASII 2 - 3 17.11.2019 14 1
3 NATIONAL 2006 COLIRA SPORT 5 - 1 17.11.2019 15 1
4 UMT CONTINENTAL POWER 3 - 3 17.11.2019 16 1
5 MIA SAN MIA LA LA LAND 4 - 1 17.11.2019 17 1
6 FIN TIM SARBIANCA 3 - 0 17.11.2019 18 1
7 WELDERS IT FC BASMULUI 3 - 2 17.11.2019 19 1
8 VIITORUL LINDE GAZ 2 - 3 17.11.2019 20 1
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII MEWI IDEAL 3 - 5 23.11.2019 9 2
2 COLIRA SPORT TAO-TIM 2 - 3 23.11.2019 10 2
3 CONTINENTAL POWER NATIONAL 2006 3 - 4 23.11.2019 11 2
4 LA LA LAND UMT 2 - 3 23.11.2019 12 2
5 SARBIANCA MIA SAN MIA 0 - 3 23.11.2019 13 2
6 FC MLADOST PETROVASELO VIITORUL 0 - 2 23.11.2019 14 2
7 LINDE GAZ WELDERS IT 2 - 0 23.11.2019 15 2
8 FC BASMULUI FIN TIM 1 - 0 23.11.2019 16 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII FC MLADOST PETROVASELO 2 - 4 01.12.2019 13 1
2 MEWI IDEAL COLIRA SPORT 2 - 4 01.12.2019 14 1
3 TAO-TIM CONTINENTAL POWER 2 - 0 01.12.2019 15 1
4 NATIONAL 2006 LA LA LAND 1 - 3 01.12.2019 16 1
5 UMT SARBIANCA 2 - 1 01.12.2019 17 1
6 MIA SAN MIA FC BASMULUI 3 - 1 01.12.2019 18 1
7 FIN TIM LINDE GAZ 4 - 4 01.12.2019 19 1
8 WELDERS IT VIITORUL 3 - 7 01.12.2019 20 1
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT GRASII 5 - 5 07.12.2019 9 2
2 CONTINENTAL POWER MEWI IDEAL 0 - 3 07.12.2019 10 2
3 LA LA LAND TAO-TIM 3 - 1 07.12.2019 11 2
4 SARBIANCA NATIONAL 2006 0 - 3 07.12.2019 12 2
5 FC BASMULUI UMT 2 - 3 07.12.2019 16 2
6 LINDE GAZ MIA SAN MIA 2 - 1 07.12.2019 17 2
7 VIITORUL FIN TIM 1 - 2 07.12.2019 18 2
8 FC MLADOST PETROVASELO WELDERS IT 5 - 3 07.12.2019 19 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO COLIRA SPORT 3 - 7 25.01.2020 9 2
2 CONTINENTAL POWER GRASII 2 - 2 25.01.2020 10 2
3 LA LA LAND MEWI IDEAL 3 - 2 25.01.2020 11 2
4 SARBIANCA TAO-TIM 1 - 6 25.01.2020 12 2
5 FC BASMULUI NATIONAL 2006 2 - 1 25.01.2020 13 2
6 LINDE GAZ UMT 4 - 0 25.01.2020 14 2
7 VIITORUL MIA SAN MIA 0 - 3 25.01.2020 15 2
8 WELDERS IT FIN TIM 5 - 6 25.01.2020 16 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT CONTINENTAL POWER 2 - 1 02.02.2020 13 1
2 GRASII LA LA LAND 2 - 2 02.02.2020 14 1
3 MEWI IDEAL SARBIANCA 1 - 2 02.02.2020 15 1
4 TAO-TIM FC BASMULUI 2 - 1 02.02.2020 16 1
5 NATIONAL 2006 LINDE GAZ 4 - 2 02.02.2020 17 1
6 UMT VIITORUL 5 - 0 02.02.2020 18 1
7 MIA SAN MIA WELDERS IT 3 - 0 02.02.2020 19 1
8 FIN TIM FC MLADOST PETROVASELO 6 - 4 02.02.2020 20 1
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CONTINENTAL POWER FC MLADOST PETROVASELO 2 - 4 08.02.2020 9 2
2 LA LA LAND COLIRA SPORT 1 - 2 08.02.2020 10 2
3 SARBIANCA GRASII 4 - 3 08.02.2020 11 2
4 FC BASMULUI MEWI IDEAL 1 - 2 08.02.2020 12 2
5 LINDE GAZ TAO-TIM 4 - 2 08.02.2020 13 2
6 VIITORUL NATIONAL 2006 3 - 5 08.02.2020 14 2
7 WELDERS IT UMT 1 - 3 08.02.2020 15 2
8 FIN TIM MIA SAN MIA 0 - 3 08.02.2020 16 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CONTINENTAL POWER LA LA LAND 1 - 0 16.02.2020 13 1
2 COLIRA SPORT SARBIANCA 1 - 0 16.02.2020 14 1
3 GRASII FC BASMULUI 2 - 3 16.02.2020 15 1
4 MEWI IDEAL LINDE GAZ 1 - 3 16.02.2020 16 1
5 TAO-TIM VIITORUL 2 - 3 16.02.2020 17 1
6 NATIONAL 2006 WELDERS IT 5 - 3 16.02.2020 18 1
7 UMT FIN TIM 3 - 1 16.02.2020 19 1
8 FC MLADOST PETROVASELO MIA SAN MIA 2 - 5 16.02.2020 20 1
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SARBIANCA CONTINENTAL POWER 5 - 2 22.02.2020 9 2
2 FC BASMULUI COLIRA SPORT 4 - 1 22.02.2020 10 2
3 LINDE GAZ GRASII 2 - 4 22.02.2020 11 2
4 VIITORUL MEWI IDEAL 2 - 2 22.02.2020 12 2
5 WELDERS IT TAO-TIM 2 - 4 22.02.2020 13 2
6 FIN TIM NATIONAL 2006 2 - 6 22.02.2020 14 2
7 MIA SAN MIA UMT 2 - 6 22.02.2020 15 2
8 LA LA LAND FC MLADOST PETROVASELO 1 - 5 22.02.2020 16 1
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT LINDE GAZ 2 - 3 01.03.2020 13 1
2 GRASII VIITORUL 1 - 1 01.03.2020 14 1
3 MEWI IDEAL WELDERS IT 7 - 6 01.03.2020 15 1
4 TAO-TIM FIN TIM 0 - 1 01.03.2020 16 1
5 NATIONAL 2006 MIA SAN MIA 2 - 5 01.03.2020 17 1
6 FC MLADOST PETROVASELO UMT 1 - 9 01.03.2020 18 1
7 CONTINENTAL POWER FC BASMULUI 0 - 4 01.03.2020 19 1
8 LA LA LAND SARBIANCA 2 - 3 01.03.2020 20 1
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL COLIRA SPORT 4 - 1 07.03.2020 9 2
2 WELDERS IT GRASII 1 - 7 07.03.2020 10 2
3 SARBIANCA FC MLADOST PETROVASELO 2 - 3 07.03.2020 11 2
4 MIA SAN MIA TAO-TIM 3 - 3 07.03.2020 12 2
5 UMT NATIONAL 2006 8 - 1 07.03.2020 13 2
6 FC BASMULUI LA LA LAND 2 - 0 07.03.2020 14 2
7 LINDE GAZ CONTINENTAL POWER 10 - 0 07.03.2020 15 2
8 FIN TIM MEWI IDEAL 3 - 6 07.03.2020 16 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT WELDERS IT - 15.03.2020 13 1
2 GRASII FIN TIM - 15.03.2020 14 1
3 MEWI IDEAL MIA SAN MIA - 15.03.2020 15 1
4 TAO-TIM UMT - 15.03.2020 16 1
5 FC MLADOST PETROVASELO NATIONAL 2006 - 15.03.2020 17 1
6 CONTINENTAL POWER VIITORUL - 15.03.2020 18 1
7 LA LA LAND LINDE GAZ - 15.03.2020 19 1
8 SARBIANCA FC BASMULUI - 15.03.2020 20 1
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC BASMULUI FC MLADOST PETROVASELO - 21.03.2020 9 2
2 MIA SAN MIA GRASII - 21.03.2020 10 2
3 UMT MEWI IDEAL - 21.03.2020 11 2
4 NATIONAL 2006 TAO-TIM - 21.03.2020 12 2
5 LINDE GAZ SARBIANCA - 21.03.2020 13 2
6 VIITORUL LA LA LAND - 21.03.2020 14 2
7 WELDERS IT CONTINENTAL POWER - 21.03.2020 15 2
8 FIN TIM COLIRA SPORT - 21.03.2020 16 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 COLIRA SPORT MIA SAN MIA - 29.03.2020 13 1
2 GRASII UMT - 29.03.2020 14 1
3 MEWI IDEAL NATIONAL 2006 - 29.03.2020 15 1
4 FC MLADOST PETROVASELO TAO-TIM - 29.03.2020 16 1
5 CONTINENTAL POWER FIN TIM - 29.03.2020 17 1
6 LA LA LAND WELDERS IT - 29.03.2020 18 1
7 SARBIANCA VIITORUL - 29.03.2020 19 1
8 FC BASMULUI LINDE GAZ - 29.03.2020 20 1
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 UMT COLIRA SPORT - 04.04.2020 9 2
2 NATIONAL 2006 GRASII - 04.04.2020 10 2
3 TAO-TIM MEWI IDEAL - 04.04.2020 11 2
4 LINDE GAZ FC MLADOST PETROVASELO - 04.04.2020 12 2
5 MIA SAN MIA CONTINENTAL POWER - 04.04.2020 13 2
6 VIITORUL FC BASMULUI - 04.04.2020 14 2
7 WELDERS IT SARBIANCA - 04.04.2020 15 2
8 FIN TIM LA LA LAND - 04.04.2020 16 2
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO MEWI IDEAL - 12.04.2020 13 1
2 GRASII TAO-TIM - 12.04.2020 14 1
3 COLIRA SPORT NATIONAL 2006 - 12.04.2020 15 1
4 CONTINENTAL POWER UMT - 12.04.2020 16 1
5 LA LA LAND MIA SAN MIA - 12.04.2020 17 1
6 SARBIANCA FIN TIM - 12.04.2020 18 1
7 FC BASMULUI WELDERS IT - 12.04.2020 19 1
8 LINDE GAZ VIITORUL - 12.04.2020 20 1
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MEWI IDEAL GRASII - 25.04.2020 9 2
2 TAO-TIM COLIRA SPORT - 25.04.2020 10 2
3 NATIONAL 2006 CONTINENTAL POWER - 25.04.2020 11 2
4 UMT LA LA LAND - 25.04.2020 12 2
5 MIA SAN MIA SARBIANCA - 25.04.2020 13 2
6 VIITORUL FC MLADOST PETROVASELO - 25.04.2020 14 2
7 WELDERS IT LINDE GAZ - 25.04.2020 15 2
8 FIN TIM FC BASMULUI - 25.04.2020 16 2
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR