GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Sanctiuni

SANCTIUNI

Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri

Teqball Timisoara

PROGRAM ETAPE LIGA II-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

Etapa 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FINTIM JUVENTUS TIMISOARA 2 - 0 26.08.2023 9 2
2 HARFELE THE TEAM 12 - 2 26.08.2023 10 2
3 BIZCAFFE GRUPPO SELECT 2 - 7 26.08.2023 11 2
4 LEX RED ARMOUR 5 - 0 26.08.2023 12 2
5 GRASII ATLETICO RAUL 9 - 3 26.08.2023 13 2
6 VIITORUL ATLETICO TEXTILA 5 - 2 26.08.2023 14 2
7 RIPENSIA TAO-TIM 2 - 3 26.08.2023 15 2
8 CFR FC MLADOST PETROVASELO 2 - 0 26.08.2023 16 2
Etapa 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA FC MLADOST PETROVASELO 5 - 2 03.09.2023 14 1
2 TAO-TIM CFR 1 - 8 03.09.2023 15 1
3 ATLETICO TEXTILA RIPENSIA 6 - 1 03.09.2023 16 1
4 ATLETICO RAUL VIITORUL 5 - 2 03.09.2023 17 1
5 RED ARMOUR GRASII 0 - 8 03.09.2023 18 1
6 GRUPPO SELECT LEX 2 - 4 03.09.2023 19 1
7 THE TEAM BIZCAFFE 5 - 0 03.09.2023 20 1
8 FINTIM HARFELE 5 - 4 03.09.2023 21 1
Etapa 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HARFELE JUVENTUS TIMISOARA 7 - 3 09.09.2023 9 2
2 BIZCAFFE FINTIM 4 - 7 09.09.2023 10 2
3 LEX THE TEAM 3 - 2 09.09.2023 11 2
4 GRASII GRUPPO SELECT 8 - 0 09.09.2023 12 2
5 VIITORUL RED ARMOUR 4 - 5 09.09.2023 13 2
6 RIPENSIA ATLETICO RAUL 2 - 8 09.09.2023 14 2
7 CFR ATLETICO TEXTILA 5 - 2 09.09.2023 15 2
8 FC MLADOST PETROVASELO TAO-TIM 8 - 4 09.09.2023 16 2
Etapa 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA TAO-TIM 2 - 2 17.09.2023 14 1
2 ATLETICO TEXTILA FC MLADOST PETROVASELO 1 - 11 17.09.2023 15 1
3 ATLETICO RAUL CFR 6 - 3 17.09.2023 16 1
4 RED ARMOUR RIPENSIA 7 - 5 17.09.2023 17 1
5 GRUPPO SELECT VIITORUL 6 - 4 17.09.2023 18 1
6 THE TEAM GRASII 2 - 10 17.09.2023 19 1
7 FINTIM LEX 3 - 1 17.09.2023 20 1
8 HARFELE BIZCAFFE 10 - 2 17.09.2023 21 1
Etapa 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BIZCAFFE JUVENTUS TIMISOARA 0 - 2 23.09.2023 9 2
2 LEX HARFELE 0 - 3 23.09.2023 10 2
3 GRASII FINTIM 1 - 4 23.09.2023 11 2
4 VIITORUL THE TEAM 5 - 3 23.09.2023 12 2
5 RIPENSIA GRUPPO SELECT 8 - 7 23.09.2023 13 2
6 CFR RED ARMOUR 4 - 2 23.09.2023 14 2
7 FC MLADOST PETROVASELO ATLETICO RAUL 2 - 8 23.09.2023 15 2
8 TAO-TIM ATLETICO TEXTILA 6 - 1 23.09.2023 16 2
Etapa 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA ATLETICO TEXTILA 2 - 1 01.10.2023 14 1
2 ATLETICO RAUL TAO-TIM 4 - 0 01.10.2023 15 1
3 RED ARMOUR FC MLADOST PETROVASELO 3 - 4 01.10.2023 16 1
4 GRUPPO SELECT CFR 4 - 4 01.10.2023 17 1
5 THE TEAM RIPENSIA 2 - 4 01.10.2023 18 1
6 FINTIM VIITORUL 3 - 2 01.10.2023 19 1
7 HARFELE GRASII 4 - 1 01.10.2023 20 1
8 BIZCAFFE LEX 3 - 2 01.10.2023 21 1
Etapa 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEX JUVENTUS TIMISOARA 4 - 1 07.10.2023 9 2
2 GRASII BIZCAFFE 9 - 2 07.10.2023 10 2
3 VIITORUL HARFELE 5 - 3 07.10.2023 11 2
4 RIPENSIA FINTIM 2 - 4 07.10.2023 12 2
5 CFR THE TEAM 6 - 2 07.10.2023 13 2
6 FC MLADOST PETROVASELO GRUPPO SELECT 4 - 1 07.10.2023 14 2
7 TAO-TIM RED ARMOUR 1 - 3 07.10.2023 15 2
8 ATLETICO TEXTILA ATLETICO RAUL 4 - 10 07.10.2023 16 2
Etapa 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA ATLETICO RAUL 1 - 3 13.10.2023 19 1
2 RED ARMOUR ATLETICO TEXTILA 7 - 2 13.10.2023 19 2
3 GRUPPO SELECT TAO-TIM 2 - 2 13.10.2023 20 1
4 THE TEAM FC MLADOST PETROVASELO 4 - 2 13.10.2023 20 2
5 FINTIM CFR 5 - 3 13.10.2023 21 1
6 HARFELE RIPENSIA 4 - 5 13.10.2023 21 2
7 BIZCAFFE VIITORUL 0 - 0 13.10.2023 22 1
8 LEX GRASII 1 - 2 13.10.2023 22 2
Etapa 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRASII JUVENTUS TIMISOARA 5 - 1 15.10.2023 14 1
2 VIITORUL LEX 2 - 3 15.10.2023 15 1
3 RIPENSIA BIZCAFFE 5 - 3 15.10.2023 16 1
4 CFR HARFELE 3 - 1 15.10.2023 17 1
5 FC MLADOST PETROVASELO FINTIM 1 - 6 15.10.2023 18 1
6 TAO-TIM THE TEAM 4 - 2 15.10.2023 19 1
7 ATLETICO TEXTILA GRUPPO SELECT 3 - 0 15.10.2023 20 1
8 ATLETICO RAUL RED ARMOUR 5 - 2 15.10.2023 21 1
Etapa 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA RED ARMOUR 3 - 4 21.10.2023 9 2
2 GRUPPO SELECT ATLETICO RAUL 4 - 4 21.10.2023 10 2
3 THE TEAM ATLETICO TEXTILA 6 - 4 21.10.2023 11 2
4 FINTIM TAO-TIM 4 - 1 21.10.2023 12 2
5 HARFELE FC MLADOST PETROVASELO 13 - 1 21.10.2023 13 2
6 BIZCAFFE CFR 2 - 3 21.10.2023 14 2
7 LEX RIPENSIA 1 - 3 21.10.2023 15 2
8 GRASII VIITORUL 6 - 3 21.10.2023 16 2
Etapa 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VIITORUL JUVENTUS TIMISOARA 3 - 3 29.10.2023 14 1
2 RIPENSIA GRASII 1 - 5 29.10.2023 15 1
3 CFR LEX 4 - 2 29.10.2023 16 1
4 FC MLADOST PETROVASELO BIZCAFFE 6 - 5 29.10.2023 17 1
5 TAO-TIM HARFELE 1 - 5 29.10.2023 18 1
6 ATLETICO TEXTILA FINTIM 2 - 8 29.10.2023 19 1
7 ATLETICO RAUL THE TEAM 5 - 5 29.10.2023 20 1
8 RED ARMOUR GRUPPO SELECT 3 - 2 29.10.2023 21 1
Etapa 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GRUPPO SELECT 3 - 3 04.11.2023 9 2
2 THE TEAM RED ARMOUR 4 - 6 04.11.2023 10 2
3 FINTIM ATLETICO RAUL 3 - 3 04.11.2023 11 2
4 HARFELE ATLETICO TEXTILA 3 - 0 04.11.2023 12 2
5 BIZCAFFE TAO-TIM 2 - 2 04.11.2023 13 2
6 LEX FC MLADOST PETROVASELO 4 - 5 04.11.2023 14 2
7 GRASII CFR 1 - 4 04.11.2023 15 2
8 VIITORUL RIPENSIA 1 - 3 04.11.2023 16 2
Etapa 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RIPENSIA JUVENTUS TIMISOARA 3 - 0 12.11.2023 14 1
2 CFR VIITORUL 5 - 4 12.11.2023 15 1
3 FC MLADOST PETROVASELO GRASII 2 - 7 12.11.2023 16 1
4 TAO-TIM LEX 2 - 1 12.11.2023 17 1
5 ATLETICO TEXTILA BIZCAFFE 6 - 2 12.11.2023 18 1
6 ATLETICO RAUL HARFELE 3 - 2 12.11.2023 19 1
7 RED ARMOUR FINTIM 5 - 8 12.11.2023 20 1
8 GRUPPO SELECT THE TEAM 5 - 3 12.11.2023 21 1
Etapa 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA THE TEAM 3 - 0 18.11.2023 9 2
2 FINTIM GRUPPO SELECT 3 - 2 18.11.2023 10 2
3 HARFELE RED ARMOUR 5 - 3 18.11.2023 11 2
4 BIZCAFFE ATLETICO RAUL 1 - 2 18.11.2023 12 2
5 LEX ATLETICO TEXTILA 4 - 0 18.11.2023 13 2
6 GRASII TAO-TIM 4 - 1 18.11.2023 14 2
7 VIITORUL FC MLADOST PETROVASELO 3 - 3 18.11.2023 15 2
8 RIPENSIA CFR 2 - 6 18.11.2023 16 2
Etapa 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CFR JUVENTUS TIMISOARA 1 - 3 26.11.2023 14 1
2 FC MLADOST PETROVASELO RIPENSIA 4 - 5 26.11.2023 15 1
3 TAO-TIM VIITORUL 1 - 2 26.11.2023 16 1
4 ATLETICO TEXTILA GRASII 2 - 7 26.11.2023 17 1
5 ATLETICO RAUL LEX 6 - 1 26.11.2023 18 1
6 RED ARMOUR BIZCAFFE 4 - 7 26.11.2023 19 1
7 GRUPPO SELECT HARFELE 0 - 3 26.11.2023 20 1
8 THE TEAM FINTIM 0 - 3 26.11.2023 21 1
Etapa 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA FINTIM 3 - 9 10.02.2024 9 2
2 THE TEAM HARFELE 3 - 5 10.02.2024 10 2
3 GRUPPO SELECT BIZCAFFE 0 - 3 10.02.2024 11 2
4 RED ARMOUR LEX 2 - 3 10.02.2024 12 2
5 ATLETICO RAUL GRASII 2 - 3 10.02.2024 13 2
6 ATLETICO TEXTILA VIITORUL 3 - 6 10.02.2024 14 2
7 TAO-TIM RIPENSIA 2 - 1 10.02.2024 15 2
8 FC MLADOST PETROVASELO CFR 4 - 2 10.02.2024 16 2
Etapa 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC MLADOST PETROVASELO JUVENTUS TIMISOARA 3 - 0 18.02.2024 14 1
2 CFR TAO-TIM 6 - 2 18.02.2024 15 1
3 RIPENSIA ATLETICO TEXTILA 5 - 2 18.02.2024 16 1
4 VIITORUL ATLETICO RAUL 4 - 9 18.02.2024 17 1
5 GRASII RED ARMOUR 1 - 4 18.02.2024 18 1
6 LEX GRUPPO SELECT 4 - 3 18.02.2024 19 1
7 BIZCAFFE THE TEAM 3 - 1 18.02.2024 20 1
8 HARFELE FINTIM 4 - 5 18.02.2024 21 1
Etapa 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA HARFELE 1 - 5 24.02.2024 9 2
2 FINTIM BIZCAFFE 7 - 4 24.02.2024 10 2
3 THE TEAM LEX 4 - 6 24.02.2024 11 2
4 GRUPPO SELECT GRASII 3 - 5 24.02.2024 12 2
5 RED ARMOUR VIITORUL 0 - 2 24.02.2024 13 2
6 ATLETICO RAUL RIPENSIA 3 - 3 24.02.2024 14 2
7 ATLETICO TEXTILA CFR 3 - 2 24.02.2024 15 2
8 TAO-TIM FC MLADOST PETROVASELO 0 - 2 24.02.2024 16 2
Etapa 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 TAO-TIM JUVENTUS TIMISOARA 1 - 0 03.03.2024 14 1
2 FC MLADOST PETROVASELO ATLETICO TEXTILA 2 - 1 03.03.2024 15 1
3 CFR ATLETICO RAUL 4 - 2 03.03.2024 16 1
4 RIPENSIA RED ARMOUR 5 - 0 03.03.2024 17 1
5 VIITORUL GRUPPO SELECT 7 - 3 03.03.2024 18 1
6 GRASII THE TEAM 3 - 4 03.03.2024 19 1
7 LEX FINTIM 5 - 4 03.03.2024 20 1
8 BIZCAFFE HARFELE 0 - 4 03.03.2024 21 1
Etapa 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA BIZCAFFE 1 - 2 09.03.2024 9 2
2 HARFELE LEX 3 - 0 09.03.2024 10 2
3 FINTIM GRASII 3 - 5 09.03.2024 11 2
4 THE TEAM VIITORUL 3 - 0 09.03.2024 12 2
5 GRUPPO SELECT RIPENSIA 2 - 1 09.03.2024 13 2
6 RED ARMOUR CFR 5 - 2 09.03.2024 14 2
7 ATLETICO RAUL FC MLADOST PETROVASELO 4 - 5 09.03.2024 15 2
8 ATLETICO TEXTILA TAO-TIM 4 - 6 09.03.2024 16 2
Etapa 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA JUVENTUS TIMISOARA 3 - 3 17.03.2024 14 1
2 TAO-TIM ATLETICO RAUL 2 - 2 17.03.2024 15 1
3 FC MLADOST PETROVASELO RED ARMOUR 10 - 1 17.03.2024 16 1
4 CFR GRUPPO SELECT 8 - 1 17.03.2024 17 1
5 RIPENSIA THE TEAM 4 - 3 17.03.2024 18 1
6 VIITORUL FINTIM 3 - 6 17.03.2024 19 1
7 GRASII HARFELE 1 - 7 17.03.2024 20 1
8 LEX BIZCAFFE 1 - 1 17.03.2024 21 1
Etapa 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA LEX 4 - 8 23.03.2024 9 2
2 BIZCAFFE GRASII 4 - 3 23.03.2024 10 2
3 HARFELE VIITORUL 3 - 1 23.03.2024 11 2
4 FINTIM RIPENSIA 4 - 2 23.03.2024 12 2
5 THE TEAM CFR 4 - 3 23.03.2024 13 2
6 GRUPPO SELECT FC MLADOST PETROVASELO 3 - 0 23.03.2024 14 2
7 RED ARMOUR TAO-TIM 0 - 3 23.03.2024 15 2
8 ATLETICO RAUL ATLETICO TEXTILA 2 - 4 23.03.2024 16 2
Etapa 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO RAUL JUVENTUS TIMISOARA 0 - 5 31.03.2024 13 2
2 ATLETICO TEXTILA RED ARMOUR 7 - 1 31.03.2024 14 2
3 TAO-TIM GRUPPO SELECT 3 - 9 31.03.2024 15 2
4 FC MLADOST PETROVASELO THE TEAM 4 - 4 31.03.2024 16 2
5 CFR FINTIM 1 - 4 31.03.2024 17 2
6 RIPENSIA HARFELE 0 - 5 31.03.2024 18 2
7 VIITORUL BIZCAFFE 4 - 6 31.03.2024 19 2
8 GRASII LEX 3 - 1 31.03.2024 20 2
Etapa 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA GRASII 3 - 2 06.04.2024 9 1
2 LEX VIITORUL 5 - 8 06.04.2024 10 1
3 BIZCAFFE RIPENSIA 8 - 1 06.04.2024 11 1
4 HARFELE CFR 5 - 0 06.04.2024 12 1
5 FINTIM FC MLADOST PETROVASELO 2 - 4 06.04.2024 13 1
6 THE TEAM TAO-TIM 3 - 2 06.04.2024 14 1
7 GRUPPO SELECT ATLETICO TEXTILA 4 - 1 06.04.2024 15 1
8 RED ARMOUR ATLETICO RAUL 3 - 7 06.04.2024 16 1
Etapa 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RED ARMOUR JUVENTUS TIMISOARA 2 - 5 14.04.2024 13 2
2 ATLETICO RAUL GRUPPO SELECT 3 - 1 14.04.2024 14 2
3 ATLETICO TEXTILA THE TEAM 0 - 3 14.04.2024 15 2
4 TAO-TIM FINTIM 2 - 5 14.04.2024 16 2
5 FC MLADOST PETROVASELO HARFELE 2 - 4 14.04.2024 17 2
6 CFR BIZCAFFE 7 - 3 14.04.2024 18 2
7 RIPENSIA LEX 3 - 4 14.04.2024 19 2
8 VIITORUL GRASII 4 - 5 14.04.2024 20 2
Etapa 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA VIITORUL 3 - 1 20.04.2024 9 1
2 GRASII RIPENSIA 3 - 0 20.04.2024 10 1
3 LEX CFR 6 - 3 20.04.2024 11 1
4 BIZCAFFE FC MLADOST PETROVASELO 2 - 1 20.04.2024 12 1
5 HARFELE TAO-TIM 5 - 3 20.04.2024 13 1
6 FINTIM ATLETICO TEXTILA 7 - 1 20.04.2024 14 1
7 THE TEAM ATLETICO RAUL 5 - 3 20.04.2024 15 1
8 GRUPPO SELECT RED ARMOUR 3 - 1 20.04.2024 16 1
Etapa 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRUPPO SELECT JUVENTUS TIMISOARA 3 - 5 28.04.2024 13 2
2 RED ARMOUR THE TEAM 4 - 5 28.04.2024 14 2
3 ATLETICO RAUL FINTIM 3 - 2 28.04.2024 15 2
4 ATLETICO TEXTILA HARFELE 2 - 9 28.04.2024 16 2
5 TAO-TIM BIZCAFFE 2 - 3 28.04.2024 17 2
6 FC MLADOST PETROVASELO LEX 3 - 3 28.04.2024 18 2
7 CFR GRASII 0 - 3 28.04.2024 19 2
8 RIPENSIA VIITORUL 6 - 5 28.04.2024 20 2
Etapa 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA RIPENSIA 4 - 3 11.05.2024 9 1
2 VIITORUL CFR 2 - 3 11.05.2024 10 1
3 GRASII FC MLADOST PETROVASELO 3 - 3 11.05.2024 11 1
4 LEX TAO-TIM 3 - 4 11.05.2024 12 1
5 BIZCAFFE ATLETICO TEXTILA 8 - 0 11.05.2024 13 1
6 HARFELE ATLETICO RAUL 3 - 1 11.05.2024 14 1
7 FINTIM RED ARMOUR 8 - 6 11.05.2024 15 1
8 THE TEAM GRUPPO SELECT 4 - 2 11.05.2024 16 1
Etapa 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 THE TEAM JUVENTUS TIMISOARA 2 - 4 19.05.2024 13 2
2 GRUPPO SELECT FINTIM 6 - 4 19.05.2024 14 1
3 RED ARMOUR HARFELE 5 - 5 19.05.2024 14 2
4 ATLETICO RAUL BIZCAFFE 2 - 1 19.05.2024 15 1
5 ATLETICO TEXTILA LEX 0 - 3 19.05.2024 15 2
6 TAO-TIM GRASII 3 - 5 19.05.2024 16 1
7 FC MLADOST PETROVASELO VIITORUL 2 - 7 19.05.2024 16 2
8 CFR RIPENSIA 1 - 7 19.05.2024 17 1
Etapa 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 JUVENTUS TIMISOARA CFR 2 - 7 25.05.2024 9 1
2 RIPENSIA FC MLADOST PETROVASELO 4 - 5 25.05.2024 10 1
3 VIITORUL TAO-TIM 1 - 2 25.05.2024 11 1
4 GRASII ATLETICO TEXTILA 14 - 2 25.05.2024 12 1
5 LEX ATLETICO RAUL 3 - 5 25.05.2024 13 1
6 BIZCAFFE RED ARMOUR 3 - 0 25.05.2024 14 1
7 HARFELE GRUPPO SELECT 2 - 4 25.05.2024 15 1
8 FINTIM THE TEAM 6 - 5 25.05.2024 16 1