Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-C


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC STAR DIMARI MONEY TEAM 1 - 4 26.08.2017 20 2
2 SLC SINANDREI CARPAT STICKS 9 - 0 26.08.2017 21 1
3 STIINTA TIMISOARA ARMY TEAM 0 - 3 26.08.2017 21 2
4 ATHLETIC HERAEUS 2 - 9 26.08.2017 22 1
5 INGINERII FC H-INSTAL 1 - 1 26.08.2017 22 2
6 AEK TIMISOARA A.C. SINANDREI 4 - 0 26.08.2017 23 1
7 RIPENSIA ROM INSURANCE 13 - 3 26.08.2017 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM ROM INSURANCE 0 - 1 03.09.2017 13 2
2 A.C. SINANDREI RIPENSIA 6 - 8 03.09.2017 14 1
3 H-INSTAL AEK TIMISOARA 0 - 0 03.09.2017 14 2
4 HERAEUS INGINERII FC 6 - 2 03.09.2017 15 1
5 ARMY TEAM ATHLETIC 2 - 4 03.09.2017 15 2
6 CARPAT STICKS STIINTA TIMISOARA 3 - 3 03.09.2017 16 1
7 FC STAR DIMARI SLC SINANDREI 3 - 4 03.09.2017 16 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 SLC SINANDREI MONEY TEAM 7 - 0 09.09.2017 17 1
2 STIINTA TIMISOARA FC STAR DIMARI 0 - 3 09.09.2017 17 2
3 ATHLETIC CARPAT STICKS 5 - 2 09.09.2017 18 1
4 INGINERII FC ARMY TEAM 0 - 5 09.09.2017 18 2
5 AEK TIMISOARA HERAEUS 1 - 3 09.09.2017 19 1
6 RIPENSIA H-INSTAL 2 - 2 09.09.2017 19 2
7 ROM INSURANCE A.C. SINANDREI 3 - 0 09.09.2017 20 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM A.C. SINANDREI 3 - 7 16.09.2017 20 2
2 H-INSTAL ROM INSURANCE 2 - 9 16.09.2017 21 1
3 HERAEUS RIPENSIA 5 - 7 16.09.2017 21 2
4 ARMY TEAM AEK TIMISOARA 3 - 2 16.09.2017 22 1
5 CARPAT STICKS INGINERII FC 3 - 1 16.09.2017 22 2
6 FC STAR DIMARI ATHLETIC 5 - 3 16.09.2017 23 1
7 SLC SINANDREI IMOBILIARE TIMISOARA 5 - 0 16.09.2017 23 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 IMOBILIARE TIMISOARA MONEY TEAM 0 - 4 23.09.2017 13 2
2 ATHLETIC SLC SINANDREI 2 - 5 23.09.2017 14 1
3 INGINERII FC FC STAR DIMARI 2 - 2 23.09.2017 14 2
4 AEK TIMISOARA CARPAT STICKS 2 - 0 23.09.2017 15 1
5 RIPENSIA ARMY TEAM 1 - 4 23.09.2017 15 2
6 ROM INSURANCE HERAEUS 2 - 3 23.09.2017 16 1
7 A.C. SINANDREI H-INSTAL 8 - 2 23.09.2017 16 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM H-INSTAL 3 - 1 30.09.2017 17 1
2 HERAEUS A.C. SINANDREI 4 - 2 30.09.2017 17 2
3 ARMY TEAM ROM INSURANCE 6 - 1 30.09.2017 18 1
4 CARPAT STICKS RIPENSIA 3 - 12 30.09.2017 18 2
5 FC STAR DIMARI AEK TIMISOARA 0 - 2 30.09.2017 19 1
6 SLC SINANDREI INGINERII FC 3 - 2 30.09.2017 19 2
7 IMOBILIARE TIMISOARA ATHLETIC 1 - 1 30.09.2017 20 1
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATHLETIC MONEY TEAM 5 - 1 07.10.2017 20 2
2 INGINERII FC IMOBILIARE TIMISOARA 1 - 5 07.10.2017 21 1
3 AEK TIMISOARA SLC SINANDREI 4 - 9 07.10.2017 21 2
4 RIPENSIA FC STAR DIMARI 6 - 1 07.10.2017 22 1
5 ROM INSURANCE CARPAT STICKS 6 - 2 07.10.2017 22 2
6 A.C. SINANDREI ARMY TEAM 2 - 9 07.10.2017 23 1
7 H-INSTAL HERAEUS 2 - 5 07.10.2017 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM HERAEUS 2 - 1 15.10.2017 13 2
2 ARMY TEAM H-INSTAL 9 - 0 15.10.2017 14 1
3 CARPAT STICKS A.C. SINANDREI 1 - 6 15.10.2017 14 2
4 FC STAR DIMARI ROM INSURANCE 1 - 10 15.10.2017 15 1
5 SLC SINANDREI RIPENSIA 0 - 6 15.10.2017 15 2
6 IMOBILIARE TIMISOARA AEK TIMISOARA 2 - 4 15.10.2017 16 1
7 ATHLETIC INGINERII FC 4 - 0 15.10.2017 16 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC MONEY TEAM 7 - 1 21.10.2017 17 1
2 AEK TIMISOARA ATHLETIC 1 - 5 21.10.2017 17 2
3 RIPENSIA IMOBILIARE TIMISOARA 6 - 0 21.10.2017 18 1
4 ROM INSURANCE SLC SINANDREI 4 - 4 21.10.2017 18 2
5 A.C. SINANDREI FC STAR DIMARI 6 - 2 21.10.2017 19 1
6 H-INSTAL CARPAT STICKS 1 - 10 21.10.2017 19 2
7 HERAEUS ARMY TEAM 1 - 2 21.10.2017 20 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM ARMY TEAM 2 - 6 28.10.2017 20 2
2 CARPAT STICKS HERAEUS 2 - 3 28.10.2017 21 1
3 FC STAR DIMARI H-INSTAL 4 - 2 28.10.2017 21 2
4 SLC SINANDREI A.C. SINANDREI 8 - 0 28.10.2017 22 1
5 IMOBILIARE TIMISOARA ROM INSURANCE 0 - 9 28.10.2017 22 2
6 ATHLETIC RIPENSIA 3 - 5 28.10.2017 23 1
7 INGINERII FC AEK TIMISOARA 3 - 2 28.10.2017 23 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AEK TIMISOARA MONEY TEAM 5 - 1 05.11.2017 21 2
2 RIPENSIA INGINERII FC 2 - 2 05.11.2017 21 1
3 ROM INSURANCE ATHLETIC 8 - 3 05.11.2017 22 2
4 A.C. SINANDREI IMOBILIARE TIMISOARA 1 - 6 05.11.2017 22 1
5 H-INSTAL SLC SINANDREI 1 - 4 05.11.2017 23 2
6 HERAEUS FC STAR DIMARI 7 - 1 03.11.2017 23 1
7 ARMY TEAM CARPAT STICKS 2 - 2 03.11.2017 23 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM CARPAT STICKS 2 - 5 11.11.2017 17 1
2 FC STAR DIMARI ARMY TEAM 1 - 7 11.11.2017 17 2
3 SLC SINANDREI HERAEUS 1 - 2 11.11.2017 18 1
4 IMOBILIARE TIMISOARA H-INSTAL 3 - 0 11.11.2017 18 2
5 ATHLETIC A.C. SINANDREI 8 - 3 11.11.2017 19 1
6 INGINERII FC ROM INSURANCE 2 - 3 11.11.2017 19 2
7 AEK TIMISOARA RIPENSIA 0 - 4 11.11.2017 20 1
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 RIPENSIA MONEY TEAM 10 - 0 18.11.2017 20 2
2 ROM INSURANCE AEK TIMISOARA 5 - 3 18.11.2017 21 1
3 A.C. SINANDREI INGINERII FC 3 - 5 18.11.2017 21 2
4 H-INSTAL ATHLETIC 2 - 4 18.11.2017 22 1
5 HERAEUS IMOBILIARE TIMISOARA 2 - 1 18.11.2017 22 2
6 ARMY TEAM SLC SINANDREI 3 - 4 18.11.2017 23 1
7 CARPAT STICKS FC STAR DIMARI 3 - 1 18.11.2017 23 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR