Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-C


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC F.C. IOSEFIN 2 - 3 01.09.2018 20 2
2 HALOSII JURASSIC PARK 6 - 0 01.09.2018 21 1
3 HERAEUS SEVEN CLUB 2 - 3 01.09.2018 21 2
4 CODASII SMARTWOOD 3 - 0 01.09.2018 22 1
5 INDEPENDIENTE MONEY TEAM 4 - 5 01.09.2018 22 2
6 HELLA CC CSM TEAM 6 - 3 01.09.2018 23 1
7 ATLETICO TEXTILA DEDEMAN TM 1 4 - 4 01.09.2018 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. IOSEFIN DEDEMAN TM 1 1 - 3 09.09.2018 13 1
2 CSM TEAM ATLETICO TEXTILA 3 - 5 09.09.2018 13 2
3 MONEY TEAM HELLA CC 1 - 3 09.09.2018 14 1
4 SMARTWOOD INDEPENDIENTE 5 - 2 09.09.2018 14 2
5 SEVEN CLUB CODASII 2 - 9 09.09.2018 15 1
6 JURASSIC PARK HERAEUS 0 - 9 09.09.2018 15 2
7 INGINERII FC HALOSII 3 - 1 09.09.2018 16 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HALOSII F.C. IOSEFIN 3 - 1 15.09.2018 17 1
2 HERAEUS INGINERII FC 2 - 0 15.09.2018 17 2
3 CODASII JURASSIC PARK 8 - 2 15.09.2018 18 1
4 INDEPENDIENTE SEVEN CLUB 5 - 4 15.09.2018 18 2
5 HELLA CC SMARTWOOD 5 - 3 15.09.2018 19 1
6 ATLETICO TEXTILA MONEY TEAM 5 - 6 15.09.2018 19 2
7 DEDEMAN TM 1 CSM TEAM 3 - 4 15.09.2018 20 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 MONEY TEAM DEDEMAN TM 1 3 - 5 22.09.2018 22 1
2 SMARTWOOD ATLETICO TEXTILA 3 - 4 22.09.2018 22 2
3 SEVEN CLUB HELLA CC 8 - 1 22.09.2018 23 1
4 JURASSIC PARK INDEPENDIENTE 2 - 8 22.09.2018 23 2
5 INGINERII FC CODASII 1 - 3 23.09.2018 23 1
6 HALOSII HERAEUS 1 - 3 23.09.2018 23 2
7 F.C. IOSEFIN CSM TEAM 4 - 2 22.09.2018 21 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HERAEUS F.C. IOSEFIN 6 - 0 29.09.2018 13 2
2 CODASII HALOSII 3 - 0 29.09.2018 14 1
3 INDEPENDIENTE INGINERII FC 4 - 2 29.09.2018 14 2
4 HELLA CC JURASSIC PARK 3 - 3 29.09.2018 15 1
5 ATLETICO TEXTILA SEVEN CLUB 2 - 6 29.09.2018 15 2
6 DEDEMAN TM 1 SMARTWOOD 1 - 3 29.09.2018 16 1
7 CSM TEAM MONEY TEAM 4 - 9 29.09.2018 16 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. IOSEFIN MONEY TEAM 2 - 7 06.10.2018 17 1
2 SMARTWOOD CSM TEAM 4 - 3 06.10.2018 17 2
3 SEVEN CLUB DEDEMAN TM 1 3 - 1 06.10.2018 18 1
4 JURASSIC PARK ATLETICO TEXTILA 1 - 5 06.10.2018 18 2
5 INGINERII FC HELLA CC 1 - 2 06.10.2018 19 1
6 HALOSII INDEPENDIENTE 1 - 0 06.10.2018 19 2
7 HERAEUS CODASII 6 - 2 06.10.2018 20 1
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CODASII F.C. IOSEFIN 4 - 0 13.10.2018 20 2
2 INDEPENDIENTE HERAEUS 3 - 2 13.10.2018 21 1
3 HELLA CC HALOSII 1 - 5 13.10.2018 21 2
4 ATLETICO TEXTILA INGINERII FC 2 - 3 13.10.2018 22 1
5 DEDEMAN TM 1 JURASSIC PARK 10 - 3 13.10.2018 22 2
6 CSM TEAM SEVEN CLUB 2 - 5 13.10.2018 23 1
7 MONEY TEAM SMARTWOOD 9 - 3 13.10.2018 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. IOSEFIN SMARTWOOD 3 - 2 21.10.2018 13 2
2 SEVEN CLUB MONEY TEAM 2 - 10 21.10.2018 14 1
3 JURASSIC PARK CSM TEAM 4 - 3 21.10.2018 14 2
4 INGINERII FC DEDEMAN TM 1 5 - 1 21.10.2018 15 1
5 HALOSII ATLETICO TEXTILA 4 - 3 21.10.2018 15 2
6 HERAEUS HELLA CC 5 - 1 21.10.2018 16 1
7 CODASII INDEPENDIENTE 1 - 3 21.10.2018 16 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INDEPENDIENTE F.C. IOSEFIN - 27.10.2018 17 1
2 HELLA CC CODASII - 27.10.2018 17 2
3 ATLETICO TEXTILA HERAEUS - 27.10.2018 18 1
4 DEDEMAN TM 1 HALOSII - 27.10.2018 18 2
5 CSM TEAM INGINERII FC - 27.10.2018 19 1
6 MONEY TEAM JURASSIC PARK - 27.10.2018 19 2
7 SMARTWOOD SEVEN CLUB - 27.10.2018 20 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. IOSEFIN SEVEN CLUB - 03.11.2018 20 2
2 JURASSIC PARK SMARTWOOD - 03.11.2018 21 1
3 INGINERII FC MONEY TEAM - 03.11.2018 21 2
4 HALOSII CSM TEAM - 03.11.2018 22 1
5 HERAEUS DEDEMAN TM 1 - 03.11.2018 22 2
6 CODASII ATLETICO TEXTILA - 03.11.2018 23 1
7 INDEPENDIENTE HELLA CC - 03.11.2018 23 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC F.C. IOSEFIN - 10.11.2018 13 2
2 ATLETICO TEXTILA INDEPENDIENTE - 10.11.2018 14 1
3 DEDEMAN TM 1 CODASII - 10.11.2018 14 2
4 CSM TEAM HERAEUS - 10.11.2018 15 1
5 MONEY TEAM HALOSII - 10.11.2018 15 2
6 SMARTWOOD INGINERII FC - 10.11.2018 16 1
7 SEVEN CLUB JURASSIC PARK - 10.11.2018 16 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 F.C. IOSEFIN JURASSIC PARK - 17.11.2018 17 1
2 INGINERII FC SEVEN CLUB - 17.11.2018 17 2
3 HALOSII SMARTWOOD - 17.11.2018 18 1
4 HERAEUS MONEY TEAM - 17.11.2018 18 2
5 CODASII CSM TEAM - 17.11.2018 19 1
6 INDEPENDIENTE DEDEMAN TM 1 - 17.11.2018 19 2
7 HELLA CC ATLETICO TEXTILA - 17.11.2018 20 1
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA F.C. IOSEFIN - 24.11.2018 20 2
2 DEDEMAN TM 1 HELLA CC - 24.11.2018 21 1
3 CSM TEAM INDEPENDIENTE - 24.11.2018 21 2
4 MONEY TEAM CODASII - 24.11.2018 22 1
5 SMARTWOOD HERAEUS - 24.11.2018 22 2
6 SEVEN CLUB HALOSII - 24.11.2018 23 1
7 JURASSIC PARK INGINERII FC - 24.11.2018 23 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR