Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-C


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INGINERII FC YELLOW SUBMARINE 2 - 3 01.09.2018 20 2
2 HALOSII SNOW KIDS 6 - 0 01.09.2018 21 1
3 HERAEUS SEVEN CLUB 2 - 3 01.09.2018 21 2
4 CODASII SMARTWOOD 3 - 0 01.09.2018 22 1
5 INDEPENDIENTE MONEY TEAM 4 - 5 01.09.2018 22 2
6 HELLA CC CSM TEAM 6 - 3 01.09.2018 23 1
7 ATLETICO TEXTILA DEDEMAN TM 1 4 - 4 01.09.2018 23 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE DEDEMAN TM 1 1 - 3 09.09.2018 13 1
2 CSM TEAM ATLETICO TEXTILA 3 - 5 09.09.2018 13 2
3 MONEY TEAM HELLA CC 1 - 3 09.09.2018 14 1
4 SMARTWOOD INDEPENDIENTE 5 - 2 09.09.2018 14 2
5 SEVEN CLUB CODASII 2 - 9 09.09.2018 15 1
6 SNOW KIDS HERAEUS 0 - 9 09.09.2018 15 2
7 INGINERII FC HALOSII 3 - 1 09.09.2018 16 1
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HALOSII YELLOW SUBMARINE 3 - 1 15.09.2018 17 1
2 HERAEUS INGINERII FC 2 - 0 15.09.2018 17 2
3 CODASII SNOW KIDS 8 - 2 15.09.2018 18 1
4 INDEPENDIENTE SEVEN CLUB 5 - 4 15.09.2018 18 2
5 HELLA CC SMARTWOOD 5 - 3 15.09.2018 19 1
6 ATLETICO TEXTILA MONEY TEAM 5 - 6 15.09.2018 19 2
7 DEDEMAN TM 1 CSM TEAM 3 - 4 15.09.2018 20 1
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE CSM TEAM 4 - 2 22.09.2018 21 2
2 MONEY TEAM DEDEMAN TM 1 3 - 5 22.09.2018 22 1
3 SMARTWOOD ATLETICO TEXTILA 3 - 4 22.09.2018 22 2
4 SEVEN CLUB HELLA CC 8 - 1 22.09.2018 23 1
5 INGINERII FC CODASII 1 - 3 23.09.2018 23 1
6 SNOW KIDS INDEPENDIENTE 2 - 8 22.09.2018 23 2
7 HALOSII HERAEUS 1 - 3 23.09.2018 23 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HERAEUS YELLOW SUBMARINE 6 - 0 29.09.2018 13 2
2 CODASII HALOSII 3 - 0 29.09.2018 14 1
3 INDEPENDIENTE INGINERII FC 4 - 2 29.09.2018 14 2
4 HELLA CC SNOW KIDS 3 - 3 29.09.2018 15 1
5 ATLETICO TEXTILA SEVEN CLUB 2 - 6 29.09.2018 15 2
6 DEDEMAN TM 1 SMARTWOOD 1 - 3 29.09.2018 16 1
7 CSM TEAM MONEY TEAM 4 - 9 29.09.2018 16 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE MONEY TEAM 2 - 7 06.10.2018 17 1
2 SMARTWOOD CSM TEAM 4 - 3 06.10.2018 17 2
3 SEVEN CLUB DEDEMAN TM 1 3 - 1 06.10.2018 18 1
4 SNOW KIDS ATLETICO TEXTILA 1 - 5 06.10.2018 18 2
5 INGINERII FC HELLA CC 1 - 2 06.10.2018 19 1
6 HALOSII INDEPENDIENTE 1 - 0 06.10.2018 19 2
7 HERAEUS CODASII 6 - 2 06.10.2018 20 1
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 CODASII YELLOW SUBMARINE 4 - 0 13.10.2018 20 2
2 INDEPENDIENTE HERAEUS 3 - 2 13.10.2018 21 1
3 HELLA CC HALOSII 1 - 5 13.10.2018 21 2
4 ATLETICO TEXTILA INGINERII FC 2 - 3 13.10.2018 22 1
5 DEDEMAN TM 1 SNOW KIDS 10 - 3 13.10.2018 22 2
6 CSM TEAM SEVEN CLUB 2 - 5 13.10.2018 23 1
7 MONEY TEAM SMARTWOOD 9 - 3 13.10.2018 23 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE SMARTWOOD 3 - 2 21.10.2018 13 2
2 SEVEN CLUB MONEY TEAM 2 - 10 21.10.2018 14 1
3 SNOW KIDS CSM TEAM 4 - 3 21.10.2018 14 2
4 INGINERII FC DEDEMAN TM 1 5 - 1 21.10.2018 15 1
5 HALOSII ATLETICO TEXTILA 4 - 3 21.10.2018 15 2
6 HERAEUS HELLA CC 5 - 1 21.10.2018 16 1
7 CODASII INDEPENDIENTE 1 - 3 21.10.2018 16 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 INDEPENDIENTE YELLOW SUBMARINE 5 - 3 27.10.2018 17 1
2 HELLA CC CODASII 4 - 8 27.10.2018 17 2
3 ATLETICO TEXTILA HERAEUS 1 - 5 27.10.2018 18 1
4 DEDEMAN TM 1 HALOSII 1 - 5 27.10.2018 18 2
5 CSM TEAM INGINERII FC 2 - 4 27.10.2018 19 1
6 MONEY TEAM SNOW KIDS 6 - 2 27.10.2018 19 2
7 SMARTWOOD SEVEN CLUB 0 - 5 27.10.2018 20 1
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE SEVEN CLUB 1 - 6 03.11.2018 20 2
2 SNOW KIDS SMARTWOOD 2 - 5 03.11.2018 21 1
3 INGINERII FC MONEY TEAM 2 - 4 03.11.2018 21 2
4 HALOSII CSM TEAM 6 - 2 03.11.2018 22 1
5 HERAEUS DEDEMAN TM 1 5 - 2 03.11.2018 22 2
6 CODASII ATLETICO TEXTILA 4 - 6 03.11.2018 23 1
7 INDEPENDIENTE HELLA CC 5 - 1 03.11.2018 23 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HELLA CC YELLOW SUBMARINE 6 - 1 10.11.2018 13 2
2 ATLETICO TEXTILA INDEPENDIENTE 1 - 6 10.11.2018 14 1
3 DEDEMAN TM 1 CODASII 2 - 4 10.11.2018 14 2
4 CSM TEAM HERAEUS 4 - 5 10.11.2018 15 1
5 MONEY TEAM HALOSII 4 - 2 10.11.2018 15 2
6 SMARTWOOD INGINERII FC 3 - 3 10.11.2018 16 1
7 SEVEN CLUB SNOW KIDS 4 - 2 10.11.2018 16 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE SNOW KIDS 3 - 8 17.11.2018 17 1
2 INGINERII FC SEVEN CLUB 8 - 6 17.11.2018 17 2
3 HALOSII SMARTWOOD 4 - 2 17.11.2018 18 1
4 HERAEUS MONEY TEAM 2 - 5 17.11.2018 18 2
5 CODASII CSM TEAM 6 - 1 17.11.2018 19 1
6 INDEPENDIENTE DEDEMAN TM 1 3 - 0 17.11.2018 19 2
7 HELLA CC ATLETICO TEXTILA 6 - 5 17.11.2018 20 1
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ATLETICO TEXTILA YELLOW SUBMARINE 6 - 2 24.11.2018 20 2
2 DEDEMAN TM 1 HELLA CC 0 - 3 24.11.2018 21 1
3 CSM TEAM INDEPENDIENTE 7 - 7 24.11.2018 21 2
4 MONEY TEAM CODASII 4 - 2 24.11.2018 22 1
5 SMARTWOOD HERAEUS 2 - 4 24.11.2018 22 2
6 SEVEN CLUB HALOSII 3 - 4 24.11.2018 23 1
7 SNOW KIDS INGINERII FC 1 - 2 24.11.2018 23 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE INGINERII FC 0 - 3 26.01.2019 20 2
2 SNOW KIDS HALOSII 0 - 5 26.01.2019 21 1
3 SEVEN CLUB HERAEUS 9 - 0 26.01.2019 21 2
4 SMARTWOOD CODASII 2 - 5 26.01.2019 22 1
5 MONEY TEAM INDEPENDIENTE 5 - 0 26.01.2019 22 2
6 CSM TEAM HELLA CC 1 - 4 26.01.2019 23 1
7 DEDEMAN TM 1 ATLETICO TEXTILA 0 - 3 26.01.2019 23 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DEDEMAN TM 1 YELLOW SUBMARINE 3 - 0 03.02.2019 13 1
2 HELLA CC MONEY TEAM 2 - 7 03.02.2019 14 1
3 ATLETICO TEXTILA CSM TEAM 3 - 1 03.02.2019 14 2
4 CODASII SEVEN CLUB 2 - 8 03.02.2019 15 1
5 INDEPENDIENTE SMARTWOOD 4 - 6 03.02.2019 15 2
6 HALOSII INGINERII FC 3 - 4 03.02.2019 16 1
7 HERAEUS SNOW KIDS 4 - 0 03.02.2019 16 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE HALOSII 3 - 3 09.02.2019 17 1
2 INGINERII FC HERAEUS 1 - 3 09.02.2019 17 2
3 SNOW KIDS CODASII 1 - 3 09.02.2019 18 1
4 SEVEN CLUB INDEPENDIENTE 5 - 3 09.02.2019 18 2
5 SMARTWOOD HELLA CC 1 - 4 09.02.2019 19 1
6 MONEY TEAM ATLETICO TEXTILA 6 - 1 09.02.2019 19 2
7 CSM TEAM DEDEMAN TM 1 4 - 1 09.02.2019 20 1
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DEDEMAN TM 1 MONEY TEAM 2 - 13 16.02.2019 20 1
2 ATLETICO TEXTILA SMARTWOOD 6 - 3 16.02.2019 21 1
3 HERAEUS HALOSII 5 - 1 16.02.2019 21 2
4 HELLA CC SEVEN CLUB 4 - 2 16.02.2019 22 1
5 INDEPENDIENTE SNOW KIDS 6 - 0 16.02.2019 22 2
6 CODASII INGINERII FC 3 - 2 16.02.2019 23 1
7 CSM TEAM YELLOW SUBMARINE 1 - 0 16.02.2019 23 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 YELLOW SUBMARINE HERAEUS - 23.02.2019 13 2
2 HALOSII CODASII - 23.02.2019 14 1
3 INGINERII FC INDEPENDIENTE - 23.02.2019 14 2
4 SNOW KIDS HELLA CC - 23.02.2019 15 1
5 SEVEN CLUB ATLETICO TEXTILA - 23.02.2019 15 2
6 SMARTWOOD DEDEMAN TM 1 - 23.02.2019 16 1
7 MONEY TEAM CSM TEAM - 23.02.2019 16 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR