Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


ANUNT CAMPIONAT NATIONAL OLD BOYS, IASI 2017


13.10.2017 14.26


Federația de Minifotbal din România dă publicității informațiile legate de Campionatul Național de Old Boys, ediția 2017. Astfel, turneul va avea loc în perioada 27-29 Octombrie la Iași, în capitala Moldovei, și va aduna la start cele mai bune echipe de old-boys din țară, adică echipe formate din jucători care au împlinit 38 de ani sau care vor împlini 38 de ani în anul în curs, 2017, conform regulamentului competiției.

Au drept de joc doar jucătorii amatori. Nu au drept de joc jucătorii de fotbal legitimati la echipe din Liga 1, Liga a 2-a, jucatorii de futsal din liga 1 precum si cei din ligile similare din afara României, conform deciziilor FMR. În continuare se vor aplica normele și prevederile (deciziile) emise de CEX al FMR.

Informații legate de această competiție:

-    Perioada de desfășurare a competiției: 27 - 29 octombrie 2017.

-    Orașul si locația: municipiul Iași, Baza Sportivă Magic Sport Center din Tudor Vladimirescu și Alexandru cel Bun.

-    Data limită pentru inscrierea echipei / echipelor participante: 15 octombrie 2017 (pe adresa de email:fmrcompetitii@gmail.com).

-    Data limită de transmitere a tabelul nominal cu jucătorii din cadrul lotului echipei / echipelor participante este 23 octombrie 2017. Tabelul trebuie să fie vizat de Organizatorul campionatului de unde provine echipa respectivă.

-    Lotul echipei poate fi format și dintr-o selecționată a campionatului local.

-    Taxa de participare: 600 lei / echipă. Aceasta va fi achitată in contul Federației de Minifotbal din România de către Organizatorul local.

-    Cazare si masă: echipele participante pot beneficia de cazare cu 3 mese incluse pe zi intre 100 si 120 lei /persoană sau pot solicita si alte oferte de la dl. Dan Ștefan Cojocaru (telefon -  0722. 376. 349).

Pentru a primi drept de joc la competiția națională, delegații echipelor vor prezenta următoarele:

     a)    Tabel nominal cu jucătorii echipei participante, vizat de Comisia de Organizare locală;

     b)    Jucătorii au obligația de a avea asupra lor un act de identitate valabil, cu poză (C.I., pașaport, permis de conducere), în vederea verificării identității acestora, înainte de desfășurarea jocurilor.

     c)    Adeverință medicală individuală, emisă in anul 2017, prin care să reiese că jucătorul este apt pentru efort, sport, etc. 

În acest an, România a reușit o performanță excelentă la prima ediție a EMF Seniors Champions League (Liga Campionilor la Old-Boys) la Terme Catez în Slovenia prin echipa MAV Glissando Senior Timișoara care a reușit să câștige marele trofeu și medaliile de aur ale competiției europene.

Biroul de presă al Federației de Minifotbal din România

IMPORTANT!

Organizatorul local nu poate amana nici un meci oficial din campionatul local pe baza participarii la campionatul Old Boys!


Reprogramare meciuri


11.10.2017 10.22


Joi 12.10.2017 incepand cu ora 20.00 se vor juca meciurile firmelor Continental dupa cum urmeaza :

CONTINENTAL AP   -    CONTITECH FLUID  ora 20.00 teren II

CONTINENTAL  POWER   -   INSIDECOR     ora 21.00 teren II

Meciul dintre Mav Sports si Hella Electronics programat pentru duminica 15.10.2017 la ora 12.00 va fi reprogramat (jucatorii echipei Mav fiind selectionati la echipa nationala).

Duminica la ora 12.00 se va juca meciul Hella CC- Atletico Textila liga IV seia B


ROMANIA LA MODIALE


07.10.2017 12.42


România debutează în această seară de la ora 23:45 la Cupa Mondială din Tunisia. Adversarul tricolorilor noștri este Kazakhstan, într-unul din cele mai interesante meciuri ale fazei grupelor.
La EURO în Cehia, în vara acestui an, i-am învins cu 3-2 , acum e momentul să le arătăm din nou cine suntem !
 

Grupa E, Cupa Mondială,

România - Kazakhstan,  07-10-2017,  ora 23:45 în direct pe Pro X. SCOR  2 - 1

Romania - Guatemala, 08-10-2017,  ora 18:45  în direct pe Pro X. SCOR  8 - 0

Romania - Coasta de Fildes,  10-10-2017, ora 21-15 în direct pe Pro X SCOR 3 - 0

Optimi de Finala

Romania - Senegal 12-10-2017 ora 13.30  în direct pe Pro X

Din lotul echipei nationiale fac parte 3 jucatori din campioinatul ALBORZ : Cosmin Amarinei , Ravan Plopeanu, Dragan Paulevici.         

Le uram succes si multa bafta !
 

Hai România, hai tricolorii noștri, împreună spre gloria mondială !


MINIMERCATO OCTOMBRIE 2017


04.10.2017 15.04


Programul pentru minimercato tur 2017-2018 este urmatorul :
 

LIGA IV TOATE SERIILE - LUNI 9 octombrie 2017  INTRE ORELE 13.00-20.00.

LIGA III TOATE SERIILE - MARTI 10 octombrie 2017  INTRE ORELE 13.00-20.00.

LIGA II TOATE SERIILE- MIERCURI 11 octombrie 2017  INTRE ORELE 13.00-20.00.

LIGA I - JOI 12 octombrie 2017  INTRE ORELE 13.00-20.00.

Mentionam ca pentru echipele care nu au achitate datoriile la zi nu vor fi efectuate modificari .


REPROGRAMARE MECIURI


17.09.2017 16.10


Cu parere de rau, din cauza condițiilor meteorologice nefavorabile si întreruperea curentului electric si a distrugerilor cauzate pe terenurile de joc,  va anunțam că toate meciurile programate începând cu ora 16.00 sunt amânate. Va vom informa ulterior in legatura cu reprogramarea acestora. Va multumim pentru intelegere!

  Liga IV A SCOR DATA ORA TEREN
LAHOVARI PLAY AGAIN - - - -
  Liga III A SCOR DATA ORA TEREN      
UMT FLEXTIM - - - -
INTERNATIONAL TM B 32 ARMY - - - -
MEWI TEAM DINOZAURII - - - -
SIMULTAN ASCENDRO - - - -
GRENERALII SPIRAL - - - -
DURA FC BASMULUI - - - -
BANATENII PARIORII - - - -
VIITORUL MAHLE - - - -
  Liga IV B SCOR DATA ORA TEREN      
BOCA JUNIORS LEII GREI - - - -
INDEPENDIENTE BARUM - - - -
STREET PLAYERS ATLETICO TEXTILA - - - -
EWALS CARGO CARE HELLA CC - - - -
NEW TEAM HATTRICK MANIACS - - - -

FELICITARI CAMPIONILOR MAV GLISSANDO !!!


12.09.2017 12.45


Felicitari echipelor Mav Glissando si Mav Glissando Senior care au reprezentat cu succes minifotbalul romanesc si in primul rand timisorean la EMF Champions League 2017 si EMF Seniors Champions League, +40 de ani , prima ocupand locul III si a doua fiind Campioana primei editii a EMF Seniors Champions League, +40 de ani . Ne mandrim cu cele doua echipe care prin rezultatele obtinute au adus faima firmelor care le-au sustinut in acesta deplasare , orasului nostru si campionatului local. Jucatorii celor doua echipe au demonstrat ca minifotbalul timisorean este la cele mai inalte cote atat in tara cat si pe plan international !


PROGRAM MECIURI ETAPA IV


11.09.2017 18.00


Pentru etapa IV programul meciurilor este conform informatiilor de mai jos , urmand ca acesta sa fie actualizat si in sectiunea ,,Program Etape" . Datorita faptului ca sambata ora 16.00 Poli joaca pe Stadionul Stiinta , meciurile din intervalul orar 15.00-18.00 Liga IV B au fost mutate duminica incepand cu ora 20.00. Deasemenea meciurile echipelor Continental (Conti AP, Conti Fluid liga I si Conti Power liga a II-a ) vor fi reprogramate avand in vedere faptul ca in acest weekend acestea participa la Turneul firmelor Continental :

    VINERI  LIGA III B SCOR DATA ORA TEREN
1 CANARII II AVALANSA   15.09.2017 20 1
2 VALEO UNITED BOYS AC   15.09.2017 20 2
3 FIN TIM CLUB 7 DAYS   15.09.2017 21 1
4 AGROLAND NOKIA   15.09.2017 21 2
5 TDC PLOPI   15.09.2017 22 1
6 VENUS GRUPPO SELECT   15.09.2017 22 2
7 WELDWERS IT TOTAL 14   15.09.2017 23 1
8 COMTIM PALMEIRAS   15.09.2017 23 2
             
    SAMBATA   LIGA II SCOR      
1 VOINTA GIROC DINAMO FELIX RAMIRO   16.09.2017 9 1
1 MESERIASII DRACULA   16.09.2017 9 2
2 FOCUS TIM THE TEAM   16.09.2017 10 1
2 ESSENCE JUVENTUS   16.09.2017 10 2
3 MIA SAN MIA COLIRA SPORT   16.09.2017 11 1
3 NOVUM TRAVEL SFK MLADOST   16.09.2017 11 2
4 ARSENAL TIMISOARA MAGICIENII   16.09.2017 12 1
4 ARENA VIOLA ACS UNITED   16.09.2017 12 2
5 LA LA LAND RED STARS   16.09.2017 13 1
5 LYON LEX   16.09.2017 13 2
6 CONTI POWER INSIDECOR   16.09.2017 0 0
6 NATIONAL 2006 AZ BOYS   16.09.2017 14 2
7 CIARDA ROSIE AAP CONCEPT   16.09.2017 14 1
7 GLORIA SANANDREI NESTLE   16.09.2017 18 2
8 SCOALA TIN TIN AS INTEGRA   16.09.2017 18 1
8 TAO TIM DRAEXLMAIER   16.09.2017 19 2
    Liga IV B SCOR      
1 ATASATII DEDEMAN   16.09.2017 19 1
2 BLAZE TRW - 17.09.2017 20 1
    Liga IV C        
1 MONEY TEAM AC SINANDREI - 16.09.2017 20 2
2 H INSTAL ROM INSURANCE - 16.09.2017 21 1
3 HERAEUS RIPENSIA - 16.09.2017 21 2
4 ARMY TEAM AEK TIMISOARA - 16.09.2017 22 1
5 CARPAT STICKS INGINERII FC - 16.09.2017 22 2
6 FC STAR DIMARI ATHLETIC - 16.09.2017 23 1
7 SLC SANANDREI STIINTA TIMISOARA   16.09.2017 23 2
             
    DUMINICA LIGA I SCOR      
1 RAPID AUTO EUROPA - 17.09.2017 9 1
2 ZOPPAS INDUSTRIES AS GLISSANDO - 17.09.2017 9 2
3 CONTINENTAL AP CONTITECH FLUID - 17.09.2017 0 0
4 ACS AUTO TRUCK AEM - 17.09.2017 10 2
5 UNIREA CERNATEAZ MAV SPORTS - 17.09.2017 10 1
6 MARACANA BILED RO HO CONSTRUCT - 17.09.2017 11 2
7 BIZCAFFE HELLA ELECTRONICS - 17.09.2017 11 1
8 NINIROX PROFESORII - 17.09.2017 12 2
9 GRASII STIINTA 2007 - 17.09.2017 12 1
    Liga IV A SCOR      
1 BANAT SPORT TMT   17.09.2017 13 2
2 FULGER DEVA BOSCH   17.09.2017 13 1
3 LINDE GAZ CODASII   17.09.2017 14 2
4 FC TIMISOARA HALOSII   17.09.2017 14 1
5 CHIRURGII FC BEST TEAM   17.09.2017 15 2
6 HUSENII ADIENT   17.09.2017 15 1
7 LAHOVARI PLAY AGAIN   17.09.2017 16 2
    Liga III A SCOR      
1 UMT FLEXTIM   17.09.2017 16 1
2 INTERNATIONAL TM B 32 ARMY   17.09.2017 17 2
3 MEWI TEAM DINOZAURII   17.09.2017 17 1
4 SIMULTAN ASCENDRO   17.09.2017 18 2
5 GRENERALII SPIRAL   17.09.2017 18 1
6 DURA FC BASMULUI   17.09.2017 19 2
7 BANATENII PARIORII   17.09.2017 19 1
8 VIITORUL MAHLE   17.09.2017 20 2
    Liga IV B SCOR      
2 BOCA JUNIORS LEII GREI - 17.09.2017 20 1
3 INDEPENDIENTE BARUM - 17.09.2017 21 2
4 STREET PLAYERS ATLETICO TEXTILA - 17.09.2017 21 1
5 EWALS CARGO CARE HELLA CC - 17.09.2017 22 2
6 NEW TEAM HATTRICK MANIACS - 17.09.2017 22 1

TIMISOARA LA CHAMPIONS LEAGUE ACTUALIZAT !!!


08.09.2017 14.21


Reprezentanta Timisoarei la Champions League 2017 dupa cum bine stiti este fuziunea dintre echipele MAV SPORTS si AS GLISSANDO. Din data de 08.09.2017 incep meciurile din grupe, duminica o sa aflam cine va fi castigatorul mult ravnitului titlu european la minifotbal. Toate meciurile pot fi urmarite live pe canalul oficial al Federatiei Europene de Minifotbal www.youtube.com/channel/UCPffV6AiSNwet6Om-7P2YJA sau pe pagina de facebook a Federatiei de Minifotbal din Romania  facebook.com/MinifotbalRomania/. Dupa tragerea la sorti avem definite grupele cu programul aferent jocurilor.  

LE URAM MULT SUCCES BAIETILOR NOSTRI SI LE TINEM PUMNII PENTRU CASTIGAREA TITLULUI EUROPEAN !!!

EMF Champions League 2017.
Grupa S

🇹🇩️MAV Glissando Timișoara
🇧🇬️Sbornaya Blagoevgrad (Bulgaria)
🇲🇪️Minifudbal Klub Napoli Tivat (Muntenegru)
🇧🇦️Julius Meinl & Paper Moon (Bosnia)

Vineri, ora 13:00 - MAV Glissando Timișoara - Julius Meinl & Paper Moon 
Vineri, ora 18:00 - MAV Glissando Timișoara - Minifudbal Klub Napoli Tivat
Sâmbătă, ora 13:00 - MAV Glissando Timișoara - Sbornaya Blagoevgrad

Rezultatul din 16-imi de finala:

MAV GLISSANDO -CAFFE VERONA (BOSNIA)  2 - 2 (5 - 4) dupa  executarea loviturilor de departajare 

In optimi de finala Romania intra cu 7 echipe din cele:

Optimi de finala pentru Timisoara, Duminica 10-09-2017 :

FC BOROMIR RAMNICU VALCEA - MAV GLISSANDO ora 10 (teren 5)  SCOR  1 - 2 

www.youtube.com/watch?v=wPbpZMHlZ5E 

Invingatoul merge in faza sferturilor de finala , duminica ora 13.00

MAV GLISSANDO - GOLDEN BOYS ora 13.00 teren 3  SCOR 1 - 1  (4 - 3)  dupa lovituri de departajare

www.youtube.com/watch?v=HO2KIVvemwY

MAV GLISSANDO - DADI EUROX NO-MI (Muntenegru) ora 16.00  teren 6  SCOR  0 - 1

Meciul pentru locul 3 se va disputa la ora 18.00

JUVENTUS SIBIU - MAS GLISSANDO  ora 18.00 teren 1 SCOR 2 - 2 (2 - 4)  dupa lovituri de departajare 

FELICITARI PENTRU FRUMOSUL REZULTAT ! LOCUL 3 LA CHAMPIONS LEAGUE 2017

(Slovacia)

EMF Seniors Champions League, +40 de ani /
MAV Glissando Senior Timișoara

Echipa bănățeană a încheiat grupa cu 2 victorii și un egal și a fost depășită de Slovakia A doar la golaveraj. Seniorii de la MAV joacă astăzi de la ora 17:00 în sferturi.

Grupa B

️MAV Glissando Senior Timișoara - ️Masterplast (Ungaria) 5-0

️MAV Glissando Senior Timișoara - ️FK Bjeljina (Muntenegru) 5-1

️MAV Glissando Senior Timișoara - ️Slovakia A 1-1

Bilanț: 7 puncte, locul 2 în grupă și calificare în sferturi.

Sferturi de finală, astăzi, duminica ora 17:00, ora României:

️MAV Glissando Senior Timișoara - ️Galanta (Slovacia)

 


PROGRAM MECIURI ETAPA A III-a


04.09.2017 16.00


    VINERI  LIGA III A SCOR DATA ORA TEREN
1
MAHLE
FLEX TIM   08.09.2017 20 1
2 B 32 ARMY UMT   08.09.2017 20 2
3 DINOZAURII INTERNATIONAL TM   08.09.2017 21 1
4
ASCENDRO
MEWI TEAM   08.09.2017 21 2
5 SPIRAL  SIMULTAN   08.09.2017 22 1
6 FC BASMULUI GENERALII   08.09.2017 22 2
7
FC PARIORII TIMISOARA
DURA   08.09.2017 23 1
8 VIITORUL  BANTENII   08.09.2017 23 2
             
 
 
SAMBATA   LIGA I SCOR      
1 RAPID MARACANA BILED   09.09.2017 9 1
2 ZOPPAS INDUSTRIES ACS AUTO TRUCK   09.09.2017 10 2
3
AUTO EUROPA
UNIREA CERNETEAZ   09.09.2017 10 1
4 NINIROX BIZCAFFE   09.09.2017 11 2
5 HELLA ELECTRONICS GRASII   09.09.2017 11 1
6
PROFESORII
CONTINENTAL AP   09.09.2017 12 1
7 MAV SPORT AS GLISSANDO   09.09.2017 0 0
8 AEM TIMISOARA CONTITECH FLUID   09.09.2017 12 2
9
ROHO CONSTRUCT
STIINTA 2007   09.09.2017

13

1
    Liga IV B        
1 NEW TEAM ATSATII   09.09.2017 13 2
2 HATTRICK MANIACS EWALS CARGO   09.09.2017 14 1
3 HELLA CC STREET PLAYERS   09.09.2017 14 2
4 ATLETICO TEXTILA INDEPENDIENTE   09.09.2017 15 1
5 BARUM AUTOMOTIV BOCA JUNIORS   09.09.2017 15 2
6 LEII GREI  BLAZE   09.09.2017 16 1
7 TRW DEDEMAN TIMISOARA 09.09.2017 16 2
    Liga IV C        
1 SLC SINANDREI MONEY TEAM   09.09.2017 17 1
2 STIINTA TIMISOARA FC STAR DIMARI   09.09.2017 17 2
3 ATHLETIC  CARPAT STICKS   09.09.2017 18 1
4 INGINERII FC ARMY TEAM   09.09.2017 18 2
5 AEK TIMISOARA HERAEUS   09.09.2017 19 1
6 RIPENSIA H-INSTAL   09.09.2017 19 2
7 ROM INSURANCE A.C. SINANDREI   09.09.2017 20 1
    Liga IV A        
1 LAHOVARII BANAT SPORT   09.09.2017 20 2
2 PLAY AGAIN HUSENII   09.09.2017 21 1
3 ADIENT CHIRURGII   09.09.2017 21 2
4 FC BEST TEAM FC TIMISOARA   09.09.2017 22 1
5 HALOSII LINDE GAZ   09.09.2017 22 2
6 CODASII FULGER DEVA   09.09.2017 23 1
7 BOSCH TMT   09.09.2017 23 2
             
    DUMINICA LIGA II SCOR      
1 DRAXLMAIER DRACULA   10.09.2017 9 1
2 A.S.INTEGRA DINAMO FELIX RAMIRO 10.09.2017 9 2
3 JUVENTUS TIMISOARA MESERIASII   10.09.2017 10 1
4 THE TEAM VOINTA GIROC   10.09.2017 10 2
5 SFK MLADOST 09 ESSENCE   10.09.2017 11 1
6 COLIRA SPORT FOCUS TEAM   10.09.2017 11 2
7 ACS UNITED TIMISOARA NOVUM TRAVEL   10.09.2017 12 1
8 MAGIIENII MIA SAN MIA   10.09.2017 12 2
9 LEX ARENA VIOLA   10.09.2017 13 1
1 RED STARS ARSENAL TIMISOARA   10.09.2017 13 2
2 AZ BOYS LYON   10.09.2017 14 1
3 INSDECOR LA LA LAND   10.09.2017 14 2
4 NESTLE NATIONAL 2006   10.09.2017 15 1
5 AAP CONCEPT CONTINENTAL POWER 10.09.2017 15 2
6 TAO TIM GLORIA SINANDREI   10.09.2017 16 1
7 SCOALA DE SOFERI TIN-TIN CIARDA ROSIE   10.09.2017 16 2
    Liga III B        
1 PALMEIRAS AVALANSA   10.09.2017 17 1
2 UNITED BOYS AC CANARII 2   10.09.2017 17 2
3 CLUB 7 DAYS VALEO TIMISOARA   10.09.2017 18 1
4 NOKIA FIN TIM   10.09.2017 18 2
5 PLOPI AGROLAND   10.09.2017 19 1
6 GRUPPO SELECT TDC   10.09.2017 19 2
7 TOTAL 14 VENUS   10.09.2017 20 1
8 COMTIM WELDERS IT   10.09.2017 20 2

PROGRAM MECIURI ETAPA II


28.08.2017 16.10


Pentru etapa II programul meciurilor este conform informatiilor de mai jos , urmand ca acesta sa fie actualizat si in sectiunea ,,Program Etape" .Datorita faptului ca sambata ora 17.00 Poli joaca pe Stadionul Stiinta , meciurile din intervalul orar 16.00-19.00 Liga IV A au fost mutate duminica incepand cu ora 21.00 :

    VINERI  LIGA III B SCOR DATA ORA TEREN
1 AVALANSA UNITED BOYS AC   2 - 5 01.09.2017 20 1
2 CANARII II CLUB 7 DAYS   3 - 2 01.09.2017 20 2
3 VALEO NOKIA   5 - 0 01.09.2017 21 1
4 FIN TIM PLOPI   5 - 1 01.09.2017 21 2
5 AGROLAND GRUPPO SELECT   3 - 4 01.09.2017 22 1
6 TDC TOTAL 14   1 - 2 01.09.2017 22 2
7 VENUS COMTIM   3 - 1 01.09.2017 23 1
8 PALMEIRAS WELDERS IT   3 - 7 01.09.2017 23 2
             
    SAMBATA   LIGA II SCOR      
1 DINAMO FELIX RAMIRO THE TEAM 3 - 2 02.09.2017 9 1
1 DRACULA JUVENTUS 0 - 5 02.09.2017 9 2
2 VOINTA GIROC COLIRA 4 - 1 02.09.2017 10 1
2 MESERIASII SFK MLADOST 09 0 - 3 02.09.2017 10 2
3 FOCUS TEAM MAGICIENII 2 - 2 02.09.2017 11 1
3 ESSENCE ACS UNITED  4 - 2 02.09.2017 11 2
4 MIA SAN MIA RED STARS  2 - 4 02.09.2017 12 1
4 NOVUM TRAVEL LEX 2 - 0 02.09.2017 12 2
5 ARSENAL TM INSIDECOR 2 - 4 02.09.2017 13 1
5 ARENA VIOLA AZ BOYS 5 - 5 02.09.2017 13 2
6 LA LA LAND AAP CONCEPT 4 - 0 02.09.2017 14 1
6 LYON NESTLE 6 - 2 02.09.2017 14 2
7 CONTI POWER SCOALA  TIN TIN            1 - 4 02.09.2017 15 1
7 NATIONAL 2006 TAO TIM 1 - 3 02.09.2017 15 2
8 AS INTEGRA CIARDA ROSIE 0 - 3 02.09.2017 19 1
8 DRAXLMAIER GLORIA SINANDREI 3 - 3 02.09.2017 19 2
    Liga IV A        
7 HUSENII LAHOVARI 7 - 1 02.09.2017 20 1
    Liga IV B        
1 ATASATII TRW 0 - 3 02.09.2017 20 2
2 DEDEMAN LEII GREI 2 - 2 02.09.2017 21 1
3 BLAZE BARUM 1 - 4 02.09.2017 21 2
4 BOCA JUNIORS ATLETICO TEXTILA 3 - 1 02.09.2017 22 1
5 INDEPENDIENTE HELLA CC 3 - 4 02.09.2017 22 2
6 STREET PLAYERS HATTRICK 1 - 4 02.09.2017 23 1
7 EWALS CARCO CARE NEW TEAM 3 - 2 02.09.2017 23 2
             
    DUMINICA LIGA I        
1 HELLA ELECTRONICS  ZOPPAS INDUSTRIES 2 - 6 03.09.2017 9 1
2 PROFESORII  AUTO EUROPA 3 - 5 03.09.2017 9 2
3 AS GLISSANDO  CONTINENTAL AP 0 - 0 03.09.2017 10 1
4 GRASII  UNIREA CERNETEAZ  2 - 1  03.09.2017 10 2
5 CONTITECH FLUID  MARACANA BILED 2 - 5 03.09.2017 11 1
6 STIINTA 2007  A.C.S. AUTO TRUCK 3 - 6 03.09.2017 11 2
7 MAV SPORTS   BIZCAFFE 4 - 1 03.09.2017 12 1
8 AEM TIMISOARA   NINIROX 1 - 4 03.09.2017 12 2
9 ROHO CONSTRUCT   RAPID 5 - 5 03.09.2017 13 1
    Liga IV C        
1 MONEY TEAM ROM INSURANCE 0 - 1 03.09.2017 13 2
2 AC SINANDREI RIPENSIA 6 - 8 03.09.2017 14 1
3 H INSTAL AEK TIMISOARA 0 - 0 03.09.2017 14 2
4 HERAEUS INGINERII 6 - 2 03.09.2017 15 1
5 ARMY TEAM ATHLETIC 2 - 4 03.09.2017 15 2
6 CARPAT STICKS STIINTA TIMISOARA 3 - 3 03.09.2017 16 1
7 FC STAR DIMARI VICTORIA 3 - 4 03.09.2017 16 2
    Liga III A        
1 FLEXTIM B 32 ARMY 5 - 1 03.09.2017 17 1
2 UMT DINOZAURII 1 - 2 03.09.2017 17 2
3 INTERNATIONAL TM ASCENDRO 1 - 2 03.09.2017 18 1
4 MEWI TEAM SPIRAL 3 - 1 03.09.2017 18 2
5 SIMULTAN FC BASMULUI 1 - 5 03.09.2017 19 1
6 GENERALII PARIORII 3 - 2 03.09.2017 19 2
7 DURA VIITORUL 1 - 2 03.09.2017 20 1
8 MAHLE BANATENII 4 - 2 03.09.2017 20 2
    Liga IV A        
1 BANAT SPORT BOSCH 2 - 2 03.09.2017 21 1
2 TMT CODASII 5 - 2 03.09.2017 21 2
3 FULGER DEVA HALOSII 1 - 2 03.09.2017 22 1
4 LINDE GAZ FC BEST TEAM 3 - 3 03.09.2017 22 2
5 FC TIMISOARA ADIENT     4 - 1 03.09.2017 23 1
6 CHIRURGII MAX TEAM 3 - 0 03.09.2017 23 2

Click aici pentru

Arhiva stiri