Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


CUPA DE VARA 2019

      Liga a II-a : toate echipele au iesit din competitie astfel cea mai bine clasata echipa este Mia San Mia , care va fi premiata conform criteriilor de departajare .

      Liga a III-a : toate echipele au iesit din competitie astfel cea mai bine clasata echipa este Viitorul , care va fi premiata conform criteriilor de departajare .

      Liga a IV-a :  cea mai bine clasata echipa este Money Team , care va fi premiata ocupand locul IV in Finala Cupei de Vara .

ARTICOLUL 9: STABILIREA CLASAMENTELOR SI CRITERII DE DEPARTAJARE

1. meciul direct

2.golaveraj

3. numarul golurilor inscrise

4.numarul meciurilor castigate

5.cartonase rosii

6.cartonase galbene

7.tragere la sorti

Liga a III-a GM GP GLVR
VIITORUL 11 9 2
RIPENSIA 7 5 2
FC BASMULUI  9 8 1

 

Liga a II-a GM GP GLVR
MIA SAN MIA 15 10 5
JUVENTUS 18 17 1

 

*** IN CUPA DE VARA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE

MINIFOTBAL DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA

A 5 LOVITURI DE LA 7 M

         
  TUR PRELIMINAR 1      
  liga IV      
  SAMBATA 04-05-2019      
NR MECI MECI ORA  TEREN SCOR
1 ACS RONAT TIMIS - FC BIZONII 17 1 4 - 1
2 SCORPIONII - LAHOVARI 17 2 0 - 6
3 AEK TIMISOARA - KATHREIN  18 1 0 - 3
4 CSM TIM - EWALS CARGO 18 2 4 - 1
5 NOKIA - ATLETICO TEXTILA 19 1 5 - 3
6 CODASII - INDEPENDIENTE 19 2 2 - 3
7 SEVEN CLUB - BOSCH 20 1 10 - 11
8 BLAZE - LEII GREI 20 2 2 - 4
  DUMINICA 05-05-2019      
9 FORTUNA FREIDORF - MED TIM 13 1 2 - 6
10 ATHLETIC - AUCHAN 13 2 3 - 0
11 HERAEUS - ANONIMII 14 1 6 - 4
12 SAN MARZANO - DEDY MID  14 2 2 - 1
13 YELLOW SUBMARINE - HATTRICK  15 1 0 - 3
14 SMARTWOOD - HELLA CC 15 2 3 - 8
15 MONEY TEAM - AC SINANDREI 16 1 3 - 1
16 HALOSII - ADIENT 16 2 3 - 0
17  BOCA JUNIORS  - SE CALIFICA DIRECT 0 0  
         
  TUR PRELIMINAR 2      
  liga IV+III      
 
VINERI 10-05-2019
     
NR MECI
MECI
ORA TEREN SCOR
11
VENUS - LEII GREI
23 1 2 - 3
 
SAMBATA 11-05-2019
     
1
SAN MARZANO - CSM TIM
19 1 3 - 2
2
FC BASMULUI - STRANIERII
19 2 4 - 1
3
HUSENII - NOKIA
20 1 2 - 3
4
MONEY TEAM - SPORT CLUB TM
20 2 6 - 3
5
HERAEUS -ARSENAL TM
21 1 3 - 2
6
DURA  - PALMEIRAS
21 2 4 - 5
7
ACS RONAT TIMIS - DRAXLMAIER
22 1 3 - 0
8
VIITORUL - BOCA JUNIORS
22 2 5 - 3
9
LINDE GAZ - WELDERS IT
23 1 0 - 3
10
ATHLETIC - LA LA LAND
23 2 2 - 5
 
DUMINICA 12-05-2019
     
12
BOSCH - B 32 ARMY
18 1 1 - 4
13
HELLA CC - PLOPI
21 1 3 - 7
14
KATHREIN  - HALOSII
21 2 7 - 3
15
HATTRICK MANIACS-INDEPENDIENTE
22 1 2 - 4
16
RIPENSIA - LAHOVARII
22 2 3 - 0
17 
 MED TEAM  - SE CALIFICA DIRECT

 

     
  TUR PRELIMINAR III      
  LIGA IV+III+II      
  VINERI 17-05-2019      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 JUVENTUS  - LA LA LAND 21 1 4 - 2
2 ACS RONAT T- KATHREIN RO 21 2 3 - 1
3 FC BASMULUI -DRACULA 22 1 4 - 2
4 SAN MARZANO - B 32 ARMY 22 2 4 - 0
5 INDEPENDIENTE - RIPENSIA 23 1 0 - 1
6 NOKIA - PALMEIRAS 23 2 5 - 4
  SAMBATA 18-05-2019 (JOACA POLI  )  
7 PLOPI - UMT 19 1 2 - 4
8 NOVUM TRAVEL - MONEY TEAM 19 2 2 - 4
9 COLIRA SPORT - LEII GREI 20 1 6 - 2
10 VIITORUL - CIARDA ROSIE 20 2 4 - 3
11 DINOZAURII - MED TEAM 21 1 7 - 1
12 HERAEUS - UNITED BOYS AC 21 2 2 - 3
13 MIA SAN MIA -  WELDERS IT 22 1 7 - 2
14 FOCUS TEAM SE CALIFICA DIRECT   2  
  *4 ECHIPE LIGA II SE CALIFICA DIRECT      
         
  SAISPREZECIMI DE FINALA      
         
  DUMINICA 19-05-2019 ORA TEREN SCOR
1 UNITED BOYS - UMT 9 1 0 - 6
2 MIA SAN MIA - VIITORUL 9 2 3 - 2
3 ACS RONAT TIMIS - COLIRA SPORT 10 1 6 - 7
4 AS GLISSANDO - ROHO CONSTRUCT 10 2 3 - 0
5 NATIONAL 2006 - MONEY TEAM 11 1 3 - 5
6 NOKIA - SFK MLADOST 09 11 2 0 - 1
7 BIZCAFFE - JUVENTUS TIMISOARA 12 1 3 - 5
8 RIPENSIA - DINOZAURII 12 2 3 - 5
9 MEWI IDEAL - MARACANA BILED 13 1 1 - 8
10 FOCUS TEAM - SAN MARZANO 13 2 6 - 7
11 HELLA ELECTRONICS - INSIDECOR 14 1 2 - 3
12 RAPID - FC BASMULUI  14 2 5 - 1
13 TDC - LYON 15 1 2 - 4
14 TAO TIM - NINIROX 15 2 1 - 4
15  MAV SPORT -  SE CALIFICA DIRECT 0 0  
16 VOINTA GIROC - SE CALIFICA DIRECT 0 0  
  OPTIMI DE FINALA      
  VINERI  24.05.2019      
    ORA TR SCOR
A  UMT - MIA SAN MIA  20 1 6 - 8
B COLIRA SPORT - AS GLISSANDO 20 2 0 - 5
C MONEY TEAM - SFK MLADOST  21 1 2 - 0
D JUVENTUS  - DINOZAURII 21 2 8 - 3
E MARACANA -  SAN MARZANO 22 1 2 - 0
F INSIEDECOR  - RAPID 22 2 6 - 5
G LYON  - NINIROX 23 1 6 - 4
H MAV SPORT - VOINTA GIROC 23 2      4 - 6
  SFERTURI DE FINALA      
  VINERI 31-05-2019 ORA TR  
X MIA SAN MIA - AS GLISSANDO 21 1     1 - 2
Y MONEY TEAM - JUVENTUS TM 21 2    10 - 4
Z MARACANA - INSIDECOR 22 1     3 - 0
W LYON - VOINTA GIROC 22 2     4 - 3 
         
  SEMIFINALE      
  DUMINICA 02.06.2019      
SM1 AS GLISSANDO - MONEY TEAM 14 1 3 - 2
SM2 MARACANA BILED - LYON 14 2 5 - 1
         
  FINALA CUPEI DE VARA      
  DUMINICA 02.06.2019      
FIN AS GLISSANDO - MARACANA BILED 16 1 2 - 3
         

 

 

CUPA DE VARA 2018

*** IN CUPA DE VARA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE

MINIFOTBAL DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA

A 5 LOVITURI DE LA 7 M

  TUR PRELIMINAR 1      
  SAMBATA 5-05-2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 BOCA  JUNIORS - HALOSII 20 1 9  -  1
2 TMT - ADIENT 20 2 3  -  4
3 BLAZE - INDEPENDIENTE 21 1 2  -  5
4 HATTRICK MANIACS - BOSCH 21 2 4  -  3
5 ATLETICO TEXTILA - AUCHAN 22 1 3  -  6
6 CODASII - INGINERII FC 22 2 3  -  0
  DUMINICA 6-05-2018      
7 LINDE GAZ - H-INSTAL 16 1  9  -  1 
8 ZF TRW - HUSENII 16 2 0  -  3
9 BANAT SPORT - PLAY AGAIN 17 1 3  -  0
10 EWALS CARGO CARE - LAHOVARII 17 2 3  -  2 
11 AC SINANDREI - FC BEST TEAM 18 1 6  -  2
12 NEW TEAM - RIPENSIA 18 2 3  -  5
13 AEK TIMISOARA - HELLA CC 19 1 5  -  6
14 ACS RONAT - STREET PLAYERS 19 2 2  -  7
15 CARPAT STICKS - LEII GREI 20 1 3  -  2
16  ATHLETIC    calificata direct  0 0  
         
         
  TUR PRELIMINAR 2      
  SAMBATA 12-05-2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 DINOZAURII - EWALS CARGO CARE 12 2 5  -  6
2 RIPENSIA - ASCENDRO 13 2 7  -  0
3 VENUS - HELLA CC 13 1 7  -  1
4 FC BASMULUI - STREET PLAYERS 14 2 4  -  3
5 CODASII - INDEPENDIENTE 14 1 2  -  1
6 VIITORUL - UNITED BOYS AC 15 2 0  -  3
7 HUSENII - LINDE GAZ 15 1 2  -  4
8 UMT - PALMEIRAS 16 2 3  -  7
9 ADIENT - DURA 16 1 1  -  4
10 HATTRICK MANIACS - AC SINANDREI 17 2 6  -  3
11 PLOPI - BOCA JUNIORS 17 1 2  -  5
12 B 32 ARMY - BANAT SPORT 18 2 0  -  1
13 NOKIA - BANATENII 18 1 4  -  9
14 ATHLETIC  - CARPAT STICKS 19 2   5  -  10
15 COMTIM - AUCHAN 19 1 5  -  0
16  WELDERS IT     calificata direct 0 0  
         
  TUR PRELIMINAR III      
  SAMBATA 19-05-2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 SFK MLADOST 09 - CODASII 12 2 2  -  0
2 LINDE GAZ - FOCUS TEAM 13 1 2  -  1
3 COMTIM - WELDERS IT 13 2 4  -  5
4 EWALS CARGO CARE - RIPENSIA 14 1 3  -  6
5 AZ BOYS - COLIRA 14 2 4  -  6
6 THE TEAM - JUVENTUS  TIMISOARA 15 1 8  -  2
7 MIA SAN MIA - VENUS 15 2 7  -  4
8 BANATENII - AS INTEGRA 16 1 3  -  0
9 LA LA LAND - DURA 16 2 4  -  3
10 MAGICIENII - DINAMO  17 1 0  -  3
11 ESSENCE - CIARDA ROSIE 17 2 4  -  3
12 PALMEIRAS - HATTRICK MANIACS 18 1 1  - 0
13 CARPAT STICKS - DRACULA 18 2 2  -  8
14 BANAT SPORT - UNITED BOYS AC 19 1 2  -  1
15 BOCA JUNIORS - FC BASMULUI 19 2 0  -  2
  *6 ECHIPE LIGA II SE CALIFICA DIRECT- primele 3 clasate din fiecare serie    

 


  SAISPREZECIMI DE FINALA      
         
  DUMINICA 20,05,2018 ORA TEREN SCOR
1 MAV SPORT - COLIRA 9 1 4  -  1
2 DRACULA -  ESSENCE 9 2 2  -  3
3 BANATENII - BIZ CAFFE 10 1 3  -  4
4 AS GLISSANDO - INSIDECOR 10 2 4  -  1
5 NATIONAL 2006 - RED STARS 11 1 5  -  1
6 MIA SAN MIA - FC BASMULUI 11 2 2 -  3
7 PALMEIRAS - BANAT SPORT 12 1 7  -  0
8  SFK MLADOST - GRASII 12 2 2 -  8
9 LA LA LAND - AUTO EUROPA 13 1 2  - 1
10 NINIROX  - PROFESORII 13 2 0  - 3
11 MARACANA  - WELDERS IT 14 1 7  - 4
12 DINAMO -  LINDE GAZ 14 2 5  - 4
13 TAO TIM - THE TEAM 15 1 6  - 1
14 RIPENSIA - HELLA ELECTRONICS 15 2

4  - 3

15 LYON - VOINTA GIROC 16 1 0  - 2
16  RAPID     calificata direct 0 0  
         
  OPTIMI DE FINALA      
  DUMINICA 20,05,2018      
    ORA TEREN SCOR
A MAV SPORT - ESSENCE 16 2 4  - 2
B BIZ CAFFE - AS GLISSANDO 17 1 2  - 1
C NATIONAL 2006 - FC BASMULUI 17 2 4  - 3
D PALMEIRAS - GRASII 18 1 1  - 4
E LA LA LAND - PROFESORII 18 2 2  - 4
F MARACANA - DINAMO 19 1 8  - 3
G TAO TIM - RIPENSIA 19 2 7  - 8
H VOINTA GIROC - RAPID 20 1 1  - 3
         
  SFERTURI DE FINALA      
  VINERI 25,05,2018 ORA TEREN SCOR
X MAV SPORT - BIZCAFFE 20 1 3  -  5
Y NATIONAL 2006 - GRASII 20 2 3  -  5
Z PROFESORII - MARACANA 21 1 0  -  4
W RIPENSIA - RAPID 21 2 2  -  4
         
  SEMIFINALE      
  SAMBATA 26,05,2018 ORA TEREN SCOR
SM1  BIZCAFFE - GRASII 14 1 0 - 3
SM2   MARACANA BILED - RAPID 14 2 3 - 2
         
  FINALA CUPEI DE VARA      
  SAMBATA 26,05,2018 ORA TEREN SCOR
FIN GRASII - MARACANA BILED 16 1