Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


 

         
CUPA DE IARNA 2018
*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1      Liga IV      
  SAMBATA 01.12.2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 BOCA JUNIOR - INGINERII FC 17 1   3 - 0
2 FC IOSEFIN - HALOSII 17 2   4 - 2
3 SAN MARZANO - BOSCH 18 1   7 - 0
4 HELLA CC - CODASII 18 2   5 - 9
5 MED TEAM - HATTRICK MANIACS 19 1   0 - 3
6 SEVEN CLUB - AUCHAN 19 2   5 - 2
7 UNDEPENDIENTE - ATLETICO TEXTILA 20 1   2 - 8
8 A.C.SINANDREI - LAHOVARI 20 2   2 - 0
  DUMINICA 02.12.2018      
9 MONEY TEAM - EWALS CARGO 13 2   7 - 3 
10 AEK TIMIISOARA - SCORPIONII 14 1   1 - 2
11 DEDY MID - ANONIMII 14 2   5 - 0
12 HERAEUS - ATHLETIC 15 1   6 - 4
13 SMART WOOD - FORTUNA 15 2   3 - 1
14 BLAZE  - ADIENT 16 1   0 - 5
15 ACS RONAT TIMIS - KATHREIN 16 2  10 - 1
         
  TUR PRELIMINAR 2       Liga IV si III      
  SAMBATA 08.12.2018      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 SMART WOOD - ATLETICO TEXTILA 17 1   3 - 7
2 RIPENENSIA - ZF TRW 17 2   3 - 0
3 BOCA JUNIORS - DURA 18 1   6 - 5
4 CS SINANDREI - PALMEIRAS 18 2   1 - 4
5 PLOPI - ACS RONAT TIMIS 19 1   0 - 3
6 ACS UNITED - ADIENT 19 2   3 - 1
7 WELDERS IT - ARMY TEAM 20 1   3 - 0
8 FC BASMULUI - HATTRICK MANICS 20 2   6 - 5
9 VENUS - STREET PLAYERS 21 1   3 - 0
10 ZONE CAFE - SPORT CLUB 21 2   6 - 4
  VINERI 14.12.2018      
11 MONEY TEAM - MAHLE 20 1 5 - 2
12 TMT - CODASII 20 2 2 - 10
13 FC IOSEFIN - DEDY MID 21 1 1 - 5
14 VIITORUL - LA LA LAND 21 2 5 - 4
15 HUSENII - SCORPIONII 22 1 1 - 3
16 HERAEUS - SEVEN CLUB 22 2  4 - 3 
17 LINDE GAZ - STRANIERII 23 1 2 - 1
18 SAN MARZANO  - AC SINANDREI 23 2 6 - 3
         
  TUR PRELIMINAR 3     Liga IV , III si II      
  SAMBATA 15.12.2018      
  MECI ORA TR SCOR
A ATLETICO TEXTILA - MIA SAN MIA 13 2 4- 2
B TAO TIM - CONTI POWER 14 1 3 - 1
C LINDE GAZ - UMT 14 2 3 - 4
D UNITED BOYS - COLIRA 15 1 8 - 7
E VIITORUL - ACS UNITED TM 15 2 1 - 4
F ZONE CAFE  - DEDY MID 16 1 3 - 1
G PALMEIRAS - ACS RONAT TIMIS 16 2 1 - 0
H UNIREA CERNATEAZ - MEWI IDEAL 17 1 2 - 4
I AAP CONCEPT - CIARDA ROSIE 17 2 5 - 4
J MONEY TEAM - BOCA JUNIORS 18 1 10 - 2
K WELDERS IT - THE TEAM 18 2 0 - 3
L JUVENTUS   - SCORPIONII 19 1 3 - 0
M VENUS - RIPENSIA FC 19 2 8 - 6
N SFK MLADOST 09 - BANATENII 20 1 4 - 1
O SAN MARZANO - TDC 20 2 2 - 3
P DRACULA - HERAEUS 21 1 7 - 5
R FC BASMULUI - CODASII 21 2 6 - 3
S FOCUS TEAM  calificata  direct  
         
  DUMINICA 16.12.2018      
  SAISPREZECIMI DE FINALA      
  MECI ORA TR SCOR
1 AS GLISSANDO - PROFESORII 9 1 1 - 2
2 ZOPPAS - THE TEAM 9 2 3 - 0
3 NINIROX - ACS UNIED 10 1 7 - 2
4 AUTO EUROPA - VENUS 10 2 0 - 3
5 ZONE CAFE - SFK MLADOST 11 1 1 - 3
6 FC BASMULUI - MONEY TEAM 11 2 1 - 3
7 LYON - FOCUS TEAM 12 1 1 - 4
8 TAO TIM - BIZCAFFE 12 2 1 - 2
9 DRACULA - MEWI IDEAL 13 1 1 - 2
10 INSIDECOR - ATLETICO TEXTILA 13 2 3 - 6
11 AAP CONCEPT - PALMEIRAS 14 1 8 -1
12 TDC - JUVENTUS 14 2 3 - 4
13 UNITED BOYS - MAV SPORTS 15 1 0 - 5
14 NATIONAL 2006 - UMT 15 2 2 - 5
15 MARACANA - VOINTA GIROC 16 1 7 - 3
16 HELLA ELECTORNICS - RAPID 16 2 3 - 4
  Avand in vedere etapa 17 Liga I echipele calificate care au meci de etapa la primele ore sambata , vor juca optimile cel tarziu la ora 21,00 vineri      
  VINERI 21.12.2018      
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI      
A PROFESORII - ZOPPAS INDUSTIES 20 1 2 - 1
B VENUS - NINIROX 20 2 0 - 5
C SFK MLADOST - MONEY TEAM 22 1 2 - 3
D FOCUS TEAM - BIZCAFFE 21 2 0 - 4
E MEWI IDEAL - ATLETICO TEXTILA 23 1 8 - 3
F AAP CONCEPT - JUVENTUS 23 2 6 - 4
G MAV SPORTS - UMT 21 1 4 - 1
H MARACANA - RAPID 22 2 1 - 3
  Orele de disputare a sferturilor vor fi hotarate in functie de echipele calificate si ora la care acestea au meci de campionat      
  SAMBATA 22.12.2018      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI      
X PROFESORII - NINIROX 15 1 0 - 5
Y MONEY TEAM - BIZCAFFE 14 1 6 - 2
Z MEWI IDEAL - AAP CONCEPT 13 2 2 - 3
W MAV SPORTS  -  RAPID  14 2 8 - 2
  Cele mai bine clasate echipe din liga a IV- a si a III-a sunt Money Team si respectiv Venus .      
  DUMINICA 23.12.2018      
  SEMIFINALE      
  NINIROX - MONEY TEAM 9 1 5 - 2
  AAP CONCEPT - MAV SPORTS 9 2 0 - 6
         
  FINALA MICA       
  MONEY TEAM - AAP CONCEPT 11 1 2 - 7
  FINALA MARE       
  NINIROX - MAV SPORTS 12 1 0 - 1

 

CUPA DE IARNA 2017
*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1 Liga IV        
  data        
  MECI ORA  TEREN SCOR  
  VINERI 24.11.2017        
1 LAHOVARI - HELLA CC 22 2  2 - 4  
  SAMBATA 25.11.2017        
2 BOSCH - HUSENII 23 1 2 - 5  
3 ROM INSURANCE - TRW 23 2 5 - 6  
  DUMINICA 26.11.2017        
4 HALOSII - STREET PLAYERS 13 2 1 - 6  
5 LINDE GAZ - HATTRICK MANIACS 14 1 3 - 6  
6 MONEY TEAM - ATHLETIC 14 2 0 - 3  
7 AC SINANDREI - INDEPENDIENTE 15 1 5 - 4  
8 ADIENT - INGINERII FC 15 2 3 - 2   
9 ARMY TEAM - BOCA JUNIORS 16 1 1 - 2  
10 PLAY AGAIN - CODASII 16 2 3 - 6  
11 BANAT SPORT - AUCHAN 20 1 0 - 2  
12 NEW TEAM - EWALS CARGO CARE 20 2 7 - 2  
13 TMT - AEK TIMISOARA 21 1 1 - 4  
14 ATLETICO TEXTILA - SLC SINANDREI 21 2 0 - 2  
15 DEDEMAN - RIPENSIA 22 1  7 - 9  
16 H INSTAL - ATASATII 22 2  2 - 5  
17 FC STAR DIMARI - FC BEST TEAM 23 1  2 - 7  
18 BLAZE - CARPAT STICKS 23 2  2 - 4  
  TUR PRELIMINAR 2 Liga IV si III      
  SAMBATA 09.12.2017      
  MECI ORA  TEREN SCOR
1 FC BASMULUI - TRW 12 1 4 - 1
2 MEWI TEAM - STREET PLAYERS 13 2 6 - 5
3 PALMEIRAS - PLOPI 14 1 7 - 5
4 AEK TIMISOARA - BANATENII 14 2 4 - 1
5 AC SINANDREI - RIPENSIA 15 1 4 - 2
6 NOKIA - CODASII 15 2 6 - 5
7 COMTIM - ADIENT 16 1 1 - 4
8 BOCA JUNIORS - SLC SINANDREI 16 2  4 - 6 
9 VENUS - GENERALII 17 1 1 - 5
10 HATTRICK MANIACS - BEST TEAM 17 2 5 - 2
11 CARPAT STICKS - UMT 18 1 3 - 0
12 TDC - WELDERS IT 18 2 1 - 2
13 UNITED BOYS - HELLA CC 19 1 9 - 8
14 HUSENII - AUCHAN 19 2 5 - 2
15 VIITORUL - ATHLETIC 20 1 8 - 4
16 ATASATII - NEW TEAM 20 2 6 - 3
  TUR PRELIMINAR 3 Liga IV,III,II      
  SAMBATA 16.12.2017      
  MECI ORA TR SCOR
A UNITED BOYS - WELDERS IT 13 2 6 - 4
B ACS UNITED - AZ BOYS 14 1 4 - 3
C HATTRICK - NOVUM TRAVEL 14 2 2 - 1
D GENERALII - THE TEAM 15 1 5 - 1
E FC BASMULUI - MEWI TEAM 15 2 2 - 5
F ATASATII - LA LA LAND 16 1 0 - 6
G PALMEIRAS - MIA SAN MIA 16 2 8 - 7
H AEK TIMISOARA - GLORIA SINANDREI 17 1 2 - 4
I ADIENT - CONTI POWER 17 2 7 - 5
J FOCUS TEAM - NOKIA 18 1 4 - 2
K ESSENCE - HUSENII 18 2 5 - 2
L CARPAT STICKS - VIITORUL 19 1 1 - 4
M JUVENTUS TM - SLC SINANDREI 19 2 4 - 2
N DRACULA - AC SINANDREI 20 1 7 - 5
  DUMINICA 17.12.2017      
  SAISPREZECIMI DE FINALA Liga IV,III,II,I    
  MECI ORA TR SCOR
1 MEWI TEAM - SFK MLADOST 9 1 4 - 2
2 COLIRA SPORT - MAV SPORT 9 2 1 - 7
3 LYON - NINIROX 10 1 2 - 3
4 ACS UNITED - MARACANA 10 2 1 - 7
5 PROFESORII - TAO TIM 11 1 4 - 1
6 GENERALII - VOINTA GIROC 11 2 2 - 3
7 AUTO EUROPA - FOCUS TEAM 12 1 3 - 6
8 LA LA LAND - HELLA ELECTRONICS 12 2 3 - 0
9 JUVENTUS - ADIENT 13 1 1 - 2
10 VIITORUL - GLORIA SINANDREI 13 2 5 - 1
11 CONTINENTAL AP - INSIDECOR 14 1 4 - 1
12 BIZCAFFE - CIARDA ROSIE 14 2 2 - 0
13 UNITED BOYS AC - AS GLISSANDO 15 1 6 - 3
14 NATIONAL 2006 - HATTRICK MANIACS 15 2 2 - 0
15 ESSENCE - DRACULA 16 1 1 - 2
16 PALMEIRAS     calificata direct
  DUMINICA 17.12.2017      
  OPTIMI DE FINALA       
  MECI      
A MEWI TEAM - MAV SPORT 17 1 1 - 5
B NINIROX - MARACANA BILED 17 2 3 - 1
C PROFESORII - VOINTA GIROC 18 1 4 - 2
D FOCUS TEAM - LA LA LAND 18 2 3 - 5
E ADIENT - VIITORUL 19 1 6 - 7
F CONTINENTAL AP - BIZ CAFFE 19 2 4 - 0
G UNITED BOYS AC - NATIONAL 2006 20 1 2 - 0
H DRACULA - PALMEIRAS 20 2 2 - 4
         
  VINERI 22.12.2017      
  SFERTURI DE FINALA      
  MECI      
X MAV SPORT - NINIROX  20 1 5 - 3
Y PROFESORII - LA LA LAND 20 2 8 - 5
Z VIITORUL - CONTINENTAL AP 21 1 3 - 5
W UNITED BOYS AC - PALMEIRAS  21 2 6 - 4
         
  SAMBATA 23.12.2017      
  SEMIFINALE      
  MAV SPORT - PROFESORII  14 1 4 - 1
  CONTINENTAL AP - UNITED BOYS AC  14 2 3 - 2
         
  FINALA MICA       
  PROFESORII - UNITED BOYS AC 16 1 2 - 1
  FINALA MARE       
  MAV SPORTS - CONTINENTAL AP 17 1 6 - 1

 

                 CUPA DE IARNA 2016
*** IN CUPA DE IARNA SE VA JUCA DUPA REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE MINIFOTBAL
DACA REZULTATUL ESTE EGAL, SE TRECE LA EXECUTAREA A 5 LOVITURI DE LA 7 M
  TUR PRELIMINAR 1        
  SAMBATA 03.12.2016        
  MECI ORA  TEREN SCOR  
1 ATLETICO TEXTILA - B 32 ARMY 13 2 6 - 5  
2 PARIORII - RIPENSIA 14 1 5 - 2  
3 UMT - MAX TEAM 14 2 6 - 2  
4 VIIOTORUL - INDEPENDIENTE 15 1 7 - 1  
5 TOTAL 14 - BANAT SPORT 15 2 7 - 5  
6 ATHLETIC - DURA 16 1 6 - 1  
7 ASCENDRO - HELLA CC 16 2 3 - 0