Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA IV-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FLEX TIM EWALS CARGO CARE 3 - 0 01.09.2018 17 1
2 ADIENT FORTUNA FREIDORF 3 - 0 01.09.2018 17 2
3 FC BEST TEAM KATHREIN ROMANIA 3 - 1 01.09.2018 18 1
4 LEII GREI LAHOVARI 3 - 4 01.09.2018 18 2
5 BARUM AUTOMOTIVE FULGER DEVA 7 - 5 01.09.2018 19 1
6 AEK TIMISOARA F.C. BIZONII 0 - 3 01.09.2018 19 2
7 ACS RONAT TIMIS FC SAGULUI 1 - 0 01.09.2018 20 1
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FC SAGULUI 3 - 2 08.09.2018 20 2
2 F.C. BIZONII ACS RONAT TIMIS 4 - 0 08.09.2018 21 1
3 FULGER DEVA AEK TIMISOARA 1 - 5 08.09.2018 21 2
4 LAHOVARI BARUM AUTOMOTIVE 3 - 3 08.09.2018 22 1
5 KATHREIN ROMANIA LEII GREI 2 - 2 08.09.2018 22 2
6 FORTUNA FREIDORF FC BEST TEAM 0 - 4 08.09.2018 23 1
7 FLEX TIM ADIENT 2 - 3 08.09.2018 23 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ADIENT EWALS CARGO CARE 2 - 0 15.09.2018 13 2
2 FC BEST TEAM FLEX TIM 2 - 7 15.09.2018 14 1
3 LEII GREI FORTUNA FREIDORF 0 - 2 15.09.2018 14 2
4 BARUM AUTOMOTIVE KATHREIN ROMANIA 4 - 2 15.09.2018 15 1
5 AEK TIMISOARA LAHOVARI 3 - 1 15.09.2018 15 2
6 ACS RONAT TIMIS FULGER DEVA 4 - 0 15.09.2018 16 1
7 FC SAGULUI F.C. BIZONII 0 - 12 15.09.2018 16 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE F.C. BIZONII 2 - 6 22.09.2018 18 1
2 FULGER DEVA FC SAGULUI 3 - 0 22.09.2018 18 2
3 LAHOVARI ACS RONAT TIMIS 0 - 5 22.09.2018 19 1
4 KATHREIN ROMANIA AEK TIMISOARA 0 - 3 22.09.2018 19 2
5 FORTUNA FREIDORF BARUM AUTOMOTIVE 1 - 5 22.09.2018 20 1
6 FLEX TIM LEII GREI 1 - 1 22.09.2018 20 2
7 ADIENT FC BEST TEAM 1 - 4 22.09.2018 21 1
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 FC BEST TEAM EWALS CARGO CARE 3 - 2 29.09.2018 20 2
2 LEII GREI ADIENT 2 - 2 29.09.2018 21 1
3 BARUM AUTOMOTIVE FLEX TIM 2 - 4 29.09.2018 21 2
4 AEK TIMISOARA FORTUNA FREIDORF 6 - 1 29.09.2018 22 1
5 ACS RONAT TIMIS KATHREIN ROMANIA 7 - 2 29.09.2018 22 2
6 FC SAGULUI LAHOVARI 0 - 3 29.09.2018 23 1
7 F.C. BIZONII FULGER DEVA 7 - 1 29.09.2018 23 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FULGER DEVA 10 - 1 07.10.2018 13 2
2 LAHOVARI F.C. BIZONII 0 - 5 07.10.2018 14 1
3 KATHREIN ROMANIA FC SAGULUI 3 - 0 07.10.2018 14 2
4 FORTUNA FREIDORF ACS RONAT TIMIS 1 - 7 07.10.2018 15 1
5 FLEX TIM AEK TIMISOARA 2 - 2 07.10.2018 15 2
6 ADIENT BARUM AUTOMOTIVE 7 - 5 07.10.2018 16 1
7 FC BEST TEAM LEII GREI 1 - 4 07.10.2018 16 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LEII GREI EWALS CARGO CARE 2 - 1 13.10.2018 17 1
2 BARUM AUTOMOTIVE FC BEST TEAM 3 - 4 13.10.2018 17 2
3 AEK TIMISOARA ADIENT 4 - 2 13.10.2018 18 1
4 ACS RONAT TIMIS FLEX TIM 0 - 2 13.10.2018 18 2
5 FC SAGULUI FORTUNA FREIDORF 0 - 3 13.10.2018 19 1
6 F.C. BIZONII KATHREIN ROMANIA 2 - 2 13.10.2018 19 2
7 FULGER DEVA LAHOVARI 2 - 5 13.10.2018 20 1
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE LAHOVARI 1 - 4 20.10.2018 20 2
2 KATHREIN ROMANIA FULGER DEVA 1 - 5 20.10.2018 21 1
3 FORTUNA FREIDORF F.C. BIZONII 1 - 5 20.10.2018 21 2
4 FLEX TIM FC SAGULUI 2 - 1 20.10.2018 22 1
5 ADIENT ACS RONAT TIMIS 3 - 2 20.10.2018 22 2
6 FC BEST TEAM AEK TIMISOARA 2 - 4 20.10.2018 23 1
7 LEII GREI BARUM AUTOMOTIVE 0 - 3 20.10.2018 23 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 BARUM AUTOMOTIVE EWALS CARGO CARE - 27.10.2018 13 2
2 AEK TIMISOARA LEII GREI - 27.10.2018 14 1
3 ACS RONAT TIMIS FC BEST TEAM - 27.10.2018 14 2
4 FC SAGULUI ADIENT - 27.10.2018 15 1
5 F.C. BIZONII FLEX TIM - 27.10.2018 15 2
6 FULGER DEVA FORTUNA FREIDORF - 27.10.2018 16 1
7 LAHOVARI KATHREIN ROMANIA - 27.10.2018 16 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE KATHREIN ROMANIA - 03.11.2018 17 1
2 FORTUNA FREIDORF LAHOVARI - 03.11.2018 17 2
3 FLEX TIM FULGER DEVA - 03.11.2018 18 1
4 ADIENT F.C. BIZONII - 03.11.2018 18 2
5 FC BEST TEAM FC SAGULUI - 03.11.2018 19 1
6 LEII GREI ACS RONAT TIMIS - 03.11.2018 19 2
7 BARUM AUTOMOTIVE AEK TIMISOARA - 03.11.2018 20 1
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 AEK TIMISOARA EWALS CARGO CARE - 10.11.2018 20 2
2 ACS RONAT TIMIS BARUM AUTOMOTIVE - 10.11.2018 21 1
3 FC SAGULUI LEII GREI - 10.11.2018 21 2
4 F.C. BIZONII FC BEST TEAM - 10.11.2018 22 1
5 FULGER DEVA ADIENT - 10.11.2018 22 2
6 LAHOVARI FLEX TIM - 10.11.2018 23 1
7 KATHREIN ROMANIA FORTUNA FREIDORF - 10.11.2018 23 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 EWALS CARGO CARE FORTUNA FREIDORF - 18.11.2018 13 2
2 FLEX TIM KATHREIN ROMANIA - 18.11.2018 14 1
3 ADIENT LAHOVARI - 18.11.2018 14 2
4 FC BEST TEAM FULGER DEVA - 18.11.2018 15 1
5 LEII GREI F.C. BIZONII - 18.11.2018 15 2
6 BARUM AUTOMOTIVE FC SAGULUI - 18.11.2018 16 1
7 AEK TIMISOARA ACS RONAT TIMIS - 18.11.2018 16 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ACS RONAT TIMIS EWALS CARGO CARE - 24.11.2018 17 1
2 FC SAGULUI AEK TIMISOARA - 24.11.2018 17 2
3 F.C. BIZONII BARUM AUTOMOTIVE - 24.11.2018 18 1
4 FULGER DEVA LEII GREI - 24.11.2018 18 2
5 LAHOVARI FC BEST TEAM - 24.11.2018 19 1
6 KATHREIN ROMANIA ADIENT - 24.11.2018 19 2
7 FORTUNA FREIDORF FLEX TIM - 24.11.2018 20 1
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR