Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


PROGRAM ETAPE LIGA III-B


Programul poate suferi modificari! Va rugam verificati in fiecare zi de luni programul etapei urmatoare!


Descarca programul in format PDF

ETAPA 1
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND HESSE 1 - 4 02.09.2018 17 1
2 A.S. INTEGRA HUSENII 6 - 1 02.09.2018 17 2
3 GRUPPO SELECT ZF TRW 2 - 1 02.09.2018 18 1
4 FIN TIM INTERNATIONAL TM 4 - 0 02.09.2018 18 2
5 STRANIERII TMT 2 - 0 02.09.2018 19 1
6 WELDERS IT ARMY TEAM 3 - 1 02.09.2018 19 2
7 ZONE CAFE C.S. SINANDREI 4 - 1 02.09.2018 20 1
8 VENUS DURA 1 - 3 02.09.2018 20 2
ETAPA 2
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII LA LA LAND 2 - 3 07.09.2018 20 1
2 ZF TRW A.S. INTEGRA 1 - 0 07.09.2018 20 2
3 INTERNATIONAL TM GRUPPO SELECT 2 - 2 07.09.2018 21 1
4 TMT FIN TIM 2 - 3 07.09.2018 21 2
5 ARMY TEAM STRANIERII 5 - 4 07.09.2018 22 1
6 C.S. SINANDREI WELDERS IT 0 - 2 07.09.2018 22 2
7 DURA ZONE CAFE 2 - 2 07.09.2018 23 1
8 HESSE VENUS 1 - 1 07.09.2018 23 2
ETAPA 3
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HESSE HUSENII 7 - 2 16.09.2018 17 1
2 LA LA LAND ZF TRW 2 - 1 16.09.2018 17 2
3 A.S. INTEGRA INTERNATIONAL TM 1 - 1 16.09.2018 18 1
4 GRUPPO SELECT TMT 6 - 2 16.09.2018 18 2
5 FIN TIM ARMY TEAM 2 - 1 16.09.2018 19 1
6 STRANIERII C.S. SINANDREI 2 - 2 16.09.2018 19 2
7 WELDERS IT DURA 2 - 1 16.09.2018 20 1
8 ZONE CAFE VENUS 1 - 0 16.09.2018 20 2
ETAPA 4
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW HUSENII 3 - 4 21.09.2018 20 1
2 INTERNATIONAL TM LA LA LAND 2 - 2 21.09.2018 20 2
3 TMT A.S. INTEGRA 0 - 3 21.09.2018 21 1
4 ARMY TEAM GRUPPO SELECT 2 - 1 21.09.2018 21 2
5 C.S. SINANDREI FIN TIM 1 - 5 21.09.2018 22 1
6 DURA STRANIERII 0 - 6 21.09.2018 22 2
7 VENUS WELDERS IT 2 - 4 21.09.2018 23 1
8 ZONE CAFE HESSE 2 - 2 21.09.2018 23 2
ETAPA 5
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HESSE ZF TRW 6 - 2 30.09.2018 17 1
2 HUSENII INTERNATIONAL TM 4 - 1 30.09.2018 17 2
3 LA LA LAND TMT 3 - 0 30.09.2018 18 1
4 A.S. INTEGRA ARMY TEAM 1 - 6 30.09.2018 18 2
5 GRUPPO SELECT C.S. SINANDREI 3 - 2 30.09.2018 19 1
6 FIN TIM DURA 2 - 2 30.09.2018 19 2
7 STRANIERII VENUS 1 - 0 30.09.2018 20 1
8 WELDERS IT ZONE CAFE 1 - 2 30.09.2018 20 2
ETAPA 6
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ARMY TEAM LA LA LAND 1 - 2 05.10.2018 20 1
2 C.S. SINANDREI A.S. INTEGRA 2 - 3 05.10.2018 20 2
3 DURA GRUPPO SELECT 1 - 2 05.10.2018 21 1
4 VENUS FIN TIM 4 - 2 05.10.2018 21 2
5 ZONE CAFE STRANIERII 1 - 2 05.10.2018 22 1
6 WELDERS IT HESSE 2 - 2 05.10.2018 22 2
7 TMT HUSENII 2 - 3 05.10.2018 23 1
8 INTERNATIONAL TM ZF TRW 2 - 2 05.10.2018 23 2
ETAPA 7
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND C.S. SINANDREI 2 - 0 14.10.2018 17 1
2 A.S. INTEGRA DURA 3 - 0 14.10.2018 17 2
3 GRUPPO SELECT VENUS 3 - 5 14.10.2018 18 1
4 FIN TIM ZONE CAFE 1 - 4 14.10.2018 18 2
5 STRANIERII WELDERS IT 3 - 4 14.10.2018 19 1
6 ZF TRW TMT 0 - 3 14.10.2018 19 2
7 HUSENII ARMY TEAM 4 - 3 14.10.2018 20 1
8 HESSE INTERNATIONAL TM 0 - 1 14.10.2018 20 2
ETAPA 8
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 DURA LA LA LAND 2 - 1 19.10.2018 20 1
2 VENUS A.S. INTEGRA 6 - 2 19.10.2018 20 2
3 ZONE CAFE GRUPPO SELECT 2 - 5 19.10.2018 21 1
4 WELDERS IT FIN TIM 3 - 4 19.10.2018 21 2
5 STRANIERII HESSE 1 - 3 19.10.2018 22 1
6 C.S. SINANDREI HUSENII 2 - 1 19.10.2018 22 2
7 ARMY TEAM ZF TRW 1 - 1 19.10.2018 23 1
8 TMT INTERNATIONAL TM 1 - 1 19.10.2018 23 2
ETAPA 9
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND VENUS 3 - 0 28.10.2018 17 1
2 A.S. INTEGRA ZONE CAFE 1 - 2 28.10.2018 17 2
3 GRUPPO SELECT WELDERS IT 3 - 4 28.10.2018 18 1
4 FIN TIM STRANIERII 4 - 1 28.10.2018 18 2
5 INTERNATIONAL TM ARMY TEAM 1 - 2 28.10.2018 19 1
6 ZF TRW C.S. SINANDREI 2 - 4 28.10.2018 19 2
7 HUSENII DURA 0 - 3 28.10.2018 20 1
8 HESSE TMT 3 - 0 28.10.2018 20 2
ETAPA 10
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZONE CAFE LA LA LAND 0 - 3 02.11.2018 20 1
2 WELDERS IT A.S. INTEGRA 1 - 3 02.11.2018 20 2
3 STRANIERII GRUPPO SELECT 3 - 4 02.11.2018 21 1
4 FIN TIM HESSE 4 - 4 02.11.2018 21 2
5 VENUS HUSENII 4 - 6 02.11.2018 22 1
6 DURA ZF TRW 5 - 3 02.11.2018 22 2
7 C.S. SINANDREI INTERNATIONAL TM 3 - 0 02.11.2018 23 1
8 ARMY TEAM TMT 1 - 1 02.11.2018 23 2
ETAPA 11
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND WELDERS IT 1 - 1 11.11.2018 17 1
2 A.S. INTEGRA STRANIERII 1 - 1 11.11.2018 17 2
3 GRUPPO SELECT FIN TIM 2 - 5 11.11.2018 18 1
4 HESSE ARMY TEAM 2 - 2 11.11.2018 18 2
5 HUSENII ZONE CAFE 4 - 3 11.11.2018 19 1
6 ZF TRW VENUS 1 - 2 11.11.2018 19 2
7 INTERNATIONAL TM DURA 0 - 3 11.11.2018 20 1
8 TMT C.S. SINANDREI 2 - 4 11.11.2018 20 2
ETAPA 12
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRUPPO SELECT HESSE 4 - 2 16.11.2018 20 1
2 FIN TIM A.S. INTEGRA 2 - 1 16.11.2018 20 2
3 STRANIERII LA LA LAND 4 - 0 16.11.2018 21 1
4 WELDERS IT HUSENII 1 - 2 16.11.2018 21 2
5 ZONE CAFE ZF TRW 6 - 2 16.11.2018 22 1
6 VENUS INTERNATIONAL TM 2 - 2 16.11.2018 22 2
7 DURA TMT 1 - 2 16.11.2018 23 1
8 C.S. SINANDREI ARMY TEAM 2 - 3 16.11.2018 23 2
ETAPA 13
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.S. INTEGRA GRUPPO SELECT 2 - 2 25.11.2018 17 1
2 LA LA LAND FIN TIM 6 - 1 25.11.2018 17 2
3 HUSENII STRANIERII 3 - 4 25.11.2018 18 1
4 ZF TRW WELDERS IT 2 - 5 25.11.2018 18 2
5 INTERNATIONAL TM ZONE CAFE 0 - 3 25.11.2018 19 1
6 TMT VENUS 1 - 3 25.11.2018 19 2
7 ARMY TEAM DURA 2 - 2 25.11.2018 20 1
8 HESSE C.S. SINANDREI 3 - 4 25.11.2018 20 2
ETAPA 14
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.S. INTEGRA HESSE 4 - 2 30.11.2018 20 1
2 GRUPPO SELECT LA LA LAND 7 - 6 30.11.2018 20 2
3 FIN TIM HUSENII 2 - 5 30.11.2018 21 1
4 STRANIERII ZF TRW 2 - 1 30.11.2018 21 2
5 WELDERS IT INTERNATIONAL TM 2 - 2 30.11.2018 22 1
6 ZONE CAFE TMT 7 - 2 30.11.2018 22 2
7 VENUS ARMY TEAM 2 - 2 30.11.2018 23 1
8 DURA C.S. SINANDREI 1 - 6 30.11.2018 23 2
ETAPA 15
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND A.S. INTEGRA 0 - 0 09.12.2018 17 1
2 HUSENII GRUPPO SELECT 1 - 3 09.12.2018 17 2
3 ZF TRW FIN TIM 1 - 3 09.12.2018 18 1
4 INTERNATIONAL TM STRANIERII 0 - 3 09.12.2018 18 2
5 TMT WELDERS IT 0 - 1 09.12.2018 19 1
6 ARMY TEAM ZONE CAFE 2 - 3 09.12.2018 19 2
7 C.S. SINANDREI VENUS 2 - 1 09.12.2018 20 1
8 HESSE DURA 0 - 1 09.12.2018 20 2
ETAPA 16
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HESSE LA LA LAND 1 - 0 27.01.2019 17 1
2 HUSENII A.S. INTEGRA 1 - 6 27.01.2019 17 2
3 ZF TRW GRUPPO SELECT 1 - 0 27.01.2019 18 1
4 INTERNATIONAL TM FIN TIM 3 - 2 27.01.2019 18 2
5 TMT STRANIERII 0 - 0 27.01.2019 19 1
6 ARMY TEAM WELDERS IT 2 - 2 27.01.2019 19 2
7 C.S. SINANDREI ZONE CAFE 0 - 2 27.01.2019 20 1
8 DURA VENUS 2 - 1 27.01.2019 20 2
ETAPA 17
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND HUSENII 4 - 4 01.02.2019 20 1
2 A.S. INTEGRA ZF TRW 1 - 1 01.02.2019 20 2
3 GRUPPO SELECT INTERNATIONAL TM 0 - 4 01.02.2019 21 1
4 FIN TIM TMT 2 - 3 01.02.2019 21 2
5 STRANIERII ARMY TEAM 1 - 6 01.02.2019 22 1
6 WELDERS IT C.S. SINANDREI 5 - 1 01.02.2019 22 2
7 ZONE CAFE DURA 2 - 1 01.02.2019 23 1
8 VENUS HESSE 1 - 3 01.02.2019 23 2
ETAPA 18
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII HESSE 5 - 0 10.02.2019 17 1
2 ZF TRW LA LA LAND 1 - 0 10.02.2019 17 2
3 INTERNATIONAL TM A.S. INTEGRA 1 - 1 10.02.2019 18 1
4 TMT GRUPPO SELECT 2 - 3 10.02.2019 18 2
5 ARMY TEAM FIN TIM 3 - 2 10.02.2019 19 1
6 C.S. SINANDREI STRANIERII 1 - 5 10.02.2019 19 2
7 DURA WELDERS IT 1 - 1 10.02.2019 20 1
8 VENUS ZONE CAFE 2 - 3 10.02.2019 20 2
ETAPA 19
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HUSENII ZF TRW 1 - 2 15.02.2019 20 1
2 LA LA LAND INTERNATIONAL TM 3 - 4 15.02.2019 20 2
3 A.S. INTEGRA TMT 2 - 2 15.02.2019 21 1
4 GRUPPO SELECT ARMY TEAM 2 - 2 15.02.2019 21 2
5 FIN TIM C.S. SINANDREI 5 - 2 15.02.2019 22 1
6 STRANIERII DURA 1 - 4 15.02.2019 22 2
7 WELDERS IT VENUS 1 - 2 15.02.2019 23 1
8 HESSE ZONE CAFE 2 - 4 15.02.2019 23 2
ETAPA 20
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 ZF TRW HESSE 4 - 2 24.02.2019 17 1
2 INTERNATIONAL TM HUSENII 2 - 0 24.02.2019 17 2
3 TMT LA LA LAND 1 - 4 24.02.2019 18 1
4 ARMY TEAM A.S. INTEGRA 0 - 0 24.02.2019 18 2
5 C.S. SINANDREI GRUPPO SELECT 3 - 0 24.02.2019 19 1
6 DURA FIN TIM 2 - 2 24.02.2019 19 2
7 VENUS STRANIERII 1 - 1 24.02.2019 20 1
8 ZONE CAFE WELDERS IT 4 - 2 24.02.2019 20 2
ETAPA 21
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND ARMY TEAM 0 - 1 01.03.2019 20 1
2 A.S. INTEGRA C.S. SINANDREI 1 - 1 01.03.2019 20 2
3 GRUPPO SELECT DURA 0 - 5 01.03.2019 21 1
4 FIN TIM VENUS 3 - 1 01.03.2019 21 2
5 STRANIERII ZONE CAFE 3 - 3 01.03.2019 22 1
6 HESSE WELDERS IT 3 - 1 01.03.2019 22 2
7 HUSENII TMT 8 - 2 01.03.2019 23 1
8 ZF TRW INTERNATIONAL TM 0 - 2 01.03.2019 23 2
ETAPA 22
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 C.S. SINANDREI LA LA LAND 1 - 7 10.03.2019 17 1
2 DURA A.S. INTEGRA 3 - 1 10.03.2019 17 2
3 VENUS GRUPPO SELECT 1 - 1 10.03.2019 18 1
4 ZONE CAFE FIN TIM 3 - 1 10.03.2019 18 2
5 WELDERS IT STRANIERII 6 - 1 10.03.2019 19 1
6 TMT ZF TRW 1 - 4 10.03.2019 19 2
7 ARMY TEAM HUSENII 2 - 2 10.03.2019 20 1
8 INTERNATIONAL TM HESSE 2 - 1 10.03.2019 20 2
ETAPA 23
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND DURA 3 - 2 15.03.2019 20 1
2 A.S. INTEGRA VENUS 3 - 1 15.03.2019 20 2
3 GRUPPO SELECT ZONE CAFE 1 - 3 15.03.2019 21 1
4 FIN TIM WELDERS IT 2 - 1 15.03.2019 21 2
5 HESSE STRANIERII 3 - 2 15.03.2019 22 1
6 HUSENII C.S. SINANDREI 4 - 1 15.03.2019 22 2
7 ZF TRW ARMY TEAM 0 - 1 15.03.2019 23 1
8 INTERNATIONAL TM TMT 3 - 3 15.03.2019 23 2
ETAPA 24
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 VENUS LA LA LAND 1 - 0 24.03.2019 17 1
2 ZONE CAFE A.S. INTEGRA 1 - 1 24.03.2019 17 2
3 WELDERS IT GRUPPO SELECT 2 - 2 24.03.2019 18 1
4 STRANIERII FIN TIM 5 - 3 24.03.2019 18 2
5 ARMY TEAM INTERNATIONAL TM 0 - 1 24.03.2019 19 1
6 C.S. SINANDREI ZF TRW 3 - 0 24.03.2019 19 2
7 DURA HUSENII 4 - 2 24.03.2019 20 1
8 TMT HESSE 3 - 5 24.03.2019 20 2
ETAPA 25
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 LA LA LAND ZONE CAFE 1 - 1 29.03.2019 20 1
2 A.S. INTEGRA WELDERS IT 2 - 2 29.03.2019 20 2
3 GRUPPO SELECT STRANIERII 4 - 2 29.03.2019 21 1
4 HESSE FIN TIM 2 - 2 29.03.2019 21 2
5 HUSENII VENUS 2 - 4 29.03.2019 22 1
6 ZF TRW DURA 1 - 3 29.03.2019 22 2
7 INTERNATIONAL TM C.S. SINANDREI 1 - 3 29.03.2019 23 1
8 TMT ARMY TEAM 5 - 6 29.03.2019 23 2
ETAPA 26
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 WELDERS IT LA LA LAND 0 - 2 07.04.2019 17 1
2 STRANIERII A.S. INTEGRA 1 - 2 07.04.2019 17 2
3 FIN TIM GRUPPO SELECT 3 - 2 07.04.2019 18 1
4 ARMY TEAM HESSE 5 - 4 07.04.2019 18 2
5 ZONE CAFE HUSENII 6 - 1 07.04.2019 19 1
6 VENUS ZF TRW 3 - 0 07.04.2019 19 2
7 DURA INTERNATIONAL TM 2 - 1 07.04.2019 20 1
8 C.S. SINANDREI TMT 5 - 4 07.04.2019 20 2
ETAPA 27
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HESSE GRUPPO SELECT 1 - 2 12.04.2019 20 1
2 A.S. INTEGRA FIN TIM 1 - 5 12.04.2019 20 2
3 LA LA LAND STRANIERII 7 - 1 12.04.2019 21 1
4 HUSENII WELDERS IT 1 - 5 12.04.2019 21 2
5 ZF TRW ZONE CAFE 0 - 4 12.04.2019 22 1
6 INTERNATIONAL TM VENUS 3 - 1 12.04.2019 22 2
7 TMT DURA 2 - 7 12.04.2019 23 1
8 ARMY TEAM C.S. SINANDREI 0 - 4 12.04.2019 23 2
ETAPA 28
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 GRUPPO SELECT A.S. INTEGRA 1 - 0 21.04.2019 17 1
2 FIN TIM LA LA LAND 2 - 3 21.04.2019 17 2
3 STRANIERII HUSENII 1 - 2 21.04.2019 18 1
4 WELDERS IT ZF TRW 3 - 0 21.04.2019 18 2
5 ZONE CAFE INTERNATIONAL TM 2 - 4 21.04.2019 19 1
6 VENUS TMT 3 - 0 21.04.2019 19 2
7 DURA ARMY TEAM 1 - 0 21.04.2019 20 1
8 C.S. SINANDREI HESSE 0 - 4 21.04.2019 20 2
ETAPA 29
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 HESSE A.S. INTEGRA - 03.05.2019 20 1
2 LA LA LAND GRUPPO SELECT - 03.05.2019 20 2
3 HUSENII FIN TIM - 03.05.2019 21 1
4 ZF TRW STRANIERII - 03.05.2019 21 2
5 INTERNATIONAL TM WELDERS IT - 03.05.2019 22 1
6 TMT ZONE CAFE - 03.05.2019 22 2
7 ARMY TEAM VENUS - 03.05.2019 23 1
8 C.S. SINANDREI DURA - 03.05.2019 23 2
ETAPA 30
Nr Meciul   Scor Data Ora TR
1 A.S. INTEGRA LA LA LAND - 12.05.2019 17 1
2 GRUPPO SELECT HUSENII - 12.05.2019 17 2
3 FIN TIM ZF TRW - 12.05.2019 18 1
4 STRANIERII INTERNATIONAL TM - 12.05.2019 18 2
5 WELDERS IT TMT - 12.05.2019 19 1
6 ZONE CAFE ARMY TEAM - 12.05.2019 19 2
7 VENUS C.S. SINANDREI - 12.05.2019 20 1
8 DURA HESSE - 12.05.2019 20 2