Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


VA REAMINTIM


25.10.2018 11.52


               Avand in vedere ca suprafata sintetica nu permite curatarea cojilor de seminte si a gumei de mestecat aruncate pe jos , va solicitam din nou sa nu consumati seminte in incinta baloanelor si sa nu mai scuipati gumele de mestecat pe jos . Deasemenea va reamintim faptul ca in incinta balonului presostatic este interzisa consumarea bauturilor si avand in vedere spatiul limitat dedicat suporterilor , in cazul aglomerarii suprafetei arbitrul va intrerupe meciul pana la descongestionarea suprafetei de joc .
 


PROGRAM MINIMERCATO 2018


05.10.2018 16.47


In perioada 15-18 octombrie  2018 echipele pot opera modificari privind lotul jucatorilor conform urmatorului program :

LIGA IV - 15 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA III  - 16 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA II   - 17 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA I    - 18 octombrie 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

Formularele necesare pentru legitimare, informarea GDRP sau transferul jucatorilor pot fi listate din sectiunea ,,Descarcari" .

Atentionam echipele cu restante sa achite datoriile , in caz contrar nu vor fi operate modificari pe lot !

Se vor opera doar 4 modificari in lot.


JUCAREA MECIURILOR RESTANTE


01.10.2018 14.57


Meciurile restente se vor juca de la ora 19.30 in data de 2 octombrie, MARTI, dupa cum urmeaza :

ORA 19.30  TEREN 1   THE TEAM - CONTITECH FLUID

ORA 20.30 TEREN 1    AUTO EUROPA  - CONTINENTAL AP

ORA 21.30 TEREN 1    DINOZAURII - CONTI POWER

JOI 11 octombire

ORA 20,30 TEREN 2    MAV SPORT - AS GLISSANDO


PROGRAM ETAPA IV


20.09.2018 13.05


Avand in vedere ca generarea programului de meciuri a inregistrat erori , pana la rezolvarea acestora va rugam sa luati in considerarea doar programul de mai jos .Multumim


PROGRAM ETAPA IV


14.09.2018 17.42


Pana la finalizarea programului complet al etapelor in sectiunea Program Etape , va comunicam mai jos programul pentru ETAPA IV.

    VINERI Liga III B DATA ORA TEREN
1 ZF TRW HUSENII 21.09.2018 20 1
2 INTERNATIONAL TM LA LA LAND 21.09.2018 20 2
3 TMT AS INTEGRA 21.09.2018 21 1
4 ARMY TEAM GRUPPO SELECT 21.09.2018 21 2
5 CS SINANDREI FIN TIM 21.09.2018 22 1
6 DURA STRANIERII 21.09.2018 22 2
7 VENUS WELDERS IT 21.09.2018 23 1
8 ZONE CAFE HESSE 21.09.2018 23 2
           
    SAMBATA  LIGA II A      
           
1 FOCUS TEAM COMTIM 22.09.2018 11 2
2 NOVUM TRAVEL CIARDA ROSIE 22.09.2018 12 2
3 MESERIASII DRACULA 22.09.2018 13 2
4 THE TEAM CONTITECH FLUID   0 0
5 JUVENTUS TIMISOARA RED STARS 22.09.2018 14 2
6 VALEO TIMISOARA HYPERION 22.09.2018 15 2
7 NESTLE MAGICIENII 22.09.2018 16 2
8 SFK MLADOST TDC 22.09.2018 17 2
    Liga II B      
1 DINOZAURII CONTI POWER   0 0
2 GLORIA SINANDREI COLIRA SPORT 22.09.2018 11 1
3 UNITED BOYS AC ESSENCE 22.09.2018 12 1
4 UMT MEWI IDEAL 22.09.2018 13 1
5 GENERALII TAO TIM 22.09.2018 14 1
6 BANATENII UNIREA CERNATEAZ 22.09.2018 15 1
7 AAP CONCEPT LEX 22.09.2018 16 1
8 ARENA VIOLA MIA SAN MIA 22.09.2018 17 1
    Liga IV B      
1 EWALS CARGO CARE BIZONII 22.09.2018 18 1
2 FULGER DEVA FC SAGULUI 22.09.2018 18 2
3 LAHOVARI ACS RONAT TIMIS 22.09.2018 19 1
4 KATHREIN AEK TIMISOARA 22.09.2018 19 2
5 FORTUNA FREIDORF BARUM AUTOMOTIV 22.09.2018 20 1
6 FLEXTIM LEII GREI 22.09.2018 20 2
7 ADIENT BEST TEAM 22.09.2018 21 1
    Liga IV C      
1 FC IOSEFIN CSM TEAM 22.09.2018 21 2
2 MONEY TEAM DEDEMAN TIMISOARA 22.09.2018 22 1
3 SMARTWOOD ATLETICO TEXTILA 22.09.2018 22 2
4 SEVEN CLUB HELLA CC 22.09.2018 23 1
5 JURASSIC PARK INDEPENDIENTE 22.09.2018 23 2
6 INGINERII FC CODASII 23.09.2018 23 1
7 HASLOSII HARAEUS 23.09.2018 23 2
           
    DUMINICA LIGA I      
1 MARACANA BILED ZOPPAS INDUSTRIES 23.09.2018 10 1
2 NATIONAL 2006 VOINTA GIROC 23.09.2018 10 2
3 HELLA ELECTRONICS ROHO CONSTRUCT 23.09.2018 11 2
4 INSIDECOR BIZCAFFE 23.09.2018 13 1
5 AUTO EUROPA CONTINENTAL AP   0 0
6 ACS AUTO TRUCK AS GLISSANDO 23.09.2018 13 2
7 GRASII PROFESORII 23.09.2018 14 1
8 RAPID MAV SPORTS 23.09.2018 14 2
9 NINIROX LYON 23.09.2018 15 1
    Liga IV A      
1 BLAZE MED TEAM 23.09.2018 15 2
2 DEDY MID BOCA JUNIORS 23.09.2018 16 1
3 SCORPIONII NOKIA 23.09.2018 16 2
4 SAN MARZANO ATHLETIC 23.09.2018 21 1
5 HONEYWELL AC SINANDREI 23.09.2018 21 2
6 AUCHAN HATTRICK 23.09.2018 22 1
7 BANAT SPORT BOSCH 23.09.2018 22 2
    Liga III A      
1 MEWI TEAM LINDE GAZ 23.09.2018 17 2
2 STREET PLAYERS VIITORUL 23.09.2018 17 1
3 PALMEIRAS B 32 ARMY 23.09.2018 18 2
4 RIPENSIA MAHLE 23.09.2018 18 1
5 PLOPI DRAEXLMAIER 23.09.2018 19 2
6 AVALANSA ASCENDRO 23.09.2018 19 1
7 ARSENAL FC BASMULUI 23.09.2018 20 2
8 ACS UNITED TIMISOARA SPORTY CLUB TM 23.09.2018 20 1

 

 


PROGRAM ETAPA III


10.09.2018 11.47


Pana la finalizarea programului complet al etapelor in sectiunea Program Etape , va comunicam mai jos programul pentru ETAPA III

    VINERI Liga III A DATA ORA TEREN
1 SPORT CLUB TM LINDE GAZ 14.09.2018 20 1
2 VIITORUL MEWI TEAM 14.09.2018 20 2
3 B 32 ARMY STREET PLAYERS 14.09.2018 21 1
4 MAHLE PALMEIRAS 14.09.2018 21 2
5 DRAEXLMAIER RIPENSIA 14.09.2018 22 1
6 ASCENDRO PLOPI 14.09.2018 22 2
7 FC BASMULUI AVALANSA 14.09.2018 23 1
8 ACS UNITED TIMISOARA ARSENAL TIMISOARA 14.09.2018 23 2
           
    SAMBATA LIGA I      
1 ZOPPAS INDUSTRIES RAPID 15.09.2018 9 1
2 CONTINENTAL AP MARACANA BILED 15.09.2018 9 2
3 LYON NATIONAL 2006 15.09.2018 10 1
4 PROFESORII INSIDECOR 15.09.2018 10 2
5 RO HO CONSTRUCT GRASII 15.09.2018 11 1
6 BIZCAFFE ACS AUTO TRUCK 15.09.2018 11 2
7 AS GLISSANDO AUTO EUROPA 15.09.2018 12 1
8 MAV SPORTS NINIROX 15.09.2018 12 2
9 VOINTA GIROC HELLA ELECTRONICS 15.09.2018 13 1
    Liga IV B      
1 ADIENT EWALS CARGO CARE 15.09.2018 13 2
2 BEST TEAM FLEXTIM 15.09.2018 14 1
3 LEII GREI FORTUNA FREIDORF 15.09.2018 14 2
4 BARUM AUTOMOTIVE KATHREIN 15.09.2018 15 1
5 AEK TIMISOARA LAHOVARI 15.09.2018 15 2
6 ACS RONAT TIMIS FULGER DEVA 15.09.2018 16 1
7 FC SAGULUI FC BIZONII 15.09.2018 16 2
    Liga IV C      
1 HALOSII FC IOSEFIN 15.09.2018 17 1
2 HERAEUS INGINERII FC 15.09.2018 17 2
3 CODASII JURASSIC PARK 15.09.2018 18 1
4 INDEPENDIENTE SEVEN CLUB 15.09.2018 18 2
5 HELLA CC SMARTWOOD 15.09.2018 19 1
6 ATLETICO TEXTILA MONEY TEAM 15.09.2018 19 2
7 DEDEMAN TM CSM TEAM 15.09.2018 20 1
    Liga IV A      
1 BANAT SPORT BLAZE 15.09.2018 20 2
2 BOSCH AUCHAN 15.09.2018 21 1
3 HATTRICK  HONEYWELL 15.09.2018 21 2
4 AC SINANDREI SAM MARZANO 15.09.2018 22 1
5 ATHLETIC SCORPIONII 15.09.2018 22 2
6 NOKIA DEDY MID 15.09.2018 23 1
7 BOCA JUNIORS MED TEAM 15.09.2018 23 2
           
    DUMINICA Liga II A      
1 TDC COMTIM 16.09.2018 9 1
2 CIARDA ROSIE FOCUA TEAM 16.09.2018 10 1
3 DRACULA NOVUM TRAVEL 16.09.2018 11 1
4 CONTITECH FLUID MESERIASII 16.09.2018 12 1
5 RED STARS THE TEAM 16.09.2018 13 1
6 HYPERION IPA JUVENTUS TIMISOARA 16.09.2018 14 1
7 MAGICIENII VALEO TIMISOARA 16.09.2018 15 1
8 SFK MLADOST NESTLE 16.09.2018 16 1
    Liga II B      
1 MIA SAN MIA CONTI POWER 16.09.2018 9 2
2 COLIRA SPORT DINOZAURII 16.09.2018 10 2
3 ESSENCE GLORIA SINANDREI 16.09.2018 11 2
4 MEWI IDEAL UNITED BOYS AC 16.09.2018 12 2
5 TAO TIM UMT 16.09.2018 13 2
6 UNIREA CERNATEAZ GENERALII 16.09.2018 14 2
7 LEX BANATENII 16.09.2018 15 2
8 ARENA VIOLA AAP CONCEPT 16.09.2018 16 2
           
    Liga III B      
1 HESSE HUSENII 16.09.2018 17 1
2 LA LA LAND ZF TRW 16.09.2018 17 2
3 AS INTEGRA INTERNATIONAL TM 16.09.2018 18 1
4 GRUPPO SELECT TMT 16.09.2018 18 2
5 FIN TIM ARMY TEAM 16.09.2018 19 1
6 STRANIERII CS SINANDREI 16.09.2018 19 2
7 WELDERS IT DURA 16.09.2018 20 1
8 ZONE CAFE VENUS 16.09.2018 20 2

Finalizare loturi


30.08.2018 14.43


Va multumim pentru rabdare, va anuntam oficial ca am actualizat toate schimbarile in loturile echipelor. Va dorim bafta in campionat!

PROGRAM ETAPA I SI II


25.08.2018 10.25


ETAPA I

    VINERI Liga III A DATA ORA TEREN
1 VIITORUL SPORT CLUB TM 31.08.2018 20 1
2 B 32 ARMY LINDE GAZ 31.08.2018 20 2
3 MAHLE MEWI TEAM 31.08.2018 21 1
4 DRAEXLMAIER STREET PLAYERS 31.08.2018 21 2
5 ASCENDRO PALMEIRAS 31.08.2018 22 1
6 FC BASMULUI RIPENSIA 31.08.2018 22 2
7 ACS UNITED TIMISOARA PLOPI 31.08.2018 23 1
8 ARSENAL AVALANSA 31.08.2018 23 2
           
    SAMBATA LIGA I      
1 ZOPPAS INDUSTRIES NATIONAL 2006 01.09.2018 9 1
2 MAV SPORT VOINTA GIROC 01.09.2018 9 2
3 LYON HELLA ELECTRONICS 01.09.2018 10 1
4 GRASII INSIDECOR 01.09.2018 10 2
5 PROFESORII AUTO EUROPA 01.09.2018 11 1
6 RO HO CONSTRUCT ACS AUTO TRUCK 01.09.2018 11 2
7 BIZCAFFE MARACANA BILED 01.09.2018 12 1
8 AS GLISSANDO RAPID 01.09.2018 12 2
9 CONTINENTAL AP NINIROX 01.09.2018 13 1
    Liga IV A      
1 AUCHAN BLAZE 01.09.2018 13 2
2 BANAT SPORT HONEYWELL 01.09.2018 14 1
3 BOSCH SAN MARZANO 01.09.2018 14 2
4 HATTRICK MANIACS SCORPIONII 01.09.2018 15 1
5 AC SINANDREI DEDY MID 01.09.2018 15 2
6 ATHLETIC MED TEAM 01.09.2018 16 1
7 NOKIA BOCA JUNIORS 01.09.2018 16 2
    Liga IV B      
1 FLEXTIM EWALS CARGO CARE 01.09.2018 17 1
2 ADIENT SAFETY BROKER 01.09.2018 17 2
3 BEST TEAM KATHREIN 01.09.2018 18 1
4 LEII GREI LAHOVARI 01.09.2018 18 2
5 BARUM AUTOMOTIVE FULGER DEVA 01.09.2018 19 1
6 AEK TIMISOARA FC BIZONII 01.09.2018 19 2
7 ACS RONAT TIMISOARA FC SAGULUI 01.09.2018 20 1
    Liga IV C      
1 INGINERII FC FC IOSEFIN 01.09.2018 20 2
2 HALOSII JURASSIC PARK 01.09.2018 21 1
3 HERAEUS SEVEN CLUB 01.09.2018 21 2
4 CODASII SMARTWOOD 01.09.2018 22 1
5 INDEPENDIENTE MONEY TEAM 01.09.2018 22 2
6 HELLA CC CSM TEAM 01.09.2018 23 1
7 ATHLETICO TEXTILA DEDEMAN TM 01.09.2018 23 2
           
    DUMINICA Liga II A      
1 CIARDA ROSIE TDC  02.09.2018 9 1
2 DRACULA COMTIM  02.09.2018 10 1
3 CONTITECH FLUID FOCUS TEAM  02.09.2018 11 1
4 RED STARS NOVUM TRAVEL  02.09.2018 12 1
5 SCOALA DE SOFERI TIN TIN MESERIASII  02.09.2018 13 1
6 MAGICIENII THE TEAM  02.09.2018 14 1
7 SFK MLADOST JUVENTUS TIMISOARA  02.09.2018 15 1
8 NESTLE VALEO TIMISOARA  02.09.2018 16 1
    Liga II B      
1 COLIRA SPORT MIA SAN MIA  02.09.2018 9 2
2 ESSENCE CONTI POWER  02.09.2018 10 2
3 MEWI IDEAL DINOZAURII  02.09.2018 11 2
4 TAO TIM GLORIA SINANDREI  02.09.2018 12 2
5 UNIREA CERNATEAZ UNITED BOYS AC  02.09.2018 13 2
6 LEX UMT  02.09.2018 14 2
7 ARENA VIOLA GENERALII  02.09.2018 15 2
8 AAP CONCEPT BANATENII  02.09.2018 16 2
           
    Liga III B      
1 LA LA LAND HESSE  02.09.2018 17 1
2 AS INTEGRA HUSENII  02.09.2018 17 2
3 GRUPPO SELECT ZF TRW  02.09.2018 18 1
4 FIN TIM INTERNATIONAL TM  02.09.2018 18 2
5 STRANIERII TMT  02.09.2018 19 1
6 WELDERS IT ARMY TEAM  02.09.2018 19 2
7 ZONE CAFE CS SINANDREI  02.09.2018 20 1
8 VENUS DURA  02.09.2018 20 2

ETAPA II

    VINERI Liga III B DATA ORA TEREN
1 HUSENII LA LA LAND 07.09.2018 20 1
2 ZF TRW AS INTEGRA 07.09.2018 20 2
3 INTERNATIONAL TM GRUPPO SELECT 07.09.2018 21 1
4 TMT FIN TIM 07.09.2018 21 2
5 ARMY TEAM STRANIERII 07.09.2018 22 1
6 CS SINANDREI WELDERS IT 07.09.2018 22 2
7 DURA ZONE CAFE 07.09.2018 23 1
8 HESSE VENUS 07.09.2018 23 2
           
    SAMBATA  LIGA II A      
           
1 COMTIM CIARDA ROSIE 08.09.2018 9 2
2 FOCUS TEAM DRACULA 08.09.2018 10 2
3 NOVUM TRAVEL CONTITECH FLUID 08.09.2018 11 2
4 MESERIASII RED STAR 08.09.2018 12 2
5 THE TEAM SCOALA DE SOFERI TIN TIN 08.09.2018 13 2
6 JUVENTUS TIMISOARA MAGICIENII 08.09.2018 14 2
7 VALEO TIMISOARA SFK MLADOST 08.09.2018 15 2
8 TDC NESTLE 08.09.2018 16 2
    Liga II B      
1 CONTI POWER COLIRA SPORT 08.09.2018 9 1
2 DINOZAURII ESSENCE 08.09.2018 10 1
3 GLORIA SINANDREI MEWI IDEAL 08.09.2018 11 1
4 UNITED BOYS AC TAO TIM 08.09.2018 12 1
5 UMT UNIREA CERNATEAZ 08.09.2018 13 1
6 GENERALII LEX 08.09.2018 14 1
7 BANATENII ARENA VIOLA 08.09.2018 15 1
8 MIA SAN MIA AAP CONCEPT 08.09.2018 16 1
    Liga IV A      
1 BLAZE BOCA JUNIORS 08.09.2018 17 1
2 MED TEAM NOKIA 08.09.2018 17 2
3 DEDY MID ATHLETIC 08.09.2018 18 1
4 SCORPIONII AC SINANDREI 08.09.2018 18 2
5 SAN MARZANO HATTRICK MANIACS 08.09.2018 19 1
6 HONEYWELL BOSCH 08.09.2018 19 2
7 AUCHAN BANAT SPORT 08.09.2018 20 1
    Liga IV B      
1 EWALS CARGO CARE FC SAGULUI 08.09.2018 20 2
2 FC BIZONII ACS RONAT TIMIS 08.09.2018 21 1
3 FULGER DEVA AEK TIMISOARA 08.09.2018 21 2
4 LAHOVARI BARUM AUTOMOTIVE 08.09.2018 22 1
5 KATHREIN LEII GREI 08.09.2018 22 2
6 SAFTY BROKER BEST TEAM 08.09.2018 23 1
7 FLEXTIM ADIENT 08.09.2018 23 2
           
    DUMINICA LIGA I      
1 ZOPPAS INDUSTRIES CONTINENTAL AP 09.09.2018 9 1
2 MAV SPORT AS GLISSANDO 09.09.2018    
3 LYON BIZCAFFE 09.09.2018 9 2
4 NATIONAL 2006 RO HO CONSTRUCT 09.09.2018 10 2
5 VOIMTA GIROC PROFESORII 09.09.2018 10 1
6 AUTO EUROPA HELLA ELECTRONICS 09.09.2018 11 2
7 MARACANA BILED ACS AUTO TRUCK 09.09.2018 11 1
8 RAPID INSIDECOR 09.09.2018 12 2
9 NINIROX GRASII 09.09.2018 12 1
    Liga IV C      
1 FC IOSEFIN DEDEMAN TM 09.09.2018 13 1
2 CSM TEAM ATHLETICO TEXTILA 09.09.2018 13 2
3 MONEY TEAM HELLA CC 09.09.2018 14 1
4 SMARTWOOD INDEPENDIENTE 09.09.2018 14 2
5 SEVEN CLUB CODASII 09.09.2018 15 1
6 JURASSIC PARK HERAEUS 09.09.2018 15 2
7 INGINERII FC HALOSII 09.09.2018 16 1
    Liga III A      
1 LINDE GAZ VIITORUL 09.09.2018 16 2
2 MEWI TEAM B 32 ARMY 09.09.2018 17 1
3 STREET PLAYERS MAHLE 09.09.2018 17 2
4 PALMEIRAS DRAEXLMAIER 09.09.2018 18 1
5 RIPENSIA ASCENDRO 09.09.2018 18 2
6 PLOPI FC BASMULUI 09.09.2018 19 1
7 AVALANSA ACS UNITED TIMISOARA 09.09.2018 19 2
8 SPORT CLUB TM ARSENAL TIMISOARA 09.09.2018 20 1

Tragere la sorti sezon 2018 - 2019


20.08.2018 20.45


Pentru sezonul 2018 - 2019 tragerea la sorti va avea loc JOI 23 AUGUST 2018 dupa cum urmeaza:

LIGA A IV-A  ORA 18.00

LIGA A III-A ORA 18.30

LIGA A II-A ORA 19.00

LIGA I ORA 19.30

Tragerea la sorti va avea loc in incinta bazei sportive ALBORZ.


Nota de informare privind prelucarea datelor


16.08.2018 23.14


           Clubul Sportiv Alborz Mini Fotbal garanteaza tuturor jucătorilor legitimați în Campionatul local sau la FMR drepturile in conformitate cu Legea 677/2001 privind protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date. Urmatoarele date personale vor fi colectate de la participanti pe durata campionatului: nume, prenume, data si locul nasterii, adresa, telefon, adresa de e-mail, *CNP, acestea fiind folosite de catre Organizatori/Operator și FMR pentru a elibera Carnetul de legitimare, numar legitimatie, care da dreptul de participare a persoanelor in calitate de jucator amator in campionatele locale, turnee si comeptitii oficiale organizate sub egida FMR. Organizatorul local si FMR va respecta dispozitiile art.12 din Legea nr. 506/2004 privind prelucrarea datelor cu caracter personal si protectia vietii private in sectorul comunicatiilor electronice, referitor la transmiterea de informatii prin e-mail si alte mijloace electronice.

Persoanele participante sunt obligate sa semneze documentul Nota de informare eliberat de Organziator/Operator.

Club Sportiv Alborz Mini Fotbal


Click aici pentru

Arhiva stiri