Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


Calendarul competitional 2017 - 2018


12.07.2017 13.25


                                                                                                                                                                   

 

Va rugam ca incepand de astazi 12 iulie 2017 pana in data de 01 august 2017 sa confirmati inscrierea echipelor in campionat pe e-mail-ul  tibi.lajos@hotmail.com sau la telefon 0743543707 / 0742086905 . De asemenea dorim sa va anuntam ca a fost stabilit programul pentru editia 2017-2018 a Campionatului  Judetean de Minifotbal ALBORZ Timisoara dupa cum urmeaza:

 

 

Mentionam ca pentru echipele care nu au achitate datoriile la zi nu vor fi efectuate modificari pe lot si nu vor fi luate in considerare pentru sezonul urmator .

 

Va dorim succes si multa bafta in sezonul 2017-2018!

                                   


PROGRAMUL SI TRAGEREA LA SORTI A BARAJELOR


25.05.2017 20.58


    Vineri 26 mai 2017 ora 22.00 ,  va avea loc tragerea la sorti a barajelor pentru promovare/retrogradare in liga I si a II-a . Meciurile urmand a fi jucate vineri 9 iunie 2017 ora 21.00 .

LIGA I - LIGA II

 

VINERI 09,06,2017 ORA TEREN SCOR
GRASII - LEX 21 1 1-0
CIARDA ROSIE - PROFESORII 21 2 1-3

CUPA FIRMELOR MULTINATIONALE


24.05.2017 17.21


             In urma tragerii la sorti din data de 23.05.2017, a fost finalizat programul meciurilor din Cupa Firmelor Multinationale care va debuta sambata 28.05.2017 cu meciurile din grupe . Programul complet  poate fi consultat in sectiunea Cupa Multinationalelor - program meciuri .
 


FESTIVITAE PREMIERE EDITIA 2016-2017


24.05.2017 09.54


     Vineri , 26 mai 2017 ora 22.45 dupa ultimul meci al campionatului editia 2016-2017 , va avea loc festivitatea de premiere a echipelor participante , prilej cu care sunt invitati toti participantii si toate echipele pentru a putea fi premiate .


MODIFICARI LIGA I


23.05.2017 14.01


Pentru evitarea unor eventuale speculatii privind clasamentul final al Ligii I , echipele carea josca pentru acelasi loc in clasament vor evolua la aceeasi ora dupa urmatorul program :

1
NATIONAL 2006 AEM - 26.05.2017 18 1
2 A.C.S. AUTO TRUCK MAV SPORTS - 26.05.2017 20 1
3 HYPERION IPA MARACANA BILED - 26.05.2017 20 2
4 CONTITECH FLUID UNIREA CERNETEAZ - 26.05.2017 19 1
5 AS GLISSANDO NINIROX - 26.05.2017 21 1
6 ROHO CONSTRUCT GRASII - 26.05.2017 18 2
7 CIARDA ROSIE STIINTA 2007 - 26.05.2017 19 2
8 ZOPPAS INDUSTRIES CONTINENTAL POWER - 26.05.2017 22 1
9 CONTINENTAL AP RED STARS - 26.05.2017 21 2
         

Tragere la sorti Cupa Multinationalelor


21.05.2017 19.12


Résultat de recherche d'images pour "tirage au sort desinee"

Tragerea la sorti pentru Cupa Multinationalelor se va desfasura marti 23.05.2017 ora 19.00, la bar, in incinta bazei sportive ALBORZ.  Va asteptam!

 


PROGRAMUL SI TRAGEREA LA SORTI A BARAJELOR


10.05.2017 08.09


                 Duminica 14 mai 2017 ora 21.00 , dupa ultima etapa a ligii a III-a va avea loc tragerea la sorti a barajelor pentru promovare/retrogradare in liga a III-a si a II-a . Pentru promovare/retrogradare Liga I , tragerea la sorti se va face dupa ultima etapa de Liga I care se va juca vineri in 26 mai 2017 incepand cu ora 18.00 . Meciurile de baraj vor fi jucate conform programului de mai jos :
 

LIGA III - LIGA IV      
VINERI 19.05.2017 ORA TEREN SCOR
HUSENII - FC BEST TEAM 20 1 7 - 2
B 32 ARMY - ASCENDRO 20 2 0 - 3
SAMBATA 20.05.2017       
FC BEST TEAM - B -32 ARMY 13 1 4 - 6
MAHLE - HUSENII 13 2 3 - 3
DUMINICA 21.05.2017      
B -32 ARMY - MAHLE 21 1   3 - 4
ASCENDRO - FC BEST TEAM 21 2   7 - 0
SAMBATA 27.05.2017      
MAHLE - ASCENDRO 22 1   1 - 1
HUSENII- B 32 ARMY 22 2   1 - 5
VINERI 09.06.2017      
ASCENDRO - HUSENII 20 1   4 - 0
FC BEST TEAM - MAHLE 20 2    2 - 3
       
       
LIGA II-LIGA III ORA TEREN SCOR
VINERI 19.05.2017      
JUVENTUS TIMISOARA - TDC 21 1 3 - 1
LA LA LAND - INTERNATIONAL TM 21 2 6 - 4
       
       
LIGA I - LIGA II ORA  TEREN SCOR
VINERI 09,06,2017      
GRASII - LEX 21 1     1 - 0
CIARDA ROSIE - PROFESORII 21 2     1 - 3

 

 

NR REZULTATE BARAJE M V E I GM GP PCT 
1 ASCENDRO 4 3 1 0 15 1 10
2 MAHLE 4 2 2 0 11 9 8
3 B 32 ARMY 4 2 0 2 14 12 6
4 HUSENII 4 1 1 2 11 14 4
5 FC BEST TEAM 4 0 0 4 8 23 0

REPROGRAMARE MECIURI LIGA III -B, TEREN 1


05.05.2017 21.12


Din cauza impracticarii terenului 1 urmatoarele meciuri sunt programate duminica 7 mai 2017, dupa cum urmeaza :
               MECI                                                     ORA          TEREN 

MIA- SAN -MIA - PLOPI                                           21.00               1

CLUB 7 DAYS - INTERNATIONAL TM                         21.00               2

NOVUM TRAVEL - ATASATII                                    22.00               1

ACS UNITED TIMISOARA - HUSENII                          22.00               2


CUPA DE VARA 2017


04.05.2017 11.54


Incepand cu data de 6 si 7 mai 2017 liga a IV-a debuteza in Cupa de Vara editia 2017 conform programului afisat in sectiunea Cupa de Vara .
 


SARBATORI FERICITE !


14.04.2017 13.53


             Este o placere sa colaboram cu oameni deosebiti ca dumneavoastra. In ajunul Sfintelor Sarbatori va transmitem cele mai sincere urari de sanatate, zile senine si multe bucurii. Un Paste Fericit!


Click aici pentru

Arhiva stiri