Cupa Multinationalelor

Program meciuri
Clasamente

Cupa De Iarna

Program meciuri

Cupa De Vara

Program meciuri

Clasament Golgeteri


ANUNTURI


Program pentru sezonul 2018 - 2019


01.08.2018 15.52


      In perioada 01 - 12 august 2018 echipele care au participat sezonul trecut la campionat sunt rugate sa ne transmita confirmarea de participare in sezonul 2018-2019 prin e-mail la adresa tibi.lajos@hotmail.com sau mesaj la nr.de telefon 0742 086 905 .

      In perioada 20 - 27 august 2018 echipele pot opera modificari privind lotul jucatorilor conform urmatorului program :

LIGA IV - 20 - 21 august 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA III  - 22 - 23 august 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA II   - 24 - 25 august 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

LIGA I    - 26 - 27 august 2018 in intervalul orar 14.00 - 20.00

Formularele necesare pentru legitimarea sau transferul jucatorilor pot fi listate din sectiunea ,,Descarcari" .

Atentionam echipele cu restante sa achite datoriile , in caz contrar nu vor fi operate modificari pe lot !

Vom reveni cu informatii privind data si ora tragerii la sorti .

Prima etapa a noului sezon se va juca in 31 august - 2 septembrie 2018 .


SUNTEM CAMPIONI NATIONALI


11.07.2018 09.43


                      In anul centenarului Timisoara este campioana nationala a minifotbalului romanesc datorita echipei MAV SPORTS ! Cel mai bun jucator NEMITANU IONUT ANDREI ! Cel mai bun portar AMARINEI COSMIN !

                      Dupa 14 ani de la debutul minifotbalului Timisoarean , dupa multa munca in echipa si efort neconditionat depus de jucatori si staful echipei au venit si binemeritatele rezultate . Felicitari tuturor celor care au contribuit la obtinerea acestor rezultate deosebite , BRAVO echipei si stafului acesteea !!!!


Marea Unire a Minifotbalului Romanesc


04.07.2018 16.50


In perioada 06-08 Iulie 2018 la Alba Iulia , cele mai bune 20 de echipe din tara se vor lupta pentru titlul de campioană naţională . Timișoara va fi reprezentata la eveniment de echipa MAV Sports . Uram baietilor succes ! Sa fim alături de ei in lupta pentru titlu !

Program baraje liga I


30.05.2018 12.28


Barajele pentru Liga I se vor juca marti 5 IUNIE 2018 incepand cu ora 19.00 conform programului de mai jos :

LIGA I - LIGA II ORA  TEREN SCOR
HELLA ELECTRONICS - TAO TIM 19 2 3 - 1
GRASII - CIARDA ROSIE 20 2 2 - 1

ANUNT


17.05.2018 01.24


                 Festivitatea de premiere a echipelor participante la Campionatul judetean de Minifotbal va avea loc sambata 26 mai 2018 ora 13.00 , dupa jucarea ultimei etape a ligii I .

                 Tragerea la sorti pentru barajul ligii I va avea loc dupa ultima etapa in 26 mai 2018 ora 12.50.

                 Meciurile de baraj pentru promovarea in liga a II -a nu se vor mai disputa , toate cele 4 echipe care ar fi trebuit sa joace barajul fiind promovate in urma excluderii echipelor AEM si STIINTA 2007 .

                
 


BARAJE 2018


10.05.2018 23.50


LOC REZULTATE BARAJE M V E I GM GP PCT
1 MEWI TEAM 4 2 1 1 11 10 7
2 TRW 4 2 1 1 13 13 7
3 PLOPI 4 2 0 2 11 12 6
4 CS SINANDREI 4 1 1 2 14 12 5
5 HUSENII 4 1 0 3 11 12 3

    In urma meciurilor de baraj liga III/IV echipele clasate pe locurile 1,2,3 si 4 vor activa in sezonul 2018/2019 in liga a III - a .             

   Tragerea la sorti a barajelor pentru liga III / IV va avea loc vineri la ora 23.00 pentru echipele din liga III A si liga IV care vor putea participa si duminica la ora 21.00 pentru liga III B si liga IV care nu au participat vineri.

CLASAMENT

 

LIGA III - LIGA IV      
VINERI 18,05,2018 ORA TEREN SCOR
 HUSENII - TRW 20 1 2  - 4
 MEWI TEAM -PLOPI 21 1 5  -  3
SAMBATA 19,05,2018       
 TRW - MEWI TEAM 20 1 0  -  3
 C.S SINANDREI - HUSENII 20 2 4  -  2
DUMINICA 20,05,2018      
 MEWI TEAM - C.S SINANDREI 21 2 1  -  1
 PLOPI- TRW 21 1 2  -  3
VINERI 25,05,2018       
 C.S SINANDREI - PLOPI 22 1 3  -  4
 HUSENII - MEWI TEAM 22 2 6  -  2
SAMBATA 26,05,2018      
 PLOPI - HUSENII 15 1 2  -  1
TRW -  C.S SINANDREI 15 2    6   -  6

PROGRAM CUPA DE VARA SI BARAJE


26.04.2018 23.18


                Avand in vedere faptul ca fiecare dintre dumneavoastra doreste sa-si faca planuri pentru zilele libere care urmeaza in perioada urmatoare , mai jos aveti programul pentru meciurile de baraj iar in sectiunea Cupa de Vara veti putea vizualiza programul meciurilor din Cupa.Tragerea la sorti pentru Turul I si II al Cupei de vara se va face in aceasta etapa , pentru baraj la liga IV , se va face in ultima etapa a ligii III.

              Deasemenea s-a afisat programul meciurilor pana la final cu mentiunea ca in etapa din 5 mai 2018 la Liga II ar putea interveni modificari in cazul in care ora de desfasurare a meciului Poli pe terenul mare sufera modificari .

BARAJE      
LIGA III - LIGA IV      
VINERI 18,05,2018 ORA TEREN SCOR
echipa 2 - 5 20 1  
echipa 3 - 4 21 1  
SAMBATA 19,05,2018       
echipa 5 - 3 20 1  
echipa 1 - 2 20 2  
DUMINICA 20,05,2018      
echipa 3 - 1  20 2  
echipa 4 - 5 21 1  
VINERI 25,05,2018       
echipa 1 - 4 22 1  
echipa 2 - 3 22 2  
SAMBATA 26,05,2018      
echipa 4 - 2 20 1  
echipa 5 - 1 20 2  
       
       
LIGA II-LIGA III ORA TEREN SCOR
       
       
       
       
       
LIGA I - LIGA II ORA  TEREN SCOR
       
       
       

O PRIMAVARA CALDA SI LINISTITA !


12.04.2018 12.56


Desi timpul este frumos si cald , baloanele presostatice vor fi demontate in perioada 17-18 aprilie 2018 . Multumim pentru intelegere.


PROGRAM MECIURI - MODIFICARI


20.03.2018 10.31


               Datorita faptului ca Poli joaca pe Stiinta duminica 25.03.2018 ora 14.00 , meciurile pentru Liga II si Liga III B au suferit modificari . Liga a II- a va fi intrerupta in intervalul orar 12.00 - 16.00 , iar pentru Liga a III-a B meciurile se vor juca vineri (2 meciuri), sambata (1 meci) si duminica restul meciurilor incepand cu ora 21.00 .

                Va multumim pentru intelegere !
 


MINIMERCATO martie 2018


05.03.2018 19.02


Programul pentru minimercato retur 2017-2018 este urmatorul :
 

LIGA IV TOATE SERIILE - LUNI 12 martie 2018  INTRE ORELE 13.00-20.00.

LIGA III TOATE SERIILE - MARTI 13 martie 2018  INTRE ORELE 13.00-20.00.

LIGA II TOATE SERIILE- MIERCURI 14 martie 2018  INTRE ORELE 13.00-20.00.

LIGA I - JOI 15 martie 2018  INTRE ORELE 13.00-20.00.

Mentionam ca pentru echipele care nu au achitate datoriile la zi nu vor fi efectuate modificari .


Click aici pentru

Arhiva stiri